Proljetne bebe 2021 pt. 2

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar mom_of_4

    mom_of_4

    Broj poruka: 1505

    Prijavi adminu

    Jutro svima koliko vas ima🥰..isplati se moje skitaranje cili dan jer onda  navecer padnem na krevet i ne mrdam do zore od umora cak sam se pocela buditi na boku na kojem i legnem koliko budem krepana..
    Bebolinka cekam vijesti od tebe nadam se najljepše moguce 💜💜💜💜💜
    Emmie legendice hahah bas mi je drago sta si aktivna rodilja pa se stignes i nama javiti💜👌 steta bi bila da se raspadnemo vise se poznajemo “u dusu” znamo kako tko dise i kako tko razmislja,,tooop. 
    Sretnoo svima na pregledima,porodu i u bolnici🙏🏻
    Ja iznenađujem sama sebe koliko se uspijevam  skulirat da ne guglam neke stvari i da ne pravim dramu,pokusavam ostati mirna ali ne mogu zaboraviti a najradije bih,jedva cekam iduci pregled na kojem se nadam prekrasnim vijestima,zelim vjerovat u to i nadat se najjace da ce sve biti u redu…preostaje mislit pozitivno,molit i bezuvjetno vjerovat.🙏🏻(moram povremeno iz sebe izbacit)

    [lilypie.com]

  • avama

    Broj poruka: 1260

    Prijavi adminu

    Mene sinoc prestslo bolit  ali bome sam mislila da cu ici ma hitnu. Na kraju sam popila normabel od 2mg i smirilo se. Ali ja sam jucer svasta radila pa mozda i zato. Samo se nadam dacemo izdrzat do kraja. Pijem i magnezij ali kao da mi je preslab

  • Avatar bebolinka

    bebolinka

    Broj poruka: 833

    Prijavi adminu

    Ajmeee mene cijelu noć bole leđa, u 3 me probudila takva oštra bol u stidnoj kosti i odmah sam pomislila to je to sad će nešto krenut i ono i dalje isto, leđa pa zatezanja trbuha ali trbuh ne boli 😫 
    Budna bila skoro pola noći, nemogu se namjestiti nikako 🤯
    Hvala curke šta mislite na menee ❤️❤️❤️

    [tickerfactory.com]

  • avama

    Broj poruka: 1260

    Prijavi adminu

    Imamo isti datum i mjesto poroda 

  • Avatar Bubica1

    Bubica1

    Broj poruka: 1484

    Prijavi adminu

    Dobro jutro svima 🌞 Opet će nam biti divan sunčan dan. 🌞🌞 
    Danas sam sanjala baš gluposti, došla sam u neku ordinaciju gdje su mi rekli da se skinem i da čekam doktora da me pregleda. Nakon dugog čekanja došao neki doktor visok preko 2 metra i kaže da nema on sad vremena, da ga čekam negdje gore na katu pa da kažem sestrama da ga pozovu. A ja nisam pojma imala ni kak se zove. 😁 Koje gluposti, od tih svih silnih pregleda u zadnje vrijeme, još ih i sanjam. 🤭
    Kety, super mi je čuti dok netko ima ovakve porode, dobijem baš nadu i vjeru da bi moglo biti i meni tako. 😊🙏
    Bebolinka, držim fige da konačno krene. Možda još nisu pravi trudovi, ali sigurno se tijelo priprema. Sretno! 😊💪

    👩 37 - AMH 13
    👨 34 - Oligoasthenoteratozoospermia
    1. 6/2020 -> ICSI (Betaplus) ET 1 trod. - uspjelo od prve - 👶 🩷; 1 🐧
    2. 6/2023 FET 12.06.23. (Betaplus)
    Beta I. = 181, Beta II. - 541 ❤️
    Uzv 13.07. ✅ ❤️
    Qualified 180 ✅ 🩷
    OTP 28.02.2024.

  • ružica

    Broj poruka: 1623

    Prijavi adminu

    Bebolinka kako si danas, ideš li u bolnicu ili?

    👩 37, amh 6.2.pmol
    👨 33 ,normospermia
    26.09.2022. ET (trodnevni, osmostanični)
    5+3 🙏❤️

  • avama

    Broj poruka: 1260

    Prijavi adminu

    avama

    Imamo isti datum i mjesto poroda


    Girl1234

  • Deleted user

    Broj poruka: 993

    Prijavi adminu

    Jutro🌺
    Nikac moze,dodam🥰
    Lonmi zato smo tu da pitamo🤞🏼 meninse to zamjerilo jer su ju slali doma, pa vidi se da nema plodne vode.. mislim da na uzv ono crno na slici oko bebe je plodna voda ako sam ja dobro skuzila doktora..
    Kety jos cemo se mi tipkat doma i pred bolnicama,kad ce koja krenut i kak ide🙈 ili dok nam muzevi voze slalom po Zgu jer nas voze rodit hahahah zacas ce nam to proletit🥰
    Rita88 ma meni ti to nikak nije jasno kak su ju slali doma, em je doktorica iskusna,em zena zna kad joj pukne vodenjak🤷🏼‍♀️
    Elly e to bas za patronaznu i mene zanima
    AnaAn sretno na urinokulturii 💗
    Bebolinka sretno💗💗💗
    Danas je divaan dan☀️ ja idem pjesice do grada po doznake i na pijacu vidjet sto ima😅 i popit kavicu usput sa curkom sto je na praksi u salonu di radim🥰 a za doma zovem taksi🤭 sutra cu kukat kak me sve boli od hodanja🤣🤣

  • Avatar Lunica

    Lunica

    Broj poruka: 1214

    Prijavi adminu

    MissGraz cestitam🌺🌺🌺
    Bebolinka sretno , ti si sljedeca …mene dobro krpaju bh kontrakcije…

    ᗰIᕼᗩᗴᒪ 6.5.2021.

  • Avatar kety992

    kety992

    Broj poruka: 1164

    Prijavi adminu

    Bebolinka-drzim ti 🤞🤞 da ti se stvarno nesto pokrenulo ako te toliko boli 😔 leda su inace uobicajena na kraju jos ako se beba spusti uzas…a kad imas kontrolu u bolnici? Eto drzim fige za barem 3cm otvorenosti..
    Bubice - samo pozitiva…mene su svi plasili..sa svakakvim izjavama…ne mogu rec da mi je bila trauma rodit…boli…al u pozadini stalno mislis…ajde jos malo..i beba je tu…prestat ce bolit i tako i bude…samo 💪💪 i pozitivno…i naravno cim vise setnje kad krene 🙈🙈 mene bol ne uzasava ni ovaj put…vise to da ce bit na zadak il slicne situacije..😅

    https://lb1f.lilypie.com/sLAfp2.png [lb1f.lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.