Ljetne bebe 2020 3. dio 🌹🐞

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 344

    Prijavi adminu

    Fenjer

    Trudy hahahah okej, ja naisla na to na aliju aa gledam naruciti ili ne. Znaci ne 😅😁
    Pcelice a ne znam hocemo jos naruciti ili ne, nemamo jos ni bebu 😂😂😂 mozda narucimo od nekog za poklon.
    Trancie ma ja vjerujem isto da to nece kuziti prije 3mj, ali svejedno bi voljela odmah od pocetka poceti stavljati na pod (cim se ja budem mogla sagnuti, jel).
    Black mjerila trbuh??? Meni nikad nitko nije mjerio trbuh. Zar se to radi uopce? Cega je to pokazatelj? Ajme!
    Zao mi je zbog bespotrebnog pregleda, ali sad kad krenes u TA ce biti drugacije. Gdje ces ici?
    Zvonkica tako i ja mislim, bit ce dugorocne te puzzle, ako ih beba ili mama ne uniste prije 😅


    Dada, mjeri se metrom nekako od dolje prema vrhu ispod cica 😝😂👌ali rijetki to rade. Ja idem u Vž. Vec me par puta slala jer zamisli tjedan dana mi je beba manji trbuh imala. Jos doktori vele da sta paniku dize, beba ima srce ko sportas, sve je razvijeno, a ovo sto je manje je radi genetike, pobogu muz i ja smo metar i 64 visoki… Bar mi je bolnica blizu i imaju bolji uzv, plus cujem otkucaje i sve 🙄 Za drugu trudnocu potezem sve veze samo da ginekologa drugog dobim. Bas sam ljuta. Trudnoca mi je inace odlicna, nikakvi simptomi, mogu dici nogu nekome iznad glave jos uvijek! 

  • Avatar Nikita206

    Nikita206

    Broj poruka: 618

    Prijavi adminu

    Evo nas s pregleda, ništa ipak od mene još, ctg očitava neke malene trudiće koje i ja osjetim kao lagane grčiće, al ništa značajno, a ja još zatvorena. Kontrola opet u subotu. Očito se moram baciti na čevape 😂
    Black Lioness, evo ti moj primjer, cijelo vrijeme manje mjere i manja bebica, a sad odjednom mjere samo za nekoliko dana manje, a procjena težine na 3 ipo kile 😱 tako da ignoriraj tu tvoju paničarku i bez brige 😉

    🌸It's a girl🌸
    [lilypie.com]

  • Avatar dana130

    dana130

    Broj poruka: 1258

    Prijavi adminu

    Svea super za pregled. 🥰
    Nikita, ove nase bebe zbilja ne zele van 😂😂 koji iznos ti je ocitavalo trudove?
    I, druge cure koje ste rodile, koja brojka pokazuje trudove na ctg? 

    Baby girl 💜
    [lilypie.com]

  • Avatar Nikita206

    Nikita206

    Broj poruka: 618

    Prijavi adminu

    dana130

    Svea super za pregled. 🥰
    Nikita, ove nase bebe zbilja ne zele van 😂😂 koji iznos ti je ocitavalo trudove?
    I, druge cure koje ste rodile, koja brojka pokazuje trudove na ctg?


    Nemam pojma, nije mi rečeno ništa, ali ako je onaj donji dio za trudove, onda nije išlo preko 40.

    🌸It's a girl🌸
    [lilypie.com]

  • Avatar dana130

    dana130

    Broj poruka: 1258

    Prijavi adminu

    Nikita206

    dana130

    Svea super za pregled. 🥰
    Nikita, ove nase bebe zbilja ne zele van 😂😂 koji iznos ti je ocitavalo trudove?
    I, druge cure koje ste rodile, koja brojka pokazuje trudove na ctg?

    Nemam pojma, nije mi rečeno ništa, ali ako je onaj donji dio za trudove, onda nije išlo preko 40.


