Lh trakice 3. dio

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Mallla

    Mallla

    Broj poruka: 6880

    Prijavi adminu

    Leoni samo polako još je mlad ciklus ima još vremenabdabse razvije lijepa priča. Koliko god htjeli kontrolirat situaciju to ipak nije u potpunosti moguće. Možda da se malo posvetiš akciji a manje razmišljanju bilo bi ti lakše 😉
    Sanjarka88 a ne znam ni sama, drugačija svakako da. A bazalna nije u potpunosti pala. Malo šara bazalna al pripisujem to ljetu, vrućinama i buđenju u različita doba. Ono što mi je čudno je to da sam dva dana imala smeđe rozo kod brisanja, pa treći dan “procurila” ispalo nekoliko ugrušaka i taj dan išlo a onda smanjivalo i sad je već 7dc a ono kod brisanja još zna bit crveno… Inače do sad stane skroz ili bude smeđe…. Al opet kažem ljeto je i malo se pobrkalo

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Lucky 🍀

    Lucky 🍀

    Broj poruka: 6497

    Prijavi adminu

    Leoni tako i ja ovaj mjesec, kod mene nema nista ali zato navijam za ostale 🍀🍀😁 mislim da cu sutra pokusat dobit gina bar na telefon da ga pitam sta da radim. Htjela sam bit strpljiva i cekat M al predugo mi je to 😂 vec sam izgubila 3 mjeseca zbog ovih dugih ciklusa

    🧔🏻37 🔬normo
    👩🏻34 AMH 57 pmol/L (2024.), kariogrami ✔️ histeroskopija ✔️ dodatne pretrage ✔️
    8 ciklusa CO ( 7 Klomifen, 1 Femara)
    MPO od 1/22 ➡️ Lucinger ➡️ 1xAIH, 2xIVF - 14❄️, 6xFET (1 missed ab - kiretaza)
    11/23 ➡️ IVF po 3. put - ET 1 morula - β 0 ( jos 7 blastocisti ❄️ )
    2/24➡️FET -2❄️ β 0
    One day the word “Soon” will be replaced by “Finally”

  • BruNa

    Broj poruka: 423

    Prijavi adminu

    Sara,i jos jedan savjet. Da nisi nijednom usla vise u spontani pobacaj! Tu grupu smo ostavile iza sebe. Vjeruj mi, i molim te nemoj ulaziti!

  • Avatar Sara 🌸

    Sara 🌸

    Broj poruka: 1979

    Prijavi adminu

    BruNa

    Sara,i jos jedan savjet. Da nisi nijednom usla vise u spontani pobacaj! Tu grupu smo ostavile iza sebe. Vjeruj mi, i molim te nemoj ulaziti!


    Bruna, baš si draga! Ma ne brini, naucila san svoje lekcije. Manje foruma u potpunosti meni savrseno paše. 💓

    04/2021➡️ 💙 🎊🎉🎊

  • Deleted user

    Broj poruka: 5331

    Prijavi adminu

    Lucky🍀

    Leoni tako i ja ovaj mjesec, kod mene nema nista ali zato navijam za ostale 🍀🍀😁 mislim da cu sutra pokusat dobit gina bar na telefon da ga pitam sta da radim. Htjela sam bit strpljiva i cekat M al predugo mi je to 😂 vec sam izgubila 3 mjeseca zbog ovih dugih ciklusa


    🤭 ti si kao ja. Problemi sa ciklusom. Eto pogledaj kojo sam dan a M jos nema. Slobodno pogledaj ostale grafove. Tocno ces znati koji sam ciklud bila na medikamentima a koji ne. Ja nisam pratila trakice. Neg onak. Po iscjedku sam stavila kao da je pozitivna LH trakica. Ali mislim da nije tada bila. Iskreno ne da mi se kod doktora. Odo malo kuci odmori pa kad dode M nek dode. Rekla bi ti da se opustis ali nema smisla. Al javi se doktoru da vidis sta dalje. Ja bi obicno dobila progesteron da popijem pa bi ju dobila nakon zadnje tablete ili one tablete za izazivanje M sto popis jednu dve pa ju dobis odmah. 

  • Avatar Lucky 🍀

    Lucky 🍀

    Broj poruka: 6497

    Prijavi adminu

    Martina eto ista stvar kao i kod mene, kad sam na tabletama ok, kad nisam ciklus boze sacuvaj, bas se vidi po grafovima. Prave smo sretnice nema sta 😂😂 javit cu se ja sutra ginu pa cu vidjet sta savjetuje, bar nesto da poduzmem

    🧔🏻37 🔬normo
    👩🏻34 AMH 57 pmol/L (2024.), kariogrami ✔️ histeroskopija ✔️ dodatne pretrage ✔️
    8 ciklusa CO ( 7 Klomifen, 1 Femara)
    MPO od 1/22 ➡️ Lucinger ➡️ 1xAIH, 2xIVF - 14❄️, 6xFET (1 missed ab - kiretaza)
    11/23 ➡️ IVF po 3. put - ET 1 morula - β 0 ( jos 7 blastocisti ❄️ )
    2/24➡️FET -2❄️ β 0
    One day the word “Soon” will be replaced by “Finally”

  • Avatar Mallla

    Mallla

    Broj poruka: 6880

    Prijavi adminu

    Leoni

    Imam opasan problem i nedoumicu 🤷🏻‍♀️
    Danas sam radila test oko 14.00 i bio je nagativan ali se maaalooo sasvim vidla linijica (to je prvi test sa desna), onda sam sad u 22.00 piskila i otvorila novo pakovanje sa testovima i odradila. Na prvi test mi se odmah pokazale obe crte, istog trena, ja pomislim nesto nije ok sa testom i ponovim, kad i drugi tako i odradim treci i treci (prvi sa leva) pokaze slabiju crtu od ova dva, ali jacu od onaj danas. Sta vi mislite? 🤦🏻‍♀️🤷🏻‍♀️
    https://ibb.co/yqCQkyd [ibb.co]


    Jesu li to wondfo testovi? Najgori ikad. Daju crte bez trudnoće…. Nadam se da nije kod tebe to stvar. 

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Mallla

    Mallla

    Broj poruka: 6880

    Prijavi adminu

    Pardon falila sam… Mislila sam da su hcg…. Prži prst nego mozak…. Čini mi se da je pik tuda okolo

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Sara 🌸

    Sara 🌸

    Broj poruka: 1979

    Prijavi adminu

    Leoni

    Mallla

    Leoni

    Imam opasan problem i nedoumicu 🤷🏻‍♀️
    Danas sam radila test oko 14.00 i bio je nagativan ali se maaalooo sasvim vidla linijica (to je prvi test sa desna), onda sam sad u 22.00 piskila i otvorila novo pakovanje sa testovima i odradila. Na prvi test mi se odmah pokazale obe crte, istog trena, ja pomislim nesto nije ok sa testom i ponovim, kad i drugi tako i odradim treci i treci (prvi sa leva) pokaze slabiju crtu od ova dva, ali jacu od onaj danas. Sta vi mislite? 🤦🏻‍♀️🤷🏻‍♀️
    https://ibb.co/yqCQkyd [ibb.co]

    Jesu li to wondfo testovi? Najgori ikad. Daju crte bez trudnoće…. Nadam se da nije kod tebe to stvar.

    Ne, Femometer testovi. Ja sam jednu kutiju potrosila, nijedan problem nisam imala, cak sam jedan mesec radila uporedno sa Clearblue i nisu omanuli.
    Jel moguce da u roku od 6,7 sati tako crta naraste?


    Leoni, moguce je. Iako ovo nije priblizno piku. Odmori,   naspavaj se, ujutro napravi drugu.  Izludit ces se totalno.

    04/2021➡️ 💙 🎊🎉🎊

  • Avatar Ivo& Ivana💙♥️

    Ivo& Ivana💙♥️

    Broj poruka: 702

    Prijavi adminu

    Leoni

    Sara🌻

    Leoni

    Mallla

    Leoni

    Imam opasan problem i nedoumicu 🤷🏻‍♀️
    Danas sam radila test oko 14.00 i bio je nagativan ali se maaalooo sasvim vidla linijica (to je prvi test sa desna), onda sam sad u 22.00 piskila i otvorila novo pakovanje sa testovima i odradila. Na prvi test mi se odmah pokazale obe crte, istog trena, ja pomislim nesto nije ok sa testom i ponovim, kad i drugi tako i odradim treci i treci (prvi sa leva) pokaze slabiju crtu od ova dva, ali jacu od onaj danas. Sta vi mislite? 🤦🏻‍♀️🤷🏻‍♀️
    https://ibb.co/yqCQkyd [ibb.co]

    Jesu li to wondfo testovi? Najgori ikad. Daju crte bez trudnoće…. Nadam se da nije kod tebe to stvar.

    Ne, Femometer testovi. Ja sam jednu kutiju potrosila, nijedan problem nisam imala, cak sam jedan mesec radila uporedno sa Clearblue i nisu omanuli.
    Jel moguce da u roku od 6,7 sati tako crta naraste?

    Leoni, moguce je. Iako ovo nije priblizno piku. Odmori, naspavaj se, ujutro napravi drugu. Izludit ces se totalno.

    🤦🏻‍♀️😅😅 Jedva cekam da krenem da radim i da ne mislim vise. Sad me muci da li je celo pakovanje sa 50 trakica ovako nevazece (ako nema toliki skok). Moram da kupim neke druge testove u apoteci ako mi sutra ovi brljave.


    Folikul ti je 20 mm, a 18 dc si. Znaci da ce pik biti za dva - tri dana. Tako je meni bilo ovaj ciklus. Na 17 dc folikul 20 mm, a trakica blijeda i tek na 19 dc je trakica bila pozitivna i to clearblue digitalni, kineska nije potamnila skroz, tek na 20 dc su obe bile pozitivne. Ovulaciju sam imala na 21 dc i tocno nakon 15 dana sam dobila M. Budi strpljiva. Testiraj trakice, ali ne trebas toliko cesto. Najbolje ti je u toku popodneva. Zadrzi mokracu 3 sata i onda napravi. Najkasnije do 22 sata

    🙋‍♀️37🧔34
    1.missed ab 7tt.- 10/19
    22.10 ➕👶♥️🌼
    IT'S A BOY💙💙💙
    24.06.2021 - IVO 💙💙
    [/url [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.