Jesenske bebe 2019. :)

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Julie

    Julie

    Broj poruka: 1971

    Prijavi adminu

    Frajla

    Julie

    Jutreko svima 🌽🌰🍁
    Ima, ima sovica samo u drugom terminu ustajemo 😂🙈
    Irma ista situacija je bila i kod nas, to je skok u razvoju. Noćas nam je 9 dana krenuo i opet skok, znaci iscicao je sve živo iz mene ali opet nije bilo dosta, kod tih situacija traže bliskost i siku stalno jer im to stvara osjećaj sigurnosti i bliskosti i samo daj, nek vuče kaj god. Mi smo nicas uspavljivali malog od pol 2 do skoro pol 4. Izmjenjivali se dragi i ja i onda kad je konačno zaspao ni cut za njega do 7 ujutro. Vjerujem da ti je teško jer si umorna ali pokušaj odspavati popodne barem sat vremena ili kad god imaš priliku da ti bude malo lakše po noći. Mi recimo imamo taktiku da kad se mali probudi premotam ga i nahranim posto isključivo doji, ja ga i uspavam ako hoće odmah, ako ne tata budim i on ga uspava a ja odem spavati. Ono buđenje njegovo između 7-8 ujutro mi je ok jer tad samo pojede, premotam ga i zaspi i onda 3-4 sata odspava pa i ja sa njim spavam još malo ako sam umorna. Ugl samo ti odmori kad god ti je prilika. Evo sad ću isto otići malo još odspavati. Inače patronažna je bila jučer opet kod nas pa sam ju bas pitala jer mu puno to spavanja u komadu zbog hranjenja posto spava 3-4 sata a ona je rekla da on odlično napreduje i da ga ima pa ga se ne treba buditi na hranjenje svaka 2-3 sata. Srećom.

    Presvlačite ga kod svakog buđenja? Probaj nekada možda preskočiti, naravno, ako nije pokakan i ako nije jako puna pelena. Jer ih to presvlačenje (tj hladniji zrak na pišici) dosta razbudi, možda će ti lakše zaspati nazad po noći
    A vidit ćeš koji je to preporod još malo kad prestane kakati po noći


    Je, je u pravu di 😂 bas se rasdreci na prematanje ali to radim prije podoja pa ga sika umiri, jedino nakon hranjenja ako se pokaka sto cujemo jer se rasprducka onda opet prematanje. Tako je nocas bilo, od tolike cucle dva outa poop 💥i jbg moram ga onda premotat.

    [lilypie.com]

  • sreca

    Broj poruka: 129

    Prijavi adminu

    felicita28

    Jutro zenske ;) ja sam nocas mislila umrijet od zgaravice. Toliko mi se digla gore do grla da sam mislila da cu se ugusit i prestat disat. Budila.muza, on cijedio limun, bademe, sodu..grlo mi je toliko nateklo sad ujutro od toga da je to uzas. Kazu da je to tako dok se beba ne spusti. Ja sam dva dana do termina, nemguce da je malac tako visoko gore. Osjeti li tko pod ove zadnje dane zgaravicu jos?
    Cure, sretno na pregledima 🤞🤞🤞


    Ja u životu nisam imala zgaravicu. I onda negdje od 33 tj je krenulo i postaje sve gore.  Zna mi se toliko  želudac dici,da moram povratit. Grlo mi gori koliko zna biti grozno. Stalno me tjera na podrigivanje.Znam da je gadljivo, ispričavam se ostalima😬😆  
    E da al uspije mi soda još uvijek Koliko toliko ublažiti da mogu zaspati. Ne mogu ni pazit na hranu jer doslovno šta god popijem ili pojedem je tako. 
    I vidim da ta teorija, da je beba jos visoko,ne drzi vodu bas ako je njima i do poroda tako bilo 🙄🤷‍♀️

    [lilypie.com]

