AUTOSJEDALICE

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Momofprincess

    Momofprincess

    Broj poruka: 10

    Prijavi adminu

    Muke po izboru…iskustva…

    [lilypie.com]

  • Avatar Momofprincess

    Momofprincess

    Broj poruka: 10

    Prijavi adminu

    Dakle drage mame (i tate)…imam curicu od 8 mj i uskoro cemo kupovati autosjedalicu u kojoj ce sjediti..naime, od jedne poznanice dobila sam pozitivna iskustva s kiddy AS i nahvalila ih je. Ali meni je za  oko zapela marka RECARO, u Bubamari sam vidjela…dali netko ima iskustva s recaro sjedalicama?  Ova dva modela mi se cine prakticna..
    http://www.bubamara.in/djecja-oprema/autosjedalice-i-dodaci/grupa-i-ii-iii-(9—36-kg)/recaro-17-young-sport-hero-carbon-bleck/6203.21502.664031953060908 [bubamara.in]

      i ova

    http://www.bubamara.in/djecja-oprema/autosjedalice-i-dodaci/grupa-i-ii-iii-(9—36-kg)/recaro-djeja-autosjedalica-young-sport-hero-ruby/6203.21310.664031953053702 [bubamara.in]

    [lilypie.com]

  • Dolores123

    Broj poruka: 788

    Prijavi adminu

    Iskreno i ja sam razmisljala o kiddy ili cybex jer imaju skoro iste modele i na kraju odustala.ne svida mi se osobno jer je dijete ko u oklopu i ima jako malo mjesta za noge.Na kraju sam uzela romerovu i ok je.Za recaro neznam nisam bas njih ni promatrala, ali ako je zadovoljavajuca ocjena od adac i jednostavno se veze, zasto nebi uzela.

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 996

    Prijavi adminu

    Draga Momofprinces, beba od 8 mj je jos puno puno premala za novu kategoriju sjedalice. Iskljucivo jaje za tako male bebe, bez obzira dal je krupna/visoka/dize se na noge/cvrsta i sta god vec.

  • Avatar Momofprincess

    Momofprincess

    Broj poruka: 10

    Prijavi adminu

    Dolores ni meni se ne svida taj “oklop”…btw, jesi ti na jesenskim2017 bila? 
    Gumbek, ma ne budem ju odmah stavljala u AS, jos je u jajetu, sad sam u fazi istrazivanja i odlucivanja, trenutno smo u prilici da ju mozemo kupiti, jer ipak nije mali izdatak. A nista joj nece biti od stajanja doma u sobi jos koji mj

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 996

    Prijavi adminu

    Momofprincess

    Dolores ni meni se ne svida taj “oklop”…btw, jesi ti na jesenskim2017 bila?
    Gumbek, ma ne budem ju odmah stavljala u AS, jos je u jajetu, sad sam u fazi istrazivanja i odlucivanja, trenutno smo u prilici da ju mozemo kupiti, jer ipak nije mali izdatak. A nista joj nece biti od stajanja doma u sobi jos koji mj


    👍 Super, drago mi je da cete cekati pravu dob. Skupe su, to je istina.
    Mi imamo recaro monza nova, tu s oklopom 😂 i moja cura ju obozava, prva dva puta je njurgala, treca voznja je vec bilo odusevljenje. A sad to sluzi kao odlagaliste za pecivo i igracke. 

  • Avatar Momofprincess

    Momofprincess

    Broj poruka: 10

    Prijavi adminu

    Ahahah odlagaliste peciva i igracaka😂 koliko je stara curka? 

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 996

    Prijavi adminu

    Momofprincess

    Ahahah odlagaliste peciva i igracaka😂 koliko je stara curka?


    2 i pol god
    A mali bebac ima 2 mj i opet cemo kupiti istu za njega  jer je to 1/2/3 kategorija i stvarno je dugo iskoristiva pa se isplati. 

  • Avatar Momofprincess

    Momofprincess

    Broj poruka: 10

    Prijavi adminu

    Pa da. Nije nesto sto koristis dva mjeseca vec par godina…

    [lilypie.com]

  • Dolores123

    Broj poruka: 788

    Prijavi adminu

    Momofprincess

    Dolores ni meni se ne svida taj “oklop”…btw, jesi ti na jesenskim2017 bila?
    Gumbek, ma ne budem ju odmah stavljala u AS, jos je u jajetu, sad sam u fazi istrazivanja i odlucivanja, trenutno smo u prilici da ju mozemo kupiti, jer ipak nije mali izdatak. A nista joj nece biti od stajanja doma u sobi jos koji mj


    Jesam da na jesenskim sam bila, ali vise cure ne pisu nista.Bas mi je zao jer ponekad bih bas trebala neki savjet.I ti si bila?
    Ja sam svoju curu stavila u autosjedalicu grupe 1 predvidenu od 9 kg na dalje.U jajetu je sva nekako skvrcena i ja sam se odlucila za pravu pa ko got da sto veli.Svako ima svoje misljenje pa kad pogledamo malo unatrag prije nije bilo tolko vrsta tih sjedalica pa su djeca zdrava.danas se s tim mozda malo previse pretjeruje.Meni je moje dijete i sigurnost na prvom mjestu da nebi pogresno shvatili ali posto ona ima odredenu kilazu za su sjedalicu ja mislim da ne grijesim.

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.