Jesenske bebe 2019. :)

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Julie

    Julie

    Broj poruka: 1971

    Prijavi adminu

    Jutreko ☀️ danas fino odspavala, do 7, ali m probudio takav grc u nozi da sam sve zvijezde vidjela 🙄
    Sto se tice grupe, meni je svejedno di cemo pisati. Svakao zelim da se i dalje dopisujemo jer sam navikla na sve vas, jer sam ovdje dobila hrpu savjeta, podrske i da ne nabrajam dalje. Ako se grupe odvoje sto vidim da vec je, ja cu pisati na obje jer zelim pratiti sve vas koje cete roditi poslije mene.. pa dok oet ne budemo kompletni na kojoj god to grupi/naslovu bilo 

    [lilypie.com]

  • Pikulica19

    Broj poruka: 1188

    Prijavi adminu

    Julie

    Jutreko ☀️ danas fino odspavala, do 7, ali m probudio takav grc u nozi da sam sve zvijezde vidjela 🙄
    Sto se tice grupe, meni je svejedno di cemo pisati. Svakao zelim da se i dalje dopisujemo jer sam navikla na sve vas, jer sam ovdje dobila hrpu savjeta, podrske i da ne nabrajam dalje. Ako se grupe odvoje sto vidim da vec je, ja cu pisati na obje jer zelim pratiti sve vas koje cete roditi poslije mene.. pa dok oet ne budemo kompletni na kojoj god to grupi/naslovu bilo


    Ovo je lijepo procitati 🥰
    Magnezij pij ako ti je ucestalo grcenje u nozi… 

    [lilypie.com]

  • Pikulica19

    Broj poruka: 1188

    Prijavi adminu

    💙25
    💜37
    KOLOVOZ
    Sara2019 - 20.8. Djevojčica 💜 🎂 Sara 12.08.
    Minnie_mi - 20.8. Djevojčica 💜 🎂
    Martina0204 - 22.8. Djevojčica 💜
    ayla - 22.8. Djevojčica💜 🎂 17.08.
    Mkt39 - 27.8.
    PetiteFille- 31.8.
    RUJAN
    Noemi1 - 5.9., djecak 💙 🎂 23.08.
    Senci30 - 5.9.,djevojčica 💜
    Schawli - 7.9. Djevojčica - KB Merkur 💜
    Angelina - 9.9., djevojcica - KB Merkur💜
    ReginaP - 11.9., djecak - KB Merkur 💙
    Leona29 - 12.9., djevojčica 💜
    samy_lo - 14.9. djevojčica 💜
    Breskvica - 14.9., djevojčica💜
    Julie - 15.9. dječak - KB Merkur💙
    LollyBB - 15.9 dječak💙
    Aurora87 - 18.9., dječak-KBC Osijek💙
    Maša62 -19.09. curka - Vinogradska 💜
    Nopobo- 21.09. curka💜
    Lalolitala- 21.9 Dječak💙
    irma123 - 23.09. curica - OB Virovitica 💜
    DijMar - 24.9. dječak - ŽB Čakovec💙
    Jules55-25.9. Djevojčica 💜
    felicita28 - 28.9., dječak - Petrova💙
    anemone - 29.9., djevojčica - KB Merkur💜
    Buby5 - 30.9
    LISTOPAD
    Marinaaaa- 2.10.,
    DaVoS - 3.10., djevojčica💜
    Nina988 - 04.10. djevojcica 💜
    Petrica87 - 06.10, dječak💙
    Natalie - 7.10. dječak💙
    Laura233 - 7.10. djevojcica💜
    ygritte - 8.10.dječak💙
    Deja1988 - 12.10. djevojcica- Vinogradska💜
    Linopp - 10.10. Djevojčica 💜
    Matea26- 13.10. Dječak - Vinogradska💙
    Nensy0308-13.10. curica-Vinogradska💜
    mc_zbg - 13.10. - curica? - Vinogradska💜
    Xoxo - 15.10. - dječak 💙
    Dior2 - 15.10.-
    sreca - 16.10.- Curica💜
    Doris3101 - 16.10. - dječak💙
    Loptica10- 16.10.- djevojčica 💜
    Pahuljicaa - 18.10.-djevojčica 💜
    Andrea21 - 18.10. - djevojčica 💜
    Lady_Bird - 20.10. curka💜
    Mamika99 - 21.10. - dječak, KBC Osijek💙
    fritula - 23.10. - dječak💙
    Teresita - 24.10-dječak💙
    MonaL. - 24.10-dječak💙 KBC Split
    Venus - 24.10. - curica 💜
    Manich - 26.10. - dječak 💙
    October30-30.10.- djevojčica 💜
    danica_zvijezda - 31.10.- dječak💙
    STUDENI
    Iva2 - 01.11. - curica 💜
    Luce35- 01.11 - curica 💜
    Dinah - 02.11. - curica 💜
    anita775 - 03.11. dječak - OB Sisak💙
    Toškica95 - 06.11. - dječak?💙
    mommy_V - 06.11.-djevojčica 💜
    Pikulica19 - 12.11. curica - Vinogradska💜
    lala3 - 17.11. djevojčica 💜
    Frajla - 20.11. dječak - Sv. Duh💙
    renata. koscec- 24.11. djevojčica- Vinogradska💜
    Kengurica - 25.11. dječak 💙
    Ivana0907 - 25.11.djevojčica💜
    Iwancheee- 26.11. dječak💙
    Katja32- 28.11

