Jesenske bebe 2019. :)

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Venus

Broj poruka: 332

Prijavi adminu

Tj. Kliknete na baby, i onda ispod baby girl ili baby boy imate rubrike coats/jackets/pramsuits. 

Ima i H&M isto, mekana odijela su po 20eur, ta debela sustava su skuplja oko 30 i vise…

[lilypie.com]

ayla

Broj poruka: 2219

Prijavi adminu

Vidim svi pisete o tim vrecama za spavanje u cemu je fora ako bi mi ko objasnio? Dal djete bas mora biti u toj vreci ili? 

[lilypie.com]

HarryPotter

Broj poruka: 187

Prijavi adminu

ayla

Vidim svi pisete o tim vrecama za spavanje u cemu je fora ako bi mi ko objasnio? Dal djete bas mora biti u toj vreci ili?

Haha ne mora biti.. Vec je tu toplo i kasnije se ne moze otkriti, i ne moram se trzati jel bacio dekicu sa sebe. 🤣
    Vec sam spimenula da cu ja to nakon navrsen. Mj. Dana krenuti, a i onako znam da cu buljiti u njega, jel ok. I ne spavati… Control frik🤣

url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

ayla

Broj poruka: 2219

Prijavi adminu

HarryPotter

ayla

Haha ne mora biti.. Vec je tu toplo i kasnije se ne moze otkriti, i ne moram se trzati jel bacio dekicu sa sebe. 🤣
    Vec sam spimenula da cu ja to nakon navrsen. Mj. Dana krenuti, a i onako znam da cu buljiti u njega, jel ok. I ne spavati… Control frik🤣

Ahaa jos ja gledam raspistoljilji se vrecama 😂😂 ja svoju sada pokrivam i jos lozimo i pratim ju preko baby phona 

[lilypie.com]

• ivana0907

Broj poruka: 109

Prijavi adminu

Evo nas sa kontrole! kaze da je stomacic manji u odnosu na tjednee…jel imao tko slicnu situaciju?? 

Marija.Ika

Broj poruka: 26

Prijavi adminu

Bas gledam next, sve je preslatko, ima nesto i na emporium.hr mada nije takav izbor 

https://lbdf.lilypie.com/rMCkp2.png [lbdf.lilypie.com]

• Venus

Prijavi adminu

ivana0907

Evo nas sa kontrole! kaze da je stomacic manji u odnosu na tjednee…jel imao tko slicnu situaciju??

Prosla kontrola mi bila prije 11 dana sa 32+1 i stomacic bio 10ak dana manji, i jucer opet imala pregled i izv sa 33+5 i pitam doktoricu za taj stomacic ko jel normalno da je manji, jel sve ok, kaze ona nije vise manje, sve je po PS-u. Tako da se to stalno mijenja i nista se ne brini 🙂 I jos je dobila 400g malena u 10 dana 😅

A prije kad mi je spomenula dokt taj manji stomacic ima 2 kontrole i tad je rekla da je sve to normalno, da je bebama kao uvijek glavica malo veca od stomaka/naprednija pa da je sve to u redu

[lilypie.com]

• Venus

Prijavi adminu

Marija.Ika

Bas gledam next, sve je preslatko, ima nesto i na emporium.hr mada nije takav izbor

A mene raspamecuju njihove stvari, toliko predivnih uzoraka. Uzela sam malenoj par bodija, jaketicu, hlacice, carape, haljinicu 😅😅😅 i svaki komad odjece je oko 30kn jeftiniji nego u ducanu

[lilypie.com]

• ivana0907

Broj poruka: 109

Prijavi adminu

Hvala ti sad si me malo utjesila… glava je veca u odnosu na tjedne a stomacic manji… bas sam se uplasila… 

• Venus

Prijavi adminu

Isto je kod nas bilo, glavica veca 5dana, a stomak manji 10ak, a jucer sve u mjerama za tjedne… ma upitno koliko je i to precizno, isto ko sto ni kilazu ne pogode uvijek. A imas na netu kad guglas BPD hadlock i ac, pa udjes u slike ili neki link i prikaze ti kao prosjecne mjere za odredjeni tjedan trudnoce pa mozes upratiti

[lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.