Tko planira i radi na bebi- treci nastavak

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar valentina98

    valentina98

    Broj poruka: 696

    Prijavi adminu

    Jao andela neee znam, malo mi je temperatura niskaaa,ne znam sta se dogadja i jel temp treba takva biti ili sta 🙈 evo graf 
    https://ibb.co/HNYHVjR [ibb.co]
    Inace bi pred m imala bubuljice na licu, i bolne grceve, a sada nista 🤷🏻‍♀️ 

    M🩵
    L🩵
    *Ciklusi 30-38 dana
    *10.10 prvi dc

  • Avatar Lindsay

    Lindsay

    Broj poruka: 1362

    Prijavi adminu

    Ja sam testirala mislim 9dpo zadnje i bilo je bijelo kao snijeg na prvi jutarnji. Sjecam se nase drage Sanjarke kako je ona lijepu sjenu imala na trakici 9dpo. I od tada sam sigurna u M. Sto kaze ancioo nema sanse da trudnoca toliko boli ( grudi, maternica) kao ovo kada dolazi M. Ja cu je sigurno dobiti. Imam sve simptome i na moju zalost previse poznajem svoje tijelo
    Ali vama saljem ogromno puno podrske i jedva cekam vidjeti slike plusica 😘😘😘

  • Avatar Pupa

    Pupa

    Broj poruka: 425

    Prijavi adminu

    U 10. mj. sve ostajemo trudne (ako već neke sad nisu) i radimo novu temu Ljetne bebe  2021.  Idemooo cure moje 💪💪💪💪💪

    🙎‍♀️ 29 god. 🙎‍♂️ 37 god.
    MM - Fertil up
    Ja - elenatal, Crinone gel, lactogyn

    9 / 2020 vanmaternična trudnoća
    6 / 2021 prirodni IVF

  • Avatar watson009

    watson009

    Broj poruka: 1160

    Prijavi adminu

    Pupa

    U 10. mj. sve ostajemo trudne (ako već neke sad nisu) i radimo novu temu Ljetne bebe 2021. Idemooo cure moje 💪💪💪💪💪


    Strasna si hehe ! ♥
    Netko je tu grupu od cura vec napravio taki da ceka spremno da samo uskocimo u nju hehe

    🙎🙇 oboje 31 god.
    u postupku za MPO❤

  • Avatar watson009

    watson009

    Broj poruka: 1160

    Prijavi adminu

    Pupa mene zanima dal ti ovaj ciklus opet ides na inseminaciju ? 

    🙎🙇 oboje 31 god.
    u postupku za MPO❤

  • Avatar Pupa

    Pupa

    Broj poruka: 425

    Prijavi adminu

    watson009

    Pupa menezanima dal ti ovaj ciklus opet ides na inseminaciju ?


    Idem. Još ovaj ciklus. Ako ne uspije, idem na IVF. 

    🙎‍♀️ 29 god. 🙎‍♂️ 37 god.
    MM - Fertil up
    Ja - elenatal, Crinone gel, lactogyn

    9 / 2020 vanmaternična trudnoća
    6 / 2021 prirodni IVF

  • Deleted user

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Pozdrav! Mozda nije vezano bas za temu Al triba mi pomoc.. Dobila sam drugu menstruaciju u 20 dana roskaste boje. Prije 20 dana mi je pocela mucnina bol u grudima zatvor… Udebljala sam se 5 kilograma i neprestano jedem, pospana san, umorna
    Iman sve simptome trudnoće neznan sta da radin i jel ovo moguće pa ako mi mozete pomoc bila bih vam zahvalna! ❤️ nikakve zdravstvene probleme neman menstruacija dolazi uredno svaki mjesec u dan. Nikad mi nije bilo ovako😬

  • Avatar valentina98

    valentina98

    Broj poruka: 696

    Prijavi adminu

    Nannakj napravi testic🤞

    M🩵
    L🩵
    *Ciklusi 30-38 dana
    *10.10 prvi dc

  • Avatar Tincee2205

    Tincee2205

    Broj poruka: 140

    Prijavi adminu

    Bokic cure, kako ste mi ima li sto novoga😁

    👰🏼‍♀️🤵🏻–3 god💍❤
    Zadnja M 9/8/20
    Termin 16/5/21🥰

  • Avatar Bella🌟

    Bella🌟

    Broj poruka: 2899

    Prijavi adminu

    watson009

    Pupa

    U 10. mj. sve ostajemo trudne (ako već neke sad nisu) i radimo novu temu Ljetne bebe 2021. Idemooo cure moje 💪💪💪💪💪

    Strasna si hehe ! ♥
    Netko je tu grupu od cura vec napravio taki da ceka spremno da samo uskocimo u nju hehe


    Da da ima temica već, Ljetne bebe 2021.💛
    Pa se sve prikljucimo tamo🤭🤭

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.