    [lilypie.com]

  • Avatar Frajla

    Frajla

    Broj poruka: 3403

    Prijavi adminu

    Pikulica19

    Jutro curke 🦉
    Iskreno bas mi je zao sto je otvorena tema o jesenskim bebama jer ce pocet iz tjedan u tjedan i ovaj forumic umirat jer ce ih sve vise biti tamo, a ovdje skoro nitko aktivan. Tesko da ce mame uz bebace uspjeti pratiti na vise foruma teme i razumijem ih… Svakom lijepom druzenju jednom dodje kraj 😪
    Osjecam se ko da decko samnom prekida i rastajemo se, sve nam je super, ali odlazim 🤣💔

    Nego, ima tko iskustva s posteljinicom???
    Pa ako bi bile u mogucnosti vi koje ste vec kupile opipale i oprale da kazete 😁🤗 zanima me SVE, jer mi treba sve i razmisljam da to uzmem u setu nekako ali kad mi napisu 8/1 ja se ponadam da je sve tu kad ono samo ogradica ide u 5dijelova jer se radi tipa o jastucicima 😏


    Pa ti ces pratiti i tamo i vamo dok ne rodis 😉
    Sto se tih setova tice, ima ih gdje se dobije i jorgan
    Al meni se to ne svida, jer mislim da trebas imati bar dva kompleta posteljine, pa se onda ovaj drugi ne ne slaze uz ogradicu (kontrol frik, sta da kazem 🤦🏼‍♀️)
    Ok mi je ako nijedan nije isti ko ogradica, ali da je jedan isti, a drugi nije, to ne moze 🙈
    Al ako bi tak nesto pogledaj si kod ovih sto sivaju
    Ako ti ne treba ogradica odi si u neku trgovinu (baby, ikea, lesnina i sl imaju uvjek ili ovak kaufland, lidl i sl kad bude u katalogu) kupis jorgan i dva seta posteljine


  • ReginaP

    Broj poruka: 506

    Prijavi adminu

    ayla

    ReginaP kad se najmanje nadas tad ce, ja nisam ocekivala kad je mene krenulo ostala sam sokirana i bilo je kud bas sad 😂😂


    Haha klasika. Ja sve kukam kako ne mogu vise i neka izadje i cim nešto zaboli odmah mislim jao pa neće valjda sada ko da bi se porodila u 5 minuta 😂🙈

    [lilypie.com]

  • MonaL.

    Broj poruka: 378

    Prijavi adminu

    Neka vas u ovoj grupi dok mi zadnje rodimo 😁 jer nisu nešto aktivne ove pri kraju liste pa da imamo šta čitati i pisati 🤗 što se tiče posteljine ja sam sebi n aali expressu naručila ogradicu i jastuk isti ko ogradica za male novce. To dvoje niti 100kn. A već i imam jedan set samo što mi nije više lijep 😂

  • Avatar DijMar

    DijMar

    Broj poruka: 1746

    Prijavi adminu

    Jutro! 😊
    Ja nisam i necu uzimati komplet posteljinu jer od svega trebam samo plahtice - jastuk je nepotreban bebi, a sa poplunom necu pokrivati iako sam ga dobila sa ogradicom i nju cu jedino staviti. Posto mi je kolijevka u njezno zelenoj i plavoj nijansi, plahte su mi sve zelene, a u kinderbetu ce biti sve bijele, za pocetak…

    [lilypie.com]

  • Avatar Julie

    Julie

    Broj poruka: 1971

    Prijavi adminu

    Pikulica19

    Julie

    Jutreko ☀️ danas fino odspavala, do 7, ali m probudio takav grc u nozi da sam sve zvijezde vidjela 🙄
    Sto se tice grupe, meni je svejedno di cemo pisati. Svakao zelim da se i dalje dopisujemo jer sam navikla na sve vas, jer sam ovdje dobila hrpu savjeta, podrske i da ne nabrajam dalje. Ako se grupe odvoje sto vidim da vec je, ja cu pisati na obje jer zelim pratiti sve vas koje cete roditi poslije mene.. pa dok oet ne budemo kompletni na kojoj god to grupi/naslovu bilo

    Ovo je lijepo procitati 🥰
    Magnezij pij ako ti je ucestalo grcenje u nozi…


    Danas sam so emotional 💖 sve ste mi drage i mjesece vec ovdje provodim. Postala mi je rutina uci u grupu, citati, pisati….. Zelim ispratit rodenje svih bebica. Izdrzale smo svasta, grceve, budenja, krvarenja, strahove, predivnih ultrazvuka, otkrivanju spolova, muka po odabiru kolica, krevetica i svega sto trudnoca nosi i ostalo nam je samo da na kraju tog predivnog iskustva odmotamo svoj dar ❤️ 

    [lilypie.com]

  • Avatar anemone

    anemone

    Broj poruka: 221

    Prijavi adminu

    Julie

    Pikulica19

    Julie

    Jutreko ☀️ danas fino odspavala, do 7, ali m probudio takav grc u nozi da sam sve zvijezde vidjela 🙄
    Sto se tice grupe, meni je svejedno di cemo pisati. Svakao zelim da se i dalje dopisujemo jer sam navikla na sve vas, jer sam ovdje dobila hrpu savjeta, podrske i da ne nabrajam dalje. Ako se grupe odvoje sto vidim da vec je, ja cu pisati na obje jer zelim pratiti sve vas koje cete roditi poslije mene.. pa dok oet ne budemo kompletni na kojoj god to grupi/naslovu bilo

    Ovo je lijepo procitati 🥰
    Magnezij pij ako ti je ucestalo grcenje u nozi…

    Danas sam so emotional 💖 sve ste mi drage i mjesece vec ovdje provodim. Postala mi je rutina uci u grupu, citati, pisati….. Zelim ispratit rodenje svih bebica. Izdrzale smo svasta, grceve, budenja, krvarenja, strahove, predivnih ultrazvuka, otkrivanju spolova, muka po odabiru kolica, krevetica i svega sto trudnoca nosi i ostalo nam je samo da na kraju tog predivnog iskustva odmotamo svoj dar ❤️


    Baš si ovo lijepo nap, prikladno za jubilarnu 1500.str 😊

    [lilypie.com]

  • Jeja4

    Broj poruka: 449

    Prijavi adminu

    Jutro,
    Ja nocas tako lose spavala, prvo nikako zaspati od vrucine pa budjenje x puta, onda budna negdje od pola 6 do pola 7, malo jos uspijela zaspati do 8. Sva sam si nekako trula, idemo sad malo do grada i na plac, moram si kupiti spavacicu, imaju po 50 kn na placu, da i to rijesim. Poslije kad zagrije, zavucem se u kucu i ne mrdam do 5-5:30, dok ne ohladi malo pa onda s malom u park. Jucer sam se cijelo popodne izlezavala, muz otisao s malom na bazen a ja odmorko.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.