Potpomognuta oplodnja vol. 5

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Ruska1986

    Ruska1986

    Broj poruka: 5086

    Prijavi adminu

    Emma05

    Ruska1986


    😔😔 jako mi je zao zbog tvoje situacije! Stvarno si se napatila i zasluzujes ubrzo svoju srecicu u rukama 💜❤🙏🏻 nadajmo se da je ovaj dobitan

    Ja to sve gledam kako jedan korak ka uspjehu, ne kao poraz😊..dokle god smo plodni ne treba gubiti nadu. Ja to tako gledam. A cinjenica da mi se “uvatilo” par puta puno znaci…sad to samo treba “centrirati” na sredinu maternice(jer mi nesto plod voli bjezati desno😂) i da se odrzi do kraja i to je to😊🙏


    Tako i treba… ❤💜 Svaka ti cast! 💪🏻💪🏻💪🏻 nadam se stvarno da je ovaj dobitan 🙏🏻🙏🏻🙏🏻 

    👨🏻41, 👩🏻35
    3 godine pokušavanja
    u lipnju 2020. krenuli sa MPO(poliklinika IVF)
    Asthenoteratozoospermia
    AMH: 38,2
    1.postupak: 06/20-AIH: neuspješno
    2.postupak: 07/20-ICSI- ELONVA, MENOPUR, ORGALUTRAN I BREVACTID 5000 -punkcija 21 js, 12 oplođeno,
    2 blastice(obe vraćene), nema 🐧
    beta 10 dnt-649, 12 dnt- 1897
    24.04.2021./01:43= 💝
    [lilypie.com]

  • Avatar 🌼TiKi🌼

    🌼TiKi🌼

    Broj poruka: 1834

    Prijavi adminu

    BjeliS ❤️
    Aura i ja sam imala migrenu od femare, nazalost, to je jedna od nuspojava.
    Woman name ja pijem svako jutro brusnicu, mislim da salica dvije na dan nisu problem, sve vise se i ne preporuca ni izvan trudnoce. 

    👨‍🔧 ‘91., bez dijagnoze
    👩‍⚕️’ 92., PCOS, endometrioza, IR, blagi oblik trombofilije
    Poliklinika BetaPlus
    1.AIH 7/2019. Beta 0
    2.AIH 9/2019. Beta 201, abrup. placente u 24.tt 👼
    3.ICSI 9/2020. 1js,1 zametak, transfer 2.dan, Beta 0
    4.ICSI 11/2020. 3js, 2 zametka, transfer 3.dan =👶💗
    1🐧
    [lilypie.com]

  • Avatar Matkiša 😎

    Matkiša 😎

    Broj poruka: 2107

    Prijavi adminu

    MTB joj joj 😎
    Aj reći ću… Dakle govori kako smo nacija kojoj fali kronično vit D a kako je odlična prevencija za Covid te smanjuje  simptome i poboljšava oporavak. Kaže da je jedan od vitamina koji “silno mijenjaju ekspresiju gena u našem organizmu, do 1000 gena koji će promijeniti ekspresiju nakon što ste uzeli vitamin D”, on je hidrofoban i teško se reapsorbira te mu je potrebno vrijeme da se aktivira, 15 dana.
    Nisu više dovoljne doze od 400 IU jedinica na dan nego je sad za doza povećana na 4000 IU na dan… te da kapi lažu, odnosno istraživanja su dokazala da u nekim pripravci ma ima 10 puta manje nego što na kutiji piše a negdje 100 puta više. 😬 Te da se mora raditi biokem. testiranje te isprobavati da li taj oblik i doza uopće djeluje na nas. 

    2x IUI, prirodna asp (nema js), ICSI-🐧🐧🐧
    FET 1️⃣ biokemijska✖️ FET 2️⃣ ✖️
    FET 3️⃣ Bhcg 10dnt> 198,5 - 12dnt> 608,0 ✔️
    Uzv - 5tt+2, GV 11 mm, ŽV 3 mm
    6tt+2 imamo 💗

    [lilypie.com]

  • Avatar vuky

    vuky

    Broj poruka: 1560

    Prijavi adminu

    Woman name - ja kupila u ljekarni kendural C, bez problema :/ bez recepta, samo ju pitala ko ono, ako mogu kupiti :/ 

