Jesenske bebe 2020 -2. Dio ❤💙

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Tejic

    Tejic

    Broj poruka: 595

    Prijavi adminu

    Halila sretan rodendan, puno zdravlja srece ljubavi ❤🥳🎂🥂🥂🍀🐞

    [lilypie.com]

  • Avatar Napokon 2804

    Napokon 2804

    Broj poruka: 2595

    Prijavi adminu

    Tejic

    LoMa

    Tejic ja sam mislila da de super nosim s oporavkom dol sam u bolnici bila 😂 ugl za mene taj carski fakat nije bio težak ni traumatičan, moguće jer sam imala većih briga…krvarila sam cca 40ak dana,skroz lagano, bilo je i prekida od par dana kad nisam uopće…nisam imala nikakva peckanja niti ista. Otkad sam doma, samim tim i aktivnija, dosta osjetim rez, pogotovo na krajevima i pogotovo ako protisnem malo..također mi je još uvijek utrnuto, ko iznad Reza, dokad će biti pojma nemam…
    Ček tejic ti se isto so izdajas?

    LoMa hvala na tvom iskustvu 😊 da da izdajam se i to dosta, jer malac ne posisa kak spada. Pol toga ne proguta nego mu iscuri iz usta, vise se igra mazi i spava na sisi nego da jede. Pokusavam ga tjerati da bas jede al ne funkcionira, slabo mi dobiva na kilazi. Onda jos imam problem da nakon kaj popapa flasicu i to recimo dobrih 90ml mog mlijeka on i dalje place i trazi jos. Pa sam u noci uvela i dohranu. Sutra nam ide patronazna pa cemo vidjeti dal radimo dobro ili ne i koliko smo dobili gramica.


    Joj kad tako citam sve te slatke muke, postajem nervoznija…. 
    😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍 
    Kakav je bio onaj prvi osjecaj kad ste vidjeli bebu prvi put… 
    Meni se sve više to mota po glavi, da necu reagirati onako kako maštam i slično… 😒

    [lilypie.com]

  • Avatar Tejic

    Tejic

    Broj poruka: 595

    Prijavi adminu

    Napokon 2804

    Tejic

    LoMa

    Tejic ja sam mislila da de super nosim s oporavkom dol sam u bolnici bila 😂 ugl za mene taj carski fakat nije bio težak ni traumatičan, moguće jer sam imala većih briga…krvarila sam cca 40ak dana,skroz lagano, bilo je i prekida od par dana kad nisam uopće…nisam imala nikakva peckanja niti ista. Otkad sam doma, samim tim i aktivnija, dosta osjetim rez, pogotovo na krajevima i pogotovo ako protisnem malo..također mi je još uvijek utrnuto, ko iznad Reza, dokad će biti pojma nemam…
    Ček tejic ti se isto so izdajas?

    LoMa hvala na tvom iskustvu 😊 da da izdajam se i to dosta, jer malac ne posisa kak spada. Pol toga ne proguta nego mu iscuri iz usta, vise se igra mazi i spava na sisi nego da jede. Pokusavam ga tjerati da bas jede al ne funkcionira, slabo mi dobiva na kilazi. Onda jos imam problem da nakon kaj popapa flasicu i to recimo dobrih 90ml mog mlijeka on i dalje place i trazi jos. Pa sam u noci uvela i dohranu. Sutra nam ide patronazna pa cemo vidjeti dal radimo dobro ili ne i koliko smo dobili gramica.

    Joj kad tako citam sve te slatke muke, postajem nervoznija….
    😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍
    Kakav je bio onaj prvi osjecaj kad ste vidjeli bebu prvi put…
    Meni se sve više to mota po glavi, da necu reagirati onako kako maštam i slično… 😒


    Napokon  joj taj prvi susret 😍 donjeli mi ga kratko kraj glave kad su me sivali, a mislima mi prvo proletilo ajme kak ima mekano lice i kak lijepo mirise ❤❤ a istovremeno sam imala neki glupi osjecaj jer mi nije bilo dobro pa nisam bila sposobna cisto razmisljati. Zeljela dam samo da cim prije dodem k sebi da se mogu maziti s njime a za to vrijeme nek mi ga cuvaju ❤❤❤ jer mi prvo pozlilo u toku operacije pa me primila tresavica i sva sam bila “nemocna” 🙈😕😕

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 539

    Prijavi adminu

    Drage moje, došlo je izgleda i moje vrijeme, spakirah torbu do kraja i idem sad… nadam se da me ne budu vratili doma jer ovo boooliiiii…..
    Držite nam fige! 😬😨

