Jesenske bebe 2019. :)

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Julie

    Julie

    Broj poruka: 1971

    Prijavi adminu

    Jutro cure 🦉
    Ne znam koji je ovo dan zaredom da se budim izmedu 5-6 🙄
    Sad kad me ulovi san oko 8 a ja moram na pregled danas 🙈🙈🙈
    Nego vani tako divno puse, ali najavili su za danas 300 °C  🌡️😥

    [lilypie.com]

  • Avatar LollyBB

    LollyBB

    Broj poruka: 337

    Prijavi adminu

    Jutro! Julie, ja se isto već danima budim oko 5, a onda kasnije budem skršena pa opet spavam. Jučer mi je dan bio posebno naporan zbog sparine. 
    Sretno na pregledu! Ja sam iskoristila u utorak svoje buđenje u 5 i bila prva na upisu gore u bolnici. 

  • Avatar Julie

    Julie

    Broj poruka: 1971

    Prijavi adminu

    LollyBB

    Jutro! Julie, ja se isto već danima budim oko 5, a onda kasnije budem skršena pa opet spavam. Jučer mi je dan bio posebno naporan zbog sparine.
    Sretno na pregledu! Ja sam iskoristila u utorak svoje buđenje u 5 i bila prva na upisu gore u bolnici.


    Ja sam narucena u 10.40 pa sad mozda i dodem malo ranije ali ne znam. Hvala ti 😊

    [lilypie.com]

  • ReginaP

    Broj poruka: 506

    Prijavi adminu

    Jutro cure, 
    Julie sretno na pregledu 😊
    Ja jedan dan ništa ne spavam, a drugi se ne mogu ustat iz kreveta 🤪

    [lilypie.com]

  • Avatar Julie

    Julie

    Broj poruka: 1971

    Prijavi adminu

    Vidim sve terminuše su budne i sve sa Merkura 😂🙈 nist idemo sve tri tam maltretirat Rokija 😂😂😂😂

    [lilypie.com]

  • ReginaP

    Broj poruka: 506

    Prijavi adminu

    Kengurica

    E da iva na KKs, onoj obicnoj krvnoj slici koja se radi u bolnici se vidi hemoglobin i jos neki parametri i vjerojatno su ti malo snizeni pa si dobila heferol. Ja sam danas dobila. Ljekarka mi je rekla da ga je idealno piti nataste s c vitaminim, moze i sok od narance recimo. Inace se zeljezo najbolje absorbira uz c vitamin. Ako ti ke tesko za zeludac tako onda ipak nakon obroka. Heferol ide na recept i dzabe je, al ima neki nor floradix sirup koji je navodno laksi, pa nekima je kendural c laksi, ali to se sve placa. Ja cu probati s heferolom pa ako bude tezak ili me dodatno jos jace zatvarao jer ja s tim imam problem, pogledat cu da uzmem tako neku alternativu.


    Od Heferola i ostalih pripravaka za željezo stolica bude crna da se ne iznenadite i to je normalno 😅

    [lilypie.com]

  • Avatar Julie

    Julie

    Broj poruka: 1971

    Prijavi adminu

    ReginaP

    Kengurica

    E da iva na KKs, onoj obicnoj krvnoj slici koja se radi u bolnici se vidi hemoglobin i jos neki parametri i vjerojatno su ti malo snizeni pa si dobila heferol. Ja sam danas dobila. Ljekarka mi je rekla da ga je idealno piti nataste s c vitaminim, moze i sok od narance recimo. Inace se zeljezo najbolje absorbira uz c vitamin. Ako ti ke tesko za zeludac tako onda ipak nakon obroka. Heferol ide na recept i dzabe je, al ima neki nor floradix sirup koji je navodno laksi, pa nekima je kendural c laksi, ali to se sve placa. Ja cu probati s heferolom pa ako bude tezak ili me dodatno jos jace zatvarao jer ja s tim imam problem, pogledat cu da uzmem tako neku alternativu.

    Od Heferola i ostalih pripravaka za željezo stolica bude crna da se ne iznenadite i to je normalno 😅


    Tak je moja, ko ugljen crna 😆

    [lilypie.com]

  • Kengurica

    Broj poruka: 2472

    Prijavi adminu

    Ja zadnja zaspala i vec budna. Nadam se da cu uspjeti jos odspavati jer nocas sam sve nesto na rate. A ni blizu termina nisam :(
    Za stolicu hvala, samo da mi neke grceve ne izazove ili zatvor. Vidjet cemo. 

    [lilypie.com]

  • Martina0204

    Broj poruka: 190

    Prijavi adminu

    Jutro cure! Sretno na pregledima… ja isto idem danas i pol noci nisam spavala… nekak su me ledja boluckala i trbuh pa sam valjda sve cekala da se nes pokrene.

  • Avatar luce35

    luce35

    Broj poruka: 1433

    Prijavi adminu

    Jutro cure, sretno na pregledima danas 😀.
    ..
    Meni isto zeljezo na granici 119, jucer na otpustu iz bolnice mi upisali da moram uzimati ali heferol necu sigurno. Pila u prvoj trudnoci neko vrijeme, zatvor teski a stolica kad bi krenula to je bilo bolnije od trudova. Danas cu se javiti svojoj gin da preporuci nesto laganije, spremna sam platit koliko god treba samo da stolica ide uredno

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.