  • Avatar Tuma

    Tuma

    Broj poruka: 1788

    Prijavi adminu

    Mara wuhu🥳 super se poduplala🥳
    Anabella odlično za nizak amh, baš super! Drago mi je to pročitati, ima da budu i 3 bebe iz ta 3 embrij! 🥰🥰 
    Nikitta tako mi je drago da si se javila❤️ žao mi je što ti je i dalje lose, što ništa ne ide na bolje, ali znaš da smo tu za tebe i da te volimo čuti i kad ti nije dobro. Meni osobno, kada sam se priključila forumu si ti odgovorila na neka pitanja i puno mi je to značilo. Žao mi je što ja tebi ne mogu pomoći, al najmanje što možemo je poslušati te i biti tu za tebe kad trebaš 😘
    Miss vidi vidi kako netko ne čita. Nas nekoliko ti je pričalo o boli okruglih ligamenata, Women_name mislim da je i više puta to spomenula…. Ccc…. 😘
    Seni remmus, MTB Hahhaha umrla sam😂😂  meni je moja dr prije prve aspiracije dok sam umirala od straha se izderala da joj je dosta da čitamo okolo po internetu i forumu kako to ne normalno boli pa joj dođemo u takvom strahu… Tako da mislim da oni svi znaju da se većina nas informira po forumima ali da ne provode baš vrijeme iscitavajuci forume… 
    Malamaka drago mi je da je sve oke i neka tako i ostane 🥰 ja bih rekla da si to crijeva, beba počene tek oko 25.tt stucati kad počne piti plodnu vodu, tako da je za to prerano, a i ne bi osjetila sad još ništa…. Meni su tako pucketala crijeva, samo što se zbog trudnoće sve pomiče pa ni ne znaš di je šta u tijelu 😊
    Emma tužna priča. 😔 Želim ti svu sreću u ovom postupku. 🙏

    👱‍♀️31 g, Amh 1,7 pmol (novo mjerenje 2,8 pmol)
    👨 31 g, sve ok
    1. IVF-6.mj 2020. VV:3 folikula 1 stanica (nezrela), nema transfera
    2.IVF kraj 8.mj 2020. VV- 4 folikula- 1 js, oplodena 💕, 1.beta 12 dnt dvodnevnog 130, 2.beta 14dnt 286, 3.beta 16dnt 733
    UZV 5+1 GV i inicijalna ŽV
    Nifty- sve oke, imamo curku💗
    Imamo Laru ❤
    [lilypie.com]

  • *.Women_name.*

    Broj poruka: 2372

    Prijavi adminu

    Ruska1986

    *.Women_name.*

    Ruska1986

    *.Women_name.*

    Ruška svagdje čitam za tu d manozu. A ja bila u ljekarni tražila tablete one od brusnice cranactin il d manozu. I u dvije ljekarne mi ženske rekle da se to ne smije u trudnoći, da smijem samo brusnicu u rinfuzi i kuhat čaj od tog. Ajd reci 🤦🏻‍♀️

    Pa sad stvarno ne znam… Meni je rekla sestra kod ginica, pa valjda ona zna 🤷🏻‍♀️ Svasta! Ja cu bas pitat na slijedecem pregledu

    Ajde pitaj, neznam kad ti ideš? Ja sam htjela Škvorca pitat Al sam se sjetila kad sam u auto došla 🤦🏻‍♀️ nekuzim baš da, kao brusnica može djelovati ko neki čajevi i izazvati kontrakcije u velikim količinama, a hrpa cura na forumima piše kak je pila. I sad neznam ni sama više

    Pa dobro, ja brusnicu popijem 2 ili 3 salice i nisam bas svaki dan.. Vise pijem vodu i limunadu bez secera. Idem 17.03.tek.. Al za D-manozu, sumnjam da bi mi ju preporucila medicinska sestra da nije ok u trudnoci.. A i Gica sam pitala dal smijem mozda caj od koprive(isto je dobar navodno) pa je rekao da za njega ne zna, ali da brusnocu slobodno pijem.


    Ma i ona je rekla kao tu brusnicu čaj mogu Al do 4 šalice na dan, ali sam si htjela kupit i kapsule jer imaju koncentrat veći ili tu d manozu jer sam čitala da je dobra i onda mi tak kaze

    🙋‍♂️ 26g. Dg: nalaz varira od oligoasthenonecrozospermie do normospermie
    🙋‍♀️24.g. jajnici PCOS like
    Poliklinika Škvorc
    2/20 1.IVF (prirodni ciklus) - > beta 100
    ab. compl. 6 tj. :(
    9/20 2.IVF (prirodni ciklus) - > vraćen 1 osmostanicni
    1. bhcg 12dpt 140
    2. Bhcg 15dpt - > 680
    23.10 vidljiva GV 11mm i ŽV 3 mm bez EO
    03.11 7+0 veliki smo 9,3 mm i kuca nam ❤️
    30.11 11+1 👶 4,4 cm 🥰
    29.12 imamo curku ❤️
    [lilypie.com]

  • Avatar ericaa

    ericaa

    Broj poruka: 1260

    Prijavi adminu

    Manemoj čestitam!! 
    Mara lijepa dupla beta 
    Meto crtica je tuuuu i tamni  
    Anabelaa super rezultat, držim fige da se što više oplodi 
    Nina92 nadam se da će se poduplat i da će sve biti u redu 
    Vuky, Sbjeliš žao mi je. 
    Nikita  šaljem ti zagrljaj 