  • Avatar felicita28

    felicita28

    Broj poruka: 678

    Prijavi adminu

    LollyBB dobro kazes, novi level 🤣🤣🤣 strasno nesto.. mislim za sebe da imam veiki prag boli i trpljenja ali ovo nocas je bilo stvarno strasno…tjesi me sto prodje kad rodis. Jos jedan razlog da mali izadje van cim prije🤣🤣

    [lilypie.com]

  • Avatar Marla5

    Marla5

    Broj poruka: 84

    Prijavi adminu

    Evo nas s pregleda. Sve je proslo dobro i brzo. Decko opet ispada velik pa je doktor sve vise sklon carskom, a i ja sam se sazivjela s tom idejom i osjecam se mirnije. 

    Sljedeci pregled u srijedu, a nakon njega bi odmah mogla ostati u Vinogradskoj na pripremama. Tako da smo blizu!!! Bas me obuzeo neki mir (ne znam koliko ce trajati). I opet dijeta, a glad i cravings i dalje pucaju… 

    Za cudo nemam zgaravice i svaka cast svima koji se nose s tim. Nadam se da ce popustiti. Sretno svima s pregledima :)

    Konacno uspjela instalirati ticker!!!! Male radosti :)))

    [lilypie.com]

  • Avatar DijMar

    DijMar

    Broj poruka: 1746

    Prijavi adminu

    Ajoooj kazete pred porod? 😱 Mene je cijelu trudnocu samo par puta lagano, a evo nocas isto bas dosta ta zgaravica 😱 
    Inace nis novoga. U subotu opet idemo 🤪 Ali nekako si mislim da bi moglo sutra 😅

    [lilypie.com]

  • Avatar Frajla

    Frajla

    Broj poruka: 3403

    Prijavi adminu

    DijMar

    Ajoooj kazete pred porod? 😱 Mene je cijelu trudnocu samo par puta lagano, a evo nocas isto bas dosta ta zgaravica 😱
    Inace nis novoga. U subotu opet idemo 🤪 Ali nekako si mislim da bi moglo sutra 😅


    Ma kud ćeš sutra, daj čekaj bar utorak i novu isporuku plina 
    Drago mi je da je sve ok na pregledu


  • Avatar felicita28

    felicita28

    Broj poruka: 678

    Prijavi adminu

    DijMar

    Ajoooj kazete pred porod? 😱 Mene je cijelu trudnocu samo par puta lagano, a evo nocas isto bas dosta ta zgaravica 😱
    Inace nis novoga. U subotu opet idemo 🤪 Ali nekako si mislim da bi moglo sutra 😅


    Zasto bas sutra? 🤣🤣 imas kakve naznake?

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 1623

    Prijavi adminu

    Moja luda familija je pocela bacat oklade kada cu ja roditi..hahhaha dosadno im je u zivotu. Jedan datum je 10.10 a drugi 20.10 nisam jedino pitala sta ja dobijam tom okladom.. 🤣🤔

  • Pikulica19

    Broj poruka: 1188

    Prijavi adminu

    Mi smo s pregledom davno bile gotove al Vincek je bio nezaobilazna stanica 🙈🍧🍰🥧🧁☕🥰
    Imam nizak tlak 90/60, otvorena sam 1cm ili kak ti jedan prst, doktorica je u pitanju i bas sam ju pitala u cm 😂
    Za dva tj. sam narucena opet na pregledu u TA na bris, a ako izguram do 36.tt onda ipak imamo jos jedan uzv.
    Rekla mi je ako se ovak nastavim lagano otvarat da kad mi krene porod da ce to kod mene brzo ici… Sad odbrojavamo do iduceg pregleda 💕

    [lilypie.com]

  • Avatar DijMar

    DijMar

    Broj poruka: 1746

    Prijavi adminu

    Dosla je info da plin dolazi danas 🤗🤗🤗
    Zasto sutra? Ne znam…ja sam rodjena u petak i volim neparne brojeve 😄 

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.