Jesenske bebe 2020 -2. Dio ❤💙

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • ZuMama

    Broj poruka: 209

    Prijavi adminu

    Drage trudnice i mame, 
    Nova sam na forumu i trebam roditi u 10 mj, pa sam odabrala ovu grupu… valjda sam pogodila…
    Ugl moje pitanje je ima li koja trudnica da joj je ogtt test granican? Naime meni su vrijednosti na gornjoj granici pa mi je ginekologica rekla da moram na trudnicku dijetu… ima li netko tu dijetu? 
    Hvala

    [lilypie.com]

  • Avatar Skakavac

    Skakavac

    Broj poruka: 664

    Prijavi adminu

    Pojma neman njihaljku ili nosiljku 🤧
    Dinosaurus slike su bas lipe i vidim pase to tvome decku 🤗💞 ovo u mullera sta si napisala, mogla bi pogledat. Zene vjer zaziru od marame zbog straha.. Tribalo bi probat, a u prilog ide i cijena kada je pristupačna.

    Mogla bi jos Pitat vezano za sterilizator.. Isplati li ga se uzimat? 

    [lilypie.com]

  • Avatar Ninche9

    Ninche9

    Broj poruka: 1297

    Prijavi adminu

    Da i ja imam ergo adapt i dobar je stvarno ne mogu reci, al znas ono kad znas da ima jos nesto bolje pa kad bi kupovala opet kupila bi to a ne ovo sto imam
    Mini mouse e pa bas na tako nesto sam mislila! Kako se to tocno zove? 
    Stavljat cu je u kindic spavati naravno al ono da negdje lezi kad smo svi skupa..da nije na trosjedu

    [lilypie.com]

  • Avatar Mina 29

    Mina 29

    Broj poruka: 517

    Prijavi adminu

    Evo me.. Sve je ok.. Laknulo mi ko da sam što kola skinula.. 🤗🙏
    Curka je i dalje curka🙈.. 850 g (čini mi se puno, ide izgleda bracinim stopama)
    Sve je super s njom. 
    Cervokometrija 42 mm T oblik.. 
    Rečeno da ne očekuje za sada preuranjeni porod.. 
    Zabrana sexa do daljnjeg i smanjiti aktivnosti.
    U utorak idem opet u dnevnu zbog štitnjače.. I joos me nije poslao na ogtt. 
    Moja kilaža +6 od početka.. 

    Kasnije stavim slikice 🤗🤗🤗

    [lilypie.com]

  • Avatar Napokon 2804

    Napokon 2804

    Broj poruka: 2595

    Prijavi adminu

    ZuMama

    Drage trudnice i mame,
    Nova sam na forumu i trebam roditi u 10 mj, pa sam odabrala ovu grupu… valjda sam pogodila…
    Ugl moje pitanje je ima li koja trudnica da joj je ogtt test granican? Naime meni su vrijednosti na gornjoj granici pa mi je ginekologica rekla da moram na trudnicku dijetu… ima li netko tu dijetu?
    Hvala


    Dobrodošla 😁 vjerojatno će ti se javiti netko tko ima problema sa šećerom, uglavnom opusti se i uživaj… izgurat cemo mi sve zbog naših malih zlata 😍
    .
    Njihaljku necu jer smo ograničeni prostorom, što se spavanja tice, spavat ce u kindi ili eventualno na kauču, ali ću preferirati kindu… babyphone necu uzimati jer sve živo cujem koliko su tanki zidovi

    [lilypie.com]

  • SmileA

    Broj poruka: 608

    Prijavi adminu

    Mina 29

    Evo me.. Sve je ok.. Laknulo mi ko da sam što kola skinula.. 🤗🙏
    Curka je i dalje curka🙈.. 850 g (čini mi se puno, ide izgleda bracinim stopama)
    Sve je super s njom.
    Cervokometrija 42 mm T oblik..
    Rečeno da ne očekuje za sada preuranjeni porod..
    Zabrana sexa do daljnjeg i smanjiti aktivnosti.
    U utorak idem opet u dnevnu zbog štitnjače.. I joos me nije poslao na ogtt.
    Moja kilaža +6 od početka..

    Kasnije stavim slikice 🤗🤗🤗


    Mina29 ajme eto koje lijepe vijesti!🥰Drago mi je da je sve dobro😃 a curka je bome prava velika bebica😍💞cestitam jos jednom!😘😘

    [lilypie.com]

    🌈💙👣🙏

  • Avatar Dinosaurus

    Dinosaurus

    Broj poruka: 703

    Prijavi adminu

    Skakavac

    Pojma neman njihaljku ili nosiljku 🤧
    Dinosaurus slike su bas lipe i vidim pase to tvome decku 🤗💞 ovo u mullera sta si napisala, mogla bi pogledat. Zene vjer zaziru od marame zbog straha.. Tribalo bi probat, a u prilog ide i cijena kada je pristupačna.
    .
    Mogla bi jos Pitat vezano za sterilizator.. Isplati li ga se uzimat?


    Pa da, vecina otpise maramu jer misle da je prekomplicirano i predugo traje. Ali stvaarno nije. I ove elasticne marame su tako udobne i za bebu i za mamu i stvarno su najidealnije rjesenje za pocetak. 
    Sterilizator ja za pocetