BEBINA STOLICA

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • dadi147

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    postovani,dali je ovo normalna stolica ili treba ici u bolnicu,dijete ima grceve

  • dadi147

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Stolica je grudasta dosta i zelenskasta,nemogu stavit sliku

  • Avatar Beba

    Beba

    Broj poruka: 1073

    Prijavi adminu

    Koliko je beba stara i kakvo je njeno opće stanje? Ovisi i da li je na ad ili dojiš. Ja sam moga jednom vodila jer je stolica bila tamno zelena,gotovo crna,ali ništa mu nije bilo,dr je rekla da mu dam biogaiu,ali je opće stanje bilo dobro.

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    DANTE

  • dadi147

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Beba

    Koliko je beba stara i kakvo je njeno opće stanje? Ovisi i da li je na ad ili dojiš. Ja sam moga jednom vodila jer je stolica bila tamno zelena,gotovo crna,ali ništa mu nije bilo,dr je rekla da mu dam biogaiu,ali je opće stanje bilo dobro.


    Beba je stara 11 dana,normalno je stanje,sisa majcino mlijeko,stolica je bila redovita i normalna,sve do danas dok su se pojavile zuto zelenkaste grude

  • Avatar Beba

    Beba

    Broj poruka: 1073

    Prijavi adminu

    Bebe u početku imaju čudnu stolicu,moj je imao neki proljev 2.dan života,nitko nije smatrao da je to neki problem. Moj ti je savjet da ,budući da je tako mala beba u pitanju probaš makar nazvati pedijatriju ,ti najbolje poznaješ svoju bebicu i ako se ne ponaša ništa drugačije vjv je sve u najboljem redu .Možda si pojela neko zeleno povrće koje mu ne odgovara ako dojiš

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    DANTE

  • dadi147

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Beba

    Bebe u početku imaju čudnu stolicu,moj je imao neki proljev 2.dan života,nitko nije smatrao da je to neki problem. Moj ti je savjet da ,budući da je tako mala beba u pitanju probaš makar nazvati pedijatriju ,ti najbolje poznaješ svoju bebicu i ako se ne ponaša ništa drugačije vjv je sve u najboljem redu .Možda si pojela neko zeleno povrće koje mu ne odgovara ako dojiš


    A jednostavno neznam,nedjelja je pa smo zabrinuti,imao je tu stolicu sa kuglicama ili kako da to nazovem i to negdje u 13:00h i do sad vise uopce ne kaka,a do danas je kako i 10 puta dnevno,sta se tice njegovog ponasanja,on je ok razgledava vec pomalo,malo je budan vecinom spava,jos ima malo zuticu,i cim dode vecer evo vec drugi dan poceo se grcit i plakat,ne stalno ali ono u mahovima

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.