Drage žene trebam vašu pomoć 😊

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Adalino85

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Pozdrav drage žene, eh ovako 😊, zaista me zanimaju vaša mišljenja i iskustva, naime ja i dragi smo malo više bili aktivni ovaj mjesec😍, i desilo se nešto što mi ne da mira ni psihički ni fizički! Ovako moj ciklus traje 28 dana, 08 augusta je bio početak mjesečnice krvarenje je trajalo kao i obično 4 dana, 22 augusta na dan ovulacije smo imali odnos gdje je na pola u mene pola van i od tada imam nenormalne bolove u stomaku kao da ću svake sekunde prokrvariti, grudi natekle i gore, Areole se proširile i tamnije, vene su već vidljive na oko posebno oko bradavica, temperatura tijela mi skače do 38.4 a nisam ni prehlađena, isto tako unutra sva gorim, pa me nekada uhvati hladnoća! Znam da je rano ali sam danas uradila dva clear blue testa i negativni. Imam tako jake bolove u donjem dijelu vagine kao i unutra ali se mijenjaju, mliječni iscjedak imam malo mirisa ništa previše, ali je neugodan! A već imamo naše maleno zlato kćerkicu od dvije godine! Hvala vam unaprijed 😘😘

  • Avatar Jagodica86

    Jagodica86

    Broj poruka: 251

    Prijavi adminu

    Po svemu napisanom mi se čini da imaš sve simptome trudnoće, e sad za testove je još prerano mislim pa zato mogu biti negativni. Pričekaj datum kad bi trebala dobiti  pa napravi onda test ili odi i traži doktoricu da ti da uputnicu za izvaditi betu pa ćeš sigurno znati 😊

    [lilypie.com]

  • Avatar Lunah

    Lunah

    Broj poruka: 41

    Prijavi adminu

    Ja sam ti napravila test nakon što mi je kasnila 6 dana i bio je pozitivan, ali sam iduće jutro išla vaditi betaHCG iz krvi čisto da budem ziher s obzirom da moju dijagnozu i on mi je pokazao da ipak jesam trudna tako da i po njemu možeš provjeriti sa sigurnošću 😊

    [lilypie.com]

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.