    💁‍♀️ 1989 g. 💁‍♂️ 1988 g.
    ja- endometrioza, miomi, 4 operacije
    1. IVF prirodni 12/2020.-prazan folikul 🚫
    2. IVF stimulirani 3/2021- 15🥚 , 6× 🐧 freeze all
    1. FET- 10/2021. ❌
    2. FET - 11/2021. ❌
    3. FET- 4/2022. ❌
    4. FET- 10/2022 ❌
    5. FET - 11/2023 💙
    [tickerfactory.com]

  • Avatar MaloTele

    MaloTele

    Broj poruka: 730

    Prijavi adminu

    manemoj

    Hvala cure još jednom svima 🥰🥰❤️
    Baš mi je falilo da vam kažem..
    I MaloTelebetu sam vadila na tvoj rodjendan, vidiš kako si mi sreću donijela 😊😊
    Lucy Anksi ❤️❤️❤️❤️
    Sad napeto čekam utorak, ako mi srce ne stane ranije 🙈


    Citam tamo di sam stala,nisam jos dosla do kraja al 🥰🥰🥰🥰 naravno da je moj rođendan sretan dan, haloo pa ja se rodila taj datum,ono nisi valjda mislila da Ce ti se nesto ruzno desit 😂😆 samo cu do sad rec da te skroz razumijem, i ja sam identično, cugala druzila se i sexala prije Feta jer sam skroz otpisala smrzlice i bilo je ajmo da ih se rjesimo da mozemo dalje,isto nije nitko znao, a ovdje sam 8dnt stavila slikicu testa tek 😁 jel mozemo sad skupa setat bebe?😁😂 Idem dalje citat 😃😘💓

    Ja 31, amh 13.8, mm 38 asthenozoo
    9/20 inseminacija
    11/20 ivf, sv.duh, gonal 225,cetrotide,brevactid - neuspješno
    Fet 1/2021 2blastice, beta 13dnt 4711 🥰
    baby boy 💙🥰😊
    [lilypie.com]

  • Avatar Tuma

    Tuma

    Broj poruka: 1788

    Prijavi adminu

    Tiki, Ruska1986 saad vidim da ste i vi odg Malamaka, nisam do kraja čitala jer ne bih sve zapamti la, pa sam podijelila u 2 dijela😂 moja još ne stuca, a 27+1 sam… 😅
    Women_name ja ti tu ne znam pomoći, ali i ja pijem svki dan brusnicu od enciana, čista brusnica. Oni iz vrećice imaju najmanje brusnice, tek do 5%. A imaju većinom puno hibiskusa, koji kao isto nije preporučljiv u trudnoći….
    Bjelis žao mi je zbog bete, potajno sam se nadala da će ipak biti pozitivna i iznenaditi te😔❤️

    👱‍♀️31 g, Amh 1,7 pmol (novo mjerenje 2,8 pmol)
    👨 31 g, sve ok
    1. IVF-6.mj 2020. VV:3 folikula 1 stanica (nezrela), nema transfera
    2.IVF kraj 8.mj 2020. VV- 4 folikula- 1 js, oplodena 💕, 1.beta 12 dnt dvodnevnog 130, 2.beta 14dnt 286, 3.beta 16dnt 733
    UZV 5+1 GV i inicijalna ŽV
    Nifty- sve oke, imamo curku💗
    Imamo Laru ❤
    [lilypie.com]

  • *.Women_name.*

    Broj poruka: 2372

    Prijavi adminu

    Tuma

    Tiki, Ruska1986 saad vidim da ste i vi odg Malamaka, nisam do kraja čitala jer ne bih sve zapamti la, pa sam podijelila u 2 dijela😂 moja još ne stuca, a 27+1 sam… 😅
    Women_name ja ti tu ne znam pomoći, ali i ja pijem svki dan brusnicu od enciana, čista brusnica. Oni iz vrećice imaju najmanje brusnice, tek do 5%. A imaju većinom puno hibiskusa, koji kao isto nije preporučljiv u trudnoći….
    Bjelis žao mi je zbog bete, potajno sam se nadala da će ipak biti pozitivna i iznenaditi te😔❤️


    A ništa, nastavit ću pit samo čaj onda. Ne pijem ni ja te s manjom koncentracijom, to sam čula da imaju taj hibiskus

    🙋‍♂️ 26g. Dg: nalaz varira od oligoasthenonecrozospermie do normospermie
    🙋‍♀️24.g. jajnici PCOS like
    Poliklinika Škvorc
    2/20 1.IVF (prirodni ciklus) - > beta 100
    ab. compl. 6 tj. :(
    9/20 2.IVF (prirodni ciklus) - > vraćen 1 osmostanicni
    1. bhcg 12dpt 140
    2. Bhcg 15dpt - > 680
    23.10 vidljiva GV 11mm i ŽV 3 mm bez EO
    03.11 7+0 veliki smo 9,3 mm i kuca nam ❤️
    30.11 11+1 👶 4,4 cm 🥰
    29.12 imamo curku ❤️
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.