Tko planira i radi na bebi -četvrti nastavak 🤰🏻🤰🏼🤰🏽🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Sanjarka88

    Sanjarka88

    Broj poruka: 15651

    Prijavi adminu

    Leah divno je vidit ovo tamnjenje, nadam se da je zbog hcg porasta 😁😁 🤞🤞🤞 jedva cekam vidit tvoj plusic u nedilju ❤️
    Gumbica i Lea dobro nam dosle 🤗🤗🤗 drago mi je da se nase drustvo povećava
    Bas cemo se lipo tipkat na ljetnim ili jesenskim bebama 😊
    Mokosh i Lisa jos se nadam da ipak ne stize m 😒🤞🤞🤞

    “ S ljubavlju neba stvarao te Bog ”💜💙💙

    [tickerfactory.com]

    🌈 Lista jesenskih beba na 407. Str. 🌈

  • Avatar Bella🌟

    Bella🌟

    Broj poruka: 2899

    Prijavi adminu

    Od koga točno s njuskala uzimate lh trakice?

  • Avatar Leah

    Leah

    Broj poruka: 406

    Prijavi adminu

    Dobrodosla lea i jos brze otisla 😁
    Hvala curke moje bas ste mi unjele neku pozitivnu energiju i vjerujem da ce ovaj 12 mjesec bit pun plusica🤞🤞🤞🤞

    [lilypie.com]

  • Avatar Leah

    Leah

    Broj poruka: 406

    Prijavi adminu

    Bella🍁

    Od koga točno s njuskala uzimate lh trakice?


    To i mene zanima, ja sam uzela u Mulleru i ljekarni, dobre su mi, ali ipak malo preskupe, pa ako netko zna bas ime/nadimak prodavaca kod kojeg uzimate.

    [lilypie.com]

  • Avatar watson009

    watson009

    Broj poruka: 1160

    Prijavi adminu

    Leah cekamo tvoj plusic za vikend ❤ vidim da si nasljedila Masu i njeno piskanje i ima tu pomaka lieijepo se vidi😂
    Mokosh i Bella takoder mile moje zelim najljepsi vikend …nadam se da nisam nikoga zaboravila od piskalica 👆 
    Pozdrav novim curama, dobro nam dosle!
    Da se nadovezem za HSG , Lea-u mom slucaju je neprohodan jedan jajovod i bolilo je, ostra bol,ne znam s cime bih ju usporedila jer to nisam nikada osjetila…imala si srecu jer su tebi prohodni jajovodi.
    Ne treba nikoga plasiti ali ako jajovodi nisu prohodni-boli ali se izdrzi,sve za nase male mrvice koje cekaju na svoj topli dom 🙏❤

    🙎🙇 oboje 31 god.
    u postupku za MPO❤

  • Avatar Bella🌟

    Bella🌟

    Broj poruka: 2899

    Prijavi adminu

    nes

    Pozdrav, i ja sam nova, al vas citam vec neko vrijeme
    Bila sam na ovoj temi prije malo vise od 2 god.. nismo jos krenuli na drugu bebu, razmisljamo vec duze o tome, ali nas koci ta korona i sve vezano uz to.. kako se vi nosite s tim i planiranjem trudnoce? Ja se iskreno grozim pregleda i bolnica, a opet s druge strane si zelim plusic pod bor.. za par dana plodni dani, a mi se jos dvoumimo..


    Hej dobrodosla🤗 ono što sam ja naučila kad je u pitanju planiranje djece da treba izbaciti taj dio planiranja. Mi smo svašta po tom pitanju planirali pa je sve palo u vodu jer ne možeš utjecati na neke stvari. Tako da osobno, ne čekam da korona prodje jer ne mogu si priuštiti čekanje, tako da mi pokušavamo bez obzira jer ne znam kad će to biti, kad bude hoće li biti do kraja i sl. 
    Sretno što god odlučite,k god odlučite krenuti zelim da ugledate plus čim prije🤗💝💝💝

  • Avatar Gumbica

    Gumbica

    Broj poruka: 97

    Prijavi adminu

    Hvala svima na dobrodoslici 😊❤️

    👩🏻‍🦰 22
    🧔🏻23
    👶🏻18 mj
    Krenuli po gumbica br2 11/20
    11/20 Gin pregled,Uzv i papa ✅
    👩‍❤️‍💋‍👨 5god
    👰🏻🤵🏻 7mj
    [lilypie.com]

  • Avatar Sanjarka88

    Sanjarka88

    Broj poruka: 15651

    Prijavi adminu

    nes

    Pozdrav, i ja sam nova, al vas citam vec neko vrijeme
    Bila sam na ovoj temi prije malo vise od 2 god.. nismo jos krenuli na drugu bebu, razmisljamo vec duze o tome, ali nas koci ta korona i sve vezano uz to.. kako se vi nosite s tim i planiranjem trudnoce? Ja se iskreno grozim pregleda i bolnica, a opet s druge strane si zelim plusic pod bor.. za par dana plodni dani, a mi se jos dvoumimo..


    Ako si se do sad dvoumila sad kad si nam se prikljucila vise neces 😁😁😁 mi smo ziva pozitiva i zaraza 😍
    Ne nosim se, zivim normalno i ne razmisljam o stvarima koje ne mogu prominit 
    Tko zna kad ce i dal ce uopce ta korona nesta, ne vidim smisao u odgađanju. Tako da, upada u nas Bozicni vlakic 🚂🚂🚂

    “ S ljubavlju neba stvarao te Bog ”💜💙💙

    [tickerfactory.com]

    🌈 Lista jesenskih beba na 407. Str. 🌈

  • Avatar Sanjarka88

    Sanjarka88

    Broj poruka: 15651

    Prijavi adminu

    Tko nas jos cita? Ajmo javite se i pridruzite nasoj velikoj veseloj druzini i lovljenju Bozicnog cuda 😍🚂😍

    “ S ljubavlju neba stvarao te Bog ”💜💙💙

    [tickerfactory.com]

    🌈 Lista jesenskih beba na 407. Str. 🌈

  • Avatar Bella🌟

    Bella🌟

    Broj poruka: 2899

    Prijavi adminu

    Sanjarka88 🦋

    Tko nas jos cita? Ajmo javite se i pridruzite nasoj velikoj veseloj druzini i lovljenju Bozicnog cuda 😍🚂😍


    Daaaaa ajmo snažne žene javite se i upadajte u vlakić, čekamoo😘🎊🎁💝💝🤗

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.