Jesenske bebe 2019. :)

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 5116

    Prijavi adminu

    fairy_

    andreaam

    Ja sam valjda najneodgovornija trudnica na svijetu. Nemam spremno nista osim krevetica za malog i robice sto je do sad dobio na poklon. Nekako cekam neko ljepse vrijeme da mogu fino u setnju i lagano poceti kupovati sve sta trebam. Imam popis za rodiliste ako nista 😂😂

    Ma stignes sve😊 Ja sam krevetic i kolica kupila prije nekih mjesec dana, a robicu i jos neke sitnice tipa madrac,posteljina i tako to kroz zadnja dva tjedna. Ali robicu sam sve uzela neutralnih boja posto jos neznam spol, a i ja i mm imamo veliku obitelj tako da sam sigurna da ce na kraju biti hrpa robice koju nece stici ni obuci🙈


    Ja bi volila znati da ce neko kupiti nesta a ne ovako sve planiram sama,mada ce to sve poslje koristiti al opet da znam lakse bi mi bilo. 

  • Deleted user

    Broj poruka: 5116

    Prijavi adminu

    Hannica0

    Kako stojite sa simptomima. Ja jucer nisam znala ato cu od pospanoati, malaksaloati i muke. A danas kao pticica. Nista. Plasi me to malo.

    Sve ti to normalno dosta je i do vremena i ja sam juce bila za nista.. 

  • Avatar fairy_

    fairy_

    Broj poruka: 72

    Prijavi adminu

    Ayla sto se toga tice slazem se s tobom. Meni ce jedna frendica kupiti ono baby gnijezdo i to je sama rekla da zeli nam uzet to pa ono super od nje. Uza rodbina ce pretezno robicu kupit, ali posto sam ja rekla da spol do poroda i ne zelim znati to ce uglavnom donijeti na babine tak da budu znali dal ce kupovat za curu ili decka.🤩

    [lilypie.com]

  • Avatar Julie

    Julie

    Broj poruka: 1971

    Prijavi adminu

    fairy_

    Aylasto se toga tice slazem se s tobom. Meni ce jedna frendica kupiti ono baby gnijezdo i to je sama rekla da zeli nam uzet to pa ono super od nje. Uza rodbina ce pretezno robicu kupit, ali posto sam ja rekla da spol do poroda i ne zelim znati to ce uglavnom donijeti na babine tak da budu znali dal ce kupovat za curu ili decka.🤩


    Svaka cast, ja sam u 15. tjednu i nadam se da cu sad na slijedećem uzv mozda dobiti odg sto cekamo 😍😍😍 Jasam se vec opredjelila za neke brendove glede boci a, kozmetike, pelena i o djece pa bi mi bilo najbolje kad bi pitali ili jednostavno kupili bon. Ne znam, ja sam uvijek pitala kad sam kupovala za male bebice jer onda ne mozes fulat. 

    [lilypie.com]

  • Avatar Točkica

    Točkica

    Broj poruka: 45

    Prijavi adminu

    Julie

    fairy_

    Aylasto se toga tice slazem se s tobom. Meni ce jedna frendica kupiti ono baby gnijezdo i to je sama rekla da zeli nam uzet to pa ono super od nje. Uza rodbina ce pretezno robicu kupit, ali posto sam ja rekla da spol do poroda i ne zelim znati to ce uglavnom donijeti na babine tak da budu znali dal ce kupovat za curu ili decka.🤩

    Svaka cast, ja sam u 15. tjednu i nadam se da cu sad na slijedećem uzv mozda dobiti odg sto cekamo 😍😍😍 Jasam se vec opredjelila za neke brendove glede boci a, kozmetike, pelena i o djece pa bi mi bilo najbolje kad bi pitali ili jednostavno kupili bon. Ne znam, ja sam uvijek pitala kad sam kupovala za male bebice jer onda ne mozes fulat.


    Mi imamo tu srecu da je dosta bebica oko nas, tj onih koji su vec navrsili godinu dana pa sta se tice robice i opreme ja vjerujem da cemo mi sve posuditi, pokusati cu ne kupovati nista jer znam da ce nam nofčići trebati za pelene koje ne mogu kupovati vec sada. A za koje brendove si se odlucila? Jer ja sam cula da npr.pelene ne mozes ni znati dok se ne rodi bebica. Od frenidca malena je npr imala alegrijsku reakciju na Pampers a druga frendica samo njih koristi,sve druge je probala i kaze da joj jedino u njima dijete izdrzi cijelu noc suho.

    [lilypie.com]

  • Avatar Točkica

    Točkica

    Broj poruka: 45

    Prijavi adminu

    fairy_

    Aylasto se toga tice slazem se s tobom. Meni ce jedna frendica kupiti ono baby gnijezdo i to je sama rekla da zeli nam uzet to pa ono super od nje. Uza rodbina ce pretezno robicu kupit, ali posto sam ja rekla da spol do poroda i ne zelim znati to ce uglavnom donijeti na babine tak da budu znali dal ce kupovat za curu ili decka.🤩


    Ajme blago ti seeeeee ja bi to gnjezdo full iako sam cula da dijete u tome smije biti samo po sat i pol/dva zbog kicme pa sam odustala od pomisli na to ali da mi netko kupi naravno da je dobrodoslo.

    [lilypie.com]

  • Avatar Točkica

    Točkica

    Broj poruka: 45

    Prijavi adminu

    ayla

    Hannica0

    Kako stojite sa simptomima. Ja jucer nisam znala ato cu od pospanoati, malaksaloati i muke. A danas kao pticica. Nista. Plasi me to malo.
    Sve ti to normalno dosta je i do vremena i ja sam juce bila za nista..


    Ja se od kad znam da sam trudna osjecam kao da bi mogla spavati 22 sata dnevno… ali kazu da je i to normalno prvo tromjesecje :-) zbog toga sta sam na poslu do 17:30 malo teze ostvarujem te svoje zelje ali zato cim dodem doma spavanac do jutra hahahaha

    [lilypie.com]

  • Avatar fairy_

    fairy_

    Broj poruka: 72

    Prijavi adminu

    Točkica

    fairy_

    Aylasto se toga tice slazem se s tobom. Meni ce jedna frendica kupiti ono baby gnijezdo i to je sama rekla da zeli nam uzet to pa ono super od nje. Uza rodbina ce pretezno robicu kupit, ali posto sam ja rekla da spol do poroda i ne zelim znati to ce uglavnom donijeti na babine tak da budu znali dal ce kupovat za curu ili decka.🤩

    Ajme blago ti seeeeee ja bi to gnjezdo full iako sam cula da dijete u tome smije biti samo po sat i pol/dva zbog kicme pa sam odustala od pomisli na to ali da mi netko kupi naravno da je dobrodoslo.


    Ja sama to ne bih kupila jer po meni je to dosta novaca, a beba brzo preraste (naravno da cu ga cuvat za drugo dijete ili pokloniti ako neka frendica rodi nakon mene), ali sama sigurno ne bih kupila🙈

    [lilypie.com]

  • Avatar luce35

    luce35

    Broj poruka: 1433

    Prijavi adminu

    Moje iskustvo s velicinom robice: nismo zeljeli znati spol i kupim predivno neutralno  bijelo odijelce s nekakvim medom i natpisom vel.56 za izlazak iz rodilista. I presvlaci sestra dijete i kaze, gospodjo ne stane beba u ovu vasu robicu,  sigurno se stisnulo u pranju. A sto je, beba 54 cm duga + siroko povijanje i ne ide. Na kraju sestra skarama morala odrezati stopice na odijelcu 🤣🤣🤣. I sad me smijeh uhvati kad se sjetim kako se mucila s oblacenjem

    [lilypie.com]

  • Avatar fairy_

    fairy_

    Broj poruka: 72

    Prijavi adminu

    luce35

    Moje iskustvo s velicinom robice: nismo zeljeli znati spol i kupim predivno neutralno bijelo odijelce s nekakvim medom i natpisom vel.56 za izlazak iz rodilista. I presvlaci sestra dijete i kaze, gospodjo ne stane beba u ovu vasu robicu, sigurno se stisnulo u pranju. A sto je, beba 54 cm duga + siroko povijanje i ne ide. Na kraju sestra skarama morala odrezati stopice na odijelcu 🤣🤣🤣. I sad me smijeh uhvati kad se sjetim kako se mucila s oblacenjem


    Jaoo🙈😂😂😂

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.