    Mislim sa je. Da, i meni neki dan jednom 35.inace sve oko 17-25 

    Baby girl 💜
    [lilypie.com]

  • Avatar kaktusica

    kaktusica

    Broj poruka: 1553

    Prijavi adminu

    Podloga s malim sam imala casmatino i velike puzzle, oboje super. Puzzle sam prala  u masini na 40 a podlogu s toplom vodom, octom i et.uljem cajevca.
    Svekrve s malim mi nije bila od neke ponoci kad je bio beba, poslije ga je cuvala kad bi bio bolestan i ne bi mogao u vrtic. Inace je ok, kao i Zmyina, ne znam jel to zbog toga jer je gosparka 😁 Al stvarno nije nametljiva, ne pametuje, ne zapitkuje, ne dijeli savjete, postuje nasu privatnost i nema sanse da bi dosla nenajavljena. Moji su odlicni, sve bi za nas napravili, mama zna da ja lako planem pa ne dijeli  ikakve savjete, bas je onako super.
    Ctg meni je ocitavao od 20 pa do 80 trudove ali su bili toliko nepravilni, poslije su se smirili.
    Meni dosao bris, opet BHSB pa sam pocela s antibiotikom.

  • Avatar Pepilli

    Pepilli

    Broj poruka: 604

    Prijavi adminu

    Fenjer

    A ne koristite ovako nesto kad curi na drugu?
    https://ibb.co/pj9bsBm [ibb.co]


    Ja to imam, al tu i tamo koristim. Zadnjih dana su mi cice u čudnom stanju ,nekako napola kako su znale biti do sada, valjda se uspostavila ponuda i potražnja i rijetko mi procuri. Imam perive jastučiće iz Bipe ,gledam si još jedan paket kupiti (26kn 6 kom) jer ih imam po cijeloj kući a stvarno mogu puno upiti … Da se pohvalim piđama mi je već 2. Noć zaredom bila suha….. 😂Nezz, valjda mi neće malo ostat gladan ,kroz dan imam ,al navečer je malo slabo, dam mu da pocica obje,obje isprazni do kraja i još podudla na flašicu 70ak ml… Mali ždero… Hvala bogu nemamo problema s bljucanjem i refleksom jer bi to bila poplava a la Rosemaryna beba….

    Sreća mamina
    [lilypie.com]
    Dobrodošao [lilypie.com]

  • Avatar Nikita206

    Nikita206

    Broj poruka: 618

    Prijavi adminu

    dana130

    Nikita206

    dana130

    Svea super za pregled. 🥰
    Nikita, ove nase bebe zbilja ne zele van 😂😂 koji iznos ti je ocitavalo trudove?
    I, druge cure koje ste rodile, koja brojka pokazuje trudove na ctg?

    Nemam pojma, nije mi rečeno ništa, ali ako je onaj donji dio za trudove, onda nije išlo preko 40.

    Mislim sa je. Da, i meni neki dan jednom 35.inace sve oko 17-25


    E da onda je to to, evo ovaj na slici mi se čini “najjači” https://ibb.co/cLn8L3d [ibb.co]
    A još sam bila na lijevom boku, a doma sam primjetila da su mi čak jači, ili ih ja jače osjetim, dok sam na leđima. Isto tako i njene pokrete, sve osjećam jače dok sam na leđima, a oni guraju taj lijevi bok 😁

    🌸It's a girl🌸
    [lilypie.com]

  • Avatar Nikita206

    Nikita206

    Broj poruka: 618

    Prijavi adminu

    kaktusica

    Podloga s malim sam imala casmatino i velike puzzle, oboje super. Puzzle sam prala u masini na 40 a podlogu s toplom vodom, octom i et.uljem cajevca.
    Svekrve s malim mi nije bila od neke ponoci kad je bio beba, poslije ga je cuvala kad bi bio bolestan i ne bi mogao u vrtic. Inace je ok, kao i Zmyina, ne znam jel to zbog toga jer je gosparka 😁 Al stvarno nije nametljiva, ne pametuje, ne zapitkuje, ne dijeli savjete, postuje nasu privatnost i nema sanse da bi dosla nenajavljena. Moji su odlicni, sve bi za nas napravili, mama zna da ja lako planem pa ne dijeli ikakve savjete, bas je onako super.
    Ctg meni je ocitavao od 20 pa do 80 trudove ali su bili toliko nepravilni, poslije su se smirili.
    Meni dosao bris, opet BHSB pa sam pocela s antibiotikom.


    Kaktusica, Ajme nikako da te pusti na miru taj streptokok 😖

    🌸It's a girl🌸
    [lilypie.com]

  • Avatar Zvonkica

    Zvonkica

    Broj poruka: 454

    Prijavi adminu

    Cure ja sam danas bila na pregledu i prvi put od svih trudnoca da su me vaginalno pregledavali u ovako visokoj trudnoci..i sad gledam nalaz i pise gl-3…mislim da se to odnosi na bebinu glavu ali ne znam sto..zna li neka od vas mozda?

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.