Jesenske bebe 2019. :)

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar felicita28

    felicita28

    Broj poruka: 678

    Prijavi adminu

    Martina0204

    Frajla

    Martina0204

    Evo mene! Sutra i preksutra ctg, ak se nis ne desi u pon inducirani 😭
    Kad sam to cula samo mi je doslo da placem…

    Držim fige da se pokrene
    Zašto si tužna? Ne bi na indukciju ili ne bi čekala ponedjeljak?
    Nebi na indukciju… tj ne znam sta nebi… nadala sam se nekak da ce sve krenut samo od sebe 😥

    Rekla sam ja da ces ti dobiti termin…nemoj plakati, bitno je da beba izade van ali do pon jos ima vremena i sve se stigne promjeniti jos do onda, mozda te i krenu trudovi.
    Sto se tice epiduralne ja nemam pojma…mene zanima jedna stvar, jer se ja moram predbiljezit za epiduralnu ako je zelim? To jest, mogu li je  i odbiti za vrijeme poroda ako vidim da ne treba?

    [lilypie.com]

  • Martina0204

    Broj poruka: 190

    Prijavi adminu

    Hvala cure na ohrabrenjima… vidjet cemo dal se i curka uplasila pa krene sama… ak ne bumo prezivjele pon kak god bude i napokon cemo biti skupa 🥰

  • Avatar sara2019

    sara2019

    Broj poruka: 270

    Prijavi adminu

    Martina0204

    Hvala cure na ohrabrenjima… vidjet cemo dal se i curka uplasila pa krene sama… ak ne bumo prezivjele pon kak god bude i napokon cemo biti skupa 🥰


    Ma samo hrabro..nije ni indukcija tako strasna..ja sam isto isla na drip i na sve ostale kemije i evo me ziva i zdrava..ako ce to pomoci da bebica dodje na svijet ziva i zdrava istrpi i primi to kao nesto sto ce ti pomoci da sto prije budes uz svog bebaca..mi smo zene jake i mozemo svasta izdrzati za svoje beboline🥰🥰🥰🥰🥰sretnooooo i drzim palceve da sve dobro zavrsi 

  • Avatar sara2019

    sara2019

    Broj poruka: 270

    Prijavi adminu

    Noemi1

    Venus

    Cure jeste vi ponavljale krvnu sliku u zadnjem tromjesjecju, jer vidim da dosta trudnica ima pad zeljeza pri kraju? Ja sam samo u pocetku trudnoce radila i hemoglobin je bio uredan, inace mi je godinama u gornjoj granici.

    Ja sam ponovila krvnu sliku zbog epiduralne, da imam za svaki slucaj ako se odlucim uzet epiduralnu, no nije mi opce napravljena pretraga za zeljezo. Ako je prva krvna slika dobra i ako se ti osjecas dobro, nemas problema s tlakom i umorom, nema potrebe slat te vaditi krv.
    Cure sretno na pregledima, dosta vas danas ide 😊
    Luce, jel pijes magnezij? On zna pomoc kod stolice, pogotovo kad pijes zeljezo.


    A gle ja mislim da kad potpises za epiduralnu da ce ti oni opet svakako vaditi krv u rodilistu

  • Avatar Julie

    Julie

    Broj poruka: 1971

    Prijavi adminu

    Evo mi gotovi sa pregledom. Maleni ima 3300, na glavicu je i ja sam zatvorena. Kontrola za tjedan dana osim ako se nešto prije ne desi 😂😍
    Sto je danas bila gužva to nisam još vidjela. 
    Bila je dr. Stasenko, ona je također divna. Pokušavala je slikati našeg deckica ali on rukicu stavi na lice i ne da. 😂 ugl vidjeli smo da ima bucmaste obraščiće 👪

    [lilypie.com]

  • Avatar Angelina

    Angelina

    Broj poruka: 423

    Prijavi adminu

    Julie

    Evo mi gotovi sa pregledom. Maleni ima 3300, na glavicu je i ja sam zatvorena. Kontrola za tjedan dana osim ako se nešto prije ne desi 😂😍
    Sto je danas bila gužva to nisam još vidjela.
    Bila je dr. Stasenko, ona je također divna. Pokušavala je slikati našeg deckica ali on rukicu stavi na lice i ne da. 😂 ugl vidjeli smo da ima bucmaste obraščiće 👪


    Ja ne kuzim zasto su tebi onda rekli ono za tezinu. Moja je sa 38tt imala 3500 i rekli su da je to sasvim normalno i jos su me pitali “a sto bi vi htjeli”

    [lilypie.com]

  • Kengurica

    Broj poruka: 2472

    Prijavi adminu

    Julie bogmec si nam i ti na finishu. Jako uzbudljivo.

    [lilypie.com]

  • Avatar Frajla

    Frajla

    Broj poruka: 3403

    Prijavi adminu

    Aurora87


    Nego, vjerojatno smo o tome vec pricali ,ali da si malo osvjezim…tko planira epiduralnu od vas uzeti? Ja sam trenutno misljenja da necu🙂


    Trenutno sam vrlo neodlučna.
    Zadnji put sam htjela, ali nisam stigla dobiti. Sad si mislim ako sam prvi put izgurala, valjda ću i sada… A i frka me da ne bi mogla u trudovima biti mirna toliko dugo koliko treba. Tako da budem vidjela, budem ja sve pripremila kao da hoću, pa onda još razmislim


  • Avatar Frajla

    Frajla

    Broj poruka: 3403

    Prijavi adminu

    Angelina

    Julie

    Evo mi gotovi sa pregledom. Maleni ima 3300, na glavicu je i ja sam zatvorena. Kontrola za tjedan dana osim ako se nešto prije ne desi 😂😍
    Sto je danas bila gužva to nisam još vidjela.
    Bila je dr. Stasenko, ona je također divna. Pokušavala je slikati našeg deckica ali on rukicu stavi na lice i ne da. 😂 ugl vidjeli smo da ima bucmaste obraščiće 👪

    Ja ne kuzim zasto su tebi onda rekli ono za tezinu. Moja je sa 38tt imala 3500 i rekli su da je to sasvim normalno i jos su me pitali “a sto bi vi htjeli”


    Julie super za dobar pregled.
    I slažem se s Angelinom, neznam što su te naplašili s veličinom, pa to će biti oko 3,5 kg i skroz je prosječna beba


  • mamaoddanas

    Broj poruka: 34

    Prijavi adminu

    Drage cure, meni će biti veći bebač (dečko), pa me usput zanima je li mi dobro odmah uzimati robicu broj 62, planiram sušiti robicu u sušilici pa sam čula od nekih da je onda 62 dobra za početak. 

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.