Bebe Proljeće 2020 🌼👶🏻🍼

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Mom

    Mom

    Broj poruka: 221

    Prijavi adminu

    sagi

    Jahanara sretnih4 našem imenjaku 🙂🥰
    .
    Mom jep, meni muž kaže da mz namjerno neću reći da napravi neš samo zato da mogu prigovorit kak nije kasnije 😁🙊


    Ahahhaha da da, i moj! 🙈

    [lilypie.com]

  • Pupi30

    Broj poruka: 467

    Prijavi adminu

    Palenta u pravilu otvara.Znam zbog sebe jer ja imam problem sa crijevima.

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 1582

    Prijavi adminu

    I jahanara, sretnih veeelikih 4 mjeseca 🥳🥳
    .
    Cure, mi uzivamo u klokanici, al ni u njoi nece zaspati vec moram zuriti doma. Zadnja dva dana otkad se nosimo puno bolje spava i po danu i po noci, sad dal je zbog toga ili vremena ili cega vec… A vec sam i od yugo ljudi dobila komentare: nije to dobro, nece ti htjet kolica. 
    Onak, kao da ih nakon 4mj forsanja hoce 🙄

  • Avatar Jahanara

    Jahanara

    Broj poruka: 1963

    Prijavi adminu

    Tnx cure na cestitkama😀
    .
    Neka djeca nikad ne zavole kolica, tako da uzivajte u klokanici
    .
    Sta ovo volim kad mi djeca spavaju od 9 a meni se uopce ne spava🙆‍♀️🤦‍♀️


  • Avatar My baby

    My baby

    Broj poruka: 1155

    Prijavi adminu

    Malina to su gluposti ja svoju vecinom nosim u klokanici ivoli biti ali se i vozimo ukolicima normalno


    [lilypie.com]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar bejb2

    bejb2

    Broj poruka: 210

    Prijavi adminu

    Bokic curke! Malac spava, a evo mame i vremena za nju😅😂 ponekad mi to vrijeme toliko fali da ni ne dodjem tipkati tu vise bas. Ehh:) 
    Sretni puni mjeseci ko slavi🥰🥳
    Sutra i ja napokon idem frizeru nakon 8 mjeseci i jedva cekam! Samo da malac izdrzi bez mene, jer stvarno imam osjecaj da necu moc nikud do njegove ne znam koje godine..
    To je prvi izlazak bez djeteta, doduse frizerka mi zivi u ulici😂
    Sto se tice pospremanja, moj pospremi i opere podove, nekad ga podsjetim, a nekad cak ni ne trebam. Iako najvise volim ja to obaviti. Cak mi je draze da to ja napravim, pa da on cuva malca da se ja malo “odmorim” 🙃😅

    [lilypie.com]

  • Avatar My baby

    My baby

    Broj poruka: 1155

    Prijavi adminu

    Ostavila sam malu na sredinu kreveta dok sam nesto isla obavit u sobu dodjem da ju provjerim ona skroz na drugom kraju kreveta jos sam stariju kcer napala da ju je stavila tamo😂kako je dosla do tamo tko to zna jednom cu se sakrit da to vidim😂


    [lilypie.com]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 891

    Prijavi adminu

    Jutrooo pa di je kava bas mi treba ☕☕☕☕
    Jahanara sretni 🎉🌛
    Mickey da kao palenta otvara, ali ja znam da nekoga kruska zatvara npr. Nama su smokve i amaranth odlicne. Sljive joj isto svako malo dajem bas zbog toga ih ubacujem svakud, ali nista ko smokve nisam primjetila.
    My baby krece mala u akciju gotovo mirovanje. Tako je moja negdi sa 4 mj progmizala pa onda usavrsila okretanje pa evo sa 6 propuzala i posjeda se. Znaci od 4og mj onda je svako malo nesto novo ucila. Samo nek se strpi sa ustajanjem jer sam onda skroz gotova 😂

  • Avatar MickeyMouse

    MickeyMouse

    Broj poruka: 843

    Prijavi adminu

    Jutro svima! Uhvatilo me u kicmi, jedva mrdam 😨 jel smijem brufen 600 popit? Imam onaj u granulama.
    Mellorine sad si mi dala razmišljati 🤔 neće je valjda kruška još zatvorit, to danas imam spremno.

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 1582

    Prijavi adminu

    Miki,smijes brufene

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.