Jesam li trudna

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • SW4P4ceY

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Mjesecnica mi kasni pa bih trebala vasu malu pomoc.
    Posljednju mjesecnicu dobila sam 20.10. sto bi znacilo da sam ovaj mjesec trebala dobiti 21.11. no nisam.
    Mjesecnice mi neki put znaju kasniti no posljednja dva mjeseca su dolazile na vrijeme.
    Nemam neke smiptome trudnoce.
    Na gacica primjecujem bjelkasti iscjedak a grudi su mi nabrekle no nisu osjetljive.
    Napravila sam test za trudnocu pomocu paste za zube no on pokazuje negativno.
    U zadnje vrijeme imam dosta stresnih situacija u obitelji pa me zanima je li to uzrok kasnjenja mjesecnice.
    Hvala.😊

  • SW4P4ceY

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Da i mislim da bih trebala napomenuti da moj partner ne ejakulira u mene nikada.

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.