  • Avatar Demetria

    Demetria

    Broj poruka: 2036

    Prijavi adminu


    Halila sretan rođendan :)
    Nisam ni ja ove godine za rođendan radila tortu.
    Ionako je to bilo u doba prve korone pa smo slavili muž i ja sami sa sladolednom tortom iz Lidla.
    *
    Mislim da bi morala do zubara, često mi se desi (pogotovo noću) da kada popijem vodu osjećam metal u ustima (krv) od čega mi se u zadnje vrijeme počeo dizati želudac i riga mi se odmah. Neki dan sam i ispljucala odmah vodu van 🤯😢🤒
    *
    Kaže meni muž sada (oboje se probudili za wc):
    Sanjao sam da smo rodili malu bebitu i da smo joj išli mijenjati pelene, a bebita se stalno vrtila i bila je zločesta nije nam dala i stalno nam se smijala.
    Pa smo čekali patronažnu da vidimo jesmo dobro promijenili pelenu.
    *
    Znaš da je 5 do 12 kad ti muž sanja da ste rodili 🙈🙈🙈👨‍👩‍👧👨‍👩‍👦🥰🥳👶🏻🐙🍼

    3130g i 50 cm…naša mala svjetlost…mix Dalmacije i Slavonije
    [lilypie.com]
    *
    3830g i 52cm…naš mali Popaj…mix Dalmacije i Slavonije
    [lilypie.com]

  • Avatar Happymom

    Happymom

    Broj poruka: 253

    Prijavi adminu

    Sanja*

    Drage moje, došlo je izgleda i moje vrijeme, spakirah torbu do kraja i idem sad… nadam se da me ne budu vratili doma jer ovo boooliiiii…..
    Držite nam fige! 😬😨


    Sretno draga ❤️❤️

    [lilypie.com]

  • Avatar Happymom

    Happymom

    Broj poruka: 253

    Prijavi adminu

    Demetria

    Halila sretan rođendan :)
    Nisam ni ja ove godine za rođendan radila tortu.
    Ionako je to bilo u doba prve korone pa smo slavili muž i ja sami sa sladolednom tortom iz Lidla.
    *
    Mislim da bi morala do zubara, često mi se desi (pogotovo noću) da kada popijem vodu osjećam metal u ustima (krv) od čega mi se u zadnje vrijeme počeo dizati želudac i riga mi se odmah. Neki dan sam i ispljucala odmah vodu van 🤯😢🤒
    *
    Kaže meni muž sada (oboje se probudili za wc):
    Sanjao sam da smo rodili malu bebitu i da smo joj išli mijenjati pelene, a bebita se stalno vrtila i bila je zločesta nije nam dala i stalno nam se smijala.
    Pa smo čekali patronažnu da vidimo jesmo dobro promijenili pelenu.
    *
    Znaš da je 5 do 12 kad ti muž sanja da ste rodili 🙈🙈🙈👨‍👩‍👧👨‍👩‍👦🥰🥳👶🏻🐙🍼


    Mislila san da ce nastavak sna bit da se bebica nije tila pokazat kojeg je spola 😂😂

    [lilypie.com]

  • Avatar Demetria

    Demetria

    Broj poruka: 2036

    Prijavi adminu

    Happymom

    Demetria

    Halila sretan rođendan :)
    Nisam ni ja ove godine za rođendan radila tortu.
    Ionako je to bilo u doba prve korone pa smo slavili muž i ja sami sa sladolednom tortom iz Lidla.
    *
    Mislim da bi morala do zubara, često mi se desi (pogotovo noću) da kada popijem vodu osjećam metal u ustima (krv) od čega mi se u zadnje vrijeme počeo dizati želudac i riga mi se odmah. Neki dan sam i ispljucala odmah vodu van 🤯😢🤒
    *
    Kaže meni muž sada (oboje se probudili za wc):
    Sanjao sam da smo rodili malu bebitu i da smo joj išli mijenjati pelene, a bebita se stalno vrtila i bila je zločesta nije nam dala i stalno nam se smijala.
    Pa smo čekali patronažnu da vidimo jesmo dobro promijenili pelenu.
    *
    Znaš da je 5 do 12 kad ti muž sanja da ste rodili 🙈🙈🙈👨‍👩‍👧👨‍👩‍👦🥰🥳👶🏻🐙🍼

    Mislila san da ce nastavak sna bit da se bebica nije tila pokazat kojeg je spola 😂😂


    Čekaj čekaj ima muž još sati sna do posla…ja očito ne 🙈

    3130g i 50 cm…naša mala svjetlost…mix Dalmacije i Slavonije
    [lilypie.com]
    *
    3830g i 52cm…naš mali Popaj…mix Dalmacije i Slavonije
    [lilypie.com]

  • Avatar Mina 29

    Mina 29

    Broj poruka: 517

    Prijavi adminu

    Sanja sretno 💪💪💪🙏
    Ma sigurno je to to.. 
    Nek prođe brzo da ste ubrzo zajedno ❤️💙

    [lilypie.com]

  • Avatar Leia91

    Leia91

    Broj poruka: 255

    Prijavi adminu

    Rujanka i ana hvala na odgovorima 😊 ne želim bezveze nositi dokumente koji nisu potrebni jer imam hrpu dokumentacije vezane za trudnoću pa me i za to strah da se ne pogubi.
    Sanja sretno!!
    Ja sam dobro spavala. Eto sad tek drugi put idem piškit od sinoć. Odmah me potjeralo i na broj dva 😂😂 

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.