Potpomognuta oplodnja vol. 4

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar AuroraB

    AuroraB

    Broj poruka: 1591

    Prijavi adminu

    When nothing goes ➡️, go ⬅️.

    Pozdrav,
    ja sam bila danas na UZV-u, danas sam 7+3, doktor kaže da lijepo napredujemo, rezultati su sljedeći:
    Intrauterino pravilna GV sa EO, CRL 1.04 cm i ŽV promjera 0.49 cm. KČS + (poz.).
    Kontrola ponovno za 2 tj.


    😻 Predivne vijesti s UZV-a!

    👩‍🦰36, AMH 11.3, LH 4.7, FSH 5.6 🧔 39 normo
    3x neuspješna IVF-a bez🐧 (Ovaleap, Rekovelle, Menopur) , od toga 1x izvanmaternična. 4x uspješan i 3🐧
    37 god., spontana trudnoća, 18tt, curica ♡

  • Avatar Pami

    Pami

    Broj poruka: 377

    Prijavi adminu

    Miss predivna beta!! Znam da ti je teško i da brineš, ali probaj se opustiti i misliti pozitivno. Ova faza jednostavno ne ovisi o nama, bit će kako mora da bude a ti vjeruj da će biti najbolje 🙏🍀🥰

    👱‍♀️- 34,amh 7.0 pmol/l 👦-38 astenozoospermia
    05/18- 10/18- 4 inseminacije
    11/18- prirodni ivf, et 3dn, beta 0
    04/19- prirodni ivf, nema stanice
    1.IVF 06/19 Kbc Rijeka, menopur 150, 1 folikul, 0 stanica
    2.IVF- 02/20, Kbc Rijeka, gonal 150, 2 stanice, ET trodnevnog, beta 0
    05/20- ivf poliklinika, histeroskopija i uklanjanje polipa
    3.IVF 10/20, Ivf Lucinger., gonal 225, 5 stanica, et 3dan..Panorama test uredan,stiže nam dečko 💙

  • *.Women_name.*

    Broj poruka: 2372

    Prijavi adminu

    AuroraB

    When nothing goes ➡️, go ⬅️.

    Pozdrav,
    ja sam bila danas na UZV-u, danas sam 7+3, doktor kaže da lijepo napredujemo, rezultati su sljedeći:
    Intrauterino pravilna GV sa EO, CRL 1.04 cm i ŽV promjera 0.49 cm. KČS + (poz.).
    Kontrola ponovno za 2 tj.

    😻 Predivne vijesti s UZV-a!


    Čestitam! 🥰

    🙋‍♂️ 26g. Dg: nalaz varira od oligoasthenonecrozospermie do normospermie
    🙋‍♀️24.g. jajnici PCOS like
    Poliklinika Škvorc
    2/20 1.IVF (prirodni ciklus) - > beta 100
    ab. compl. 6 tj. :(
    9/20 2.IVF (prirodni ciklus) - > vraćen 1 osmostanicni
    1. bhcg 12dpt 140
    2. Bhcg 15dpt - > 680
    23.10 vidljiva GV 11mm i ŽV 3 mm bez EO
    03.11 7+0 veliki smo 9,3 mm i kuca nam ❤️
    30.11 11+1 👶 4,4 cm 🥰
    29.12 imamo curku ❤️
    [lilypie.com]

  • Avatar vuky

    vuky

    Broj poruka: 1560

    Prijavi adminu

    Marinela ja sam čak razmisljala da ga pitam da pustimo za FET ako bude je, pa embrija jel… jer sve je moguce, iako se nadam najboljem rezultatu, spremna sam na sve! Svaki put je kod mene bio et trodnevnih, divnih, savrsenih i nista nikada, pa sam bas mislila pitati za fet i da se malo poradi na endometriju, jer ocito nije receptivan za embrije….

  • Avatar vuky

    vuky

    Broj poruka: 1560

    Prijavi adminu

    When nothing goes ➡️, go ⬅️.

    Pozdrav,
    ja sam bila danas na UZV-u, danas sam 7+3, doktor kaže da lijepo napredujemo, rezultati su sljedeći:
    Intrauterino pravilna GV sa EO, CRL 1.04 cm i ŽV promjera 0.49 cm. KČS + (poz.).
    Kontrola ponovno za 2 tj.


    Čestitam 💗

  • Avatar 🍀🐞MISS🐞🍀

    🍀🐞MISS🐞🍀

    Broj poruka: 758

    Prijavi adminu

    Lucija ,Ruska, jos jedno pitanje o duphastonu- nisam odavno! Da li se vama od njega tako jako mantalo i bolila vas glava? Ja jedva drzim oci otvorene, doslovno me baca u komu…Grcevi me cijelo popodne prate, bas se bzvze osjecam. .sad cu popit normabel i otic spavat…ako je ovaj pocetak trudnoce normalan onda je ovo stvarno show kod mene. . 
    Pami. ,Da,hvala, beta je super ! Pokusavam zivnit al nije bas lako! Sutra je novi dan,veselim se vikendu i nadan se da ce bit laksi! ❤️

    👸32🤴36
    4god pokusavanja
    Amh21, hsg-sve prohodno,spermiogram -Normo
    *Idiopatska neplodnost*
    KBC Split ,dr.Mršić
    06/20 AIH - nesupjesno
    07/20 AIH -neuspjesno
    08/20 - IVF - biokemijska trudnoca (bemfola150,cetrotid,brevactid stop.) 10 js - nema 🐧🐧
    11/20 - 2.IVF (terapija ista kao 08.mj),13js- 2🐧🐧 14.11 transfer trodnevnih 2xosmostanicne
    11dnt beta 98.6, 13dnt beta 254, 16dnt beta 953
    UZV 05.12

  • Avatar Tuma

    Tuma

    Broj poruka: 1788

    Prijavi adminu

    Cure, divne peseke imate sve!😍😍
    WNGG super, dobro nam dode opet malo lijepih vijesti😍
    Piky ajme zao mi je sto to jos traje, pa to se stvarno nije smijelo toliko oduziti!😔
    Miss moja prijateljica se u 10.tj trudnoce probudila u krvi do koljena, plahta, sve krvavo. Maleni  ce sad u 1.mj 2 god 😊 ima losih, ima dobrih iskustva, ali nazalost ne mozes znati kako ce tvoj put zavrsiti, mozes se samo nadati najboljem. Ja nisam krvarila, osim smedeg iscjedka nakon uzva i onog roskastog sto mislim da sam se ogrebla, ali nisam bila opustena do 11.tjedna…. nisam ni sad skorz opustena na 13+1,ali sad sam u periodu kad vise ne moram cijele dane visiti na internetu i istrazivati kolike su sanse za porod, za komplikacije, sto sve moze poci po zlu i slicno…. mislim da mi nikad necemo biti skroz opustene i mirne…..

    👱‍♀️31 g, Amh 1,7 pmol (novo mjerenje 2,8 pmol)
    👨 31 g, sve ok
    1. IVF-6.mj 2020. VV:3 folikula 1 stanica (nezrela), nema transfera
    2.IVF kraj 8.mj 2020. VV- 4 folikula- 1 js, oplodena 💕, 1.beta 12 dnt dvodnevnog 130, 2.beta 14dnt 286, 3.beta 16dnt 733
    UZV 5+1 GV i inicijalna ŽV
    Nifty- sve oke, imamo curku💗
    Imamo Laru ❤
    [lilypie.com]

  • Avatar vuky

    vuky

    Broj poruka: 1560

    Prijavi adminu

    Piky bas mi je zao sto to prolazis, drzim fige da sad to krene i ne moras nigdje! Popij casu dvije vina da se pokrene!
    MISS bas nikad brigama kraja na ovom putu, cure su vec sve rekle, beta je super… valjda ce i ovo krvarenje prestati daviti 😖 Probaj se okupurati necim lijepim 💗

    Super su mi ove fotkice pasica 💗💗💗💗💗

  • Avatar ericaa

    ericaa

    Broj poruka: 1260

    Prijavi adminu

    Nirvana super vijesti!! 🙏🥰
    Piky joj bas mi je zao,nadam se da ce se zavrsiti uskoro. Sretno…
    Miss zaista nemam iskustva pa ti nemam sta reci osim da sretno i da drzim fige…ja sam pila duphastone zbog cisti i bilo mi se vrtilo,povracalo i bila sam placljiva…to je jedino iskustvo koje imam. 
    Svima saljem “novonormalni” zagrljaj 👊🤛 

    💁‍♀️ 1989 g. 💁‍♂️ 1988 g.
    ja- endometrioza, miomi, 4 operacije
    1. IVF prirodni 12/2020.-prazan folikul 🚫
    2. IVF stimulirani 3/2021- 15🥚 , 6× 🐧 freeze all
    1. FET- 10/2021. ❌
    2. FET - 11/2021. ❌
    3. FET- 4/2022. ❌
    4. FET- 10/2022 ❌
    5. FET - 11/2023 💙
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Lucyinthesky

    Lucyinthesky

    Broj poruka: 1649

    Prijavi adminu

    Nirvana lijepe vijesti,to volimo 
    vuky baš volim čuti kad netko ovako savjesno nabavi pesonju,vjerujem da ćete uživati skupa.A objema nam želim da ostanemo “negativne” do prvog testa 
    Bozma bome je,uz sav stres oko postupka koji nam je svima uobičajen,meni je iskreno ovo sa Covid testom najgori dio do sad.Drago mi je da i bolje i skroz mi je drago za malca četverostaničnog,bit će to prva liga na kraju
    Piky peso ti je super,a ovo da je bio tužan,mogu mislit,oni sve živo kuže i osjećaju.Nadam se da će ti ovo tvoje zlo konačno završiti,držim sve moguće fige.
    LucyLou i Ruška1986 hvala curke,onda niš ne nosim.A vezano za taj koktel,valjda će mi bit ok ako je svima,nisam neka mimoza,ali mi se bome ni ne trpe nepotrebni bolovi.

    🧍‍♀️37-AMH 28 pmol/L, sve ok
    🧍‍♂️42-od astheno-normo
    1.Ivf stimul. Menopur, Elonva, Orgalutran-10/19-transfer petodn. -beta 0, nema 🐧
    2.i3. prirodni ciklus-bez transfera
    4.Ivf stimul.Rekovelle - 05/20-sve stanice nezrele, bez transfera
    5.Ivf stimul.Puregon, Menopur, Orgalutran- 11/20-transfer 2 trodnevna, bez uspjeha, nema 🐧
    6.stimul.Gonal,Cetrotide-04/21-2 trodnevna,beta 0, nema 🐧

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.