Jesenske bebe 2019. :)

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Pikulica19

Broj poruka: 503

Prijavi adminu

ivana0907

Ja sam procitala komentar jedne zene i ovdje sam ga davno i stavila da joj se konstrukcija s autosjedalicom i bebom u njoj raspala nasred zebre… Toliko o tim poljskim kolicima, a budimo realni nisu nit jeftina…
    Ja sam definitivno izbacila njih iz izbora

[lilypie.com]

Aurora87

Broj poruka: 1310

Prijavi adminu

Znaci ima sanse da se nije okrenuo?🤗 Joj, nadam se…bitno da ima nade…stucao je dosad svega par puta i uvijek sam dolje osjetila pa me.sad.frka uhvatila kad sam osjetila gore.
    Frajla, da kucnem u drvo, ne boli me vec neko vrijeme. Sad imam neke druge tegobe…bole me sake kad se probudim i stopala..i nekako mi tesko hodati kad ustanem dok se ne razgibam, kao da su mi prepone oslabile…ali mislim da spavam u nekom grcu jer sam se jednom probudila stisnutih saka pa vjerojatno zato sve boli…

[lilypie.com]

• Pikulica19

Prijavi adminu

Aurora87

Pikulice, ma to mene izgleda paranoje hvataju bzvz, prije me nije uopce bilo strah…😁…valjda jer percipiram da bi moglo svaki tren sad krenuti…ali bitno da sam ja inicirala igru pa sad razbijam glavu.
    Nego, jutros sam osjetila da malac stuca, ali gore…sto bi znacilo da se okrenuo na zadak…je li se kojoj dogodilo da je osjetila stucanje tako a da je beba ipak bila na drugoj strani?🤔 Nije mi to valjda sad napravio a lijepo bio naglavacke…

Tak i ja 😂😂😂
    Probudio se  u meni pa da ga iskoristim na njegovo i moje zadovoljstvo 💕

[lilypie.com]

felicita28

Broj poruka: 414

Prijavi adminu

Aurora87

Znaci ima sanse da se nije okrenuo?🤗 Joj, nadam se…bitno da ima nade…stucao je dosad svega par puta i uvijek sam dolje osjetila pa me.sad.frka uhvatila kad sam osjetila gore.
    Frajla, da kucnem u drvo, ne boli me vec neko vrijeme. Sad imam neke druge tegobe…bole me sake kad se probudim i stopala..i nekako mi tesko hodati kad ustanem dok se ne razgibam, kao da su mi prepone oslabile…ali mislim da spavam u nekom grcu jer sam se jednom probudila stisnutih saka pa vjerojatno zato sve boli…

I mene ti to boli, narocjto sake i prsti na rukama ali to.je zbog sindroma karpalnog tunela koji se javlja u kasnijem stadiju trudnoce i prolazi sam od sebe nakon trudnoce..ja imam osjecaj da imam cevape umjesto prstiju 😂😂

[lilypie.com]

• lalolitala

Broj poruka: 69

Prijavi adminu

Pikulica19

ivana0907

Ja sam procitala komentar jedne zene i ovdje sam ga davno i stavila da joj se konstrukcija s autosjedalicom i bebom u njoj raspala nasred zebre… Toliko o tim poljskim kolicima, a budimo realni nisu nit jeftina…

🤤🤤. O boze.. ja imam poljska bebetto. Zadovoljna ful. Slicna su ko ova. Mada kad gledam sva su na istu foru..

[lilypie.com]

[lilypie.com]

ayla

Broj poruka: 1854

Prijavi adminu

Curke minnie_me se jos nije javila, pa di je ta zenska? 

[lilypie.com]

• ivana0907

Broj poruka: 41

Prijavi adminu

lalolitala

Pikulica19

ivana0907

🤤🤤. O boze.. ja imam poljska bebetto. Zadovoljna ful. Slicna su ko ova. Mada kad gledam sva su na istu foru..

citala sam i ja to… a opet i puno super komentara… tako da nissm pametna 😏

Julie

Broj poruka: 1177

Prijavi adminu

Pikulica e sad mi je lakše 😂 iako ja ne znam za kaj će mi ladica al nema veze sad je gotovo
    Ivana ja ima ta kolica, prepalo me to kad sam čula za taj kontra ali mislim da je to bio bas neki izolirani slučaj, isto kak i izbace seriju auta pa povuku u svega tako. Ne znam, možda se samo tješim 😂🙈
    Vidjet ćemo kak će se pokazati. Ne čine mi se bas ko nešto sto bi se raspalo ali nikad ne znaš.

[lilypie.com]

• Pikulica19

Prijavi adminu

To s tim kolicima je dvosjekli mac, a ja bi rekla da tako moze biti s svakim jednostavno greska u seriji. Samo je zena dobila neprofesionalan pristup kad je poslije reklamirala. 
    Kad ste nacele temu s kolicima…. Vidjela sam neke autosjedalice koje se prodaju u kompletu da nemaju certifikat dok sve koje se zasebno prodaju imaju?
    Sta se smiju takve prodavati bez da ih nadlezna npr eu komisija ne odobri prije prodaje za koristenje? 

[lilypie.com]

luce35

Broj poruka: 876

Prijavi adminu

Ta ladica ispod krevetica je super za kupiti prasinu 🤣🤣, mi smo ju razmontirali nakon mjesec dana. Da bi ju redovito koristili morali bi izmicati nocni ormaric za otvoriti je pa je najlakse bilo maknuti.
    Kolica imamo Peg Perego 3u1 s tim da cemo jaje kupiti novo jer je ovo starije od 5 god. Bila su jako skupa ta kolica ali vrijede svake lipe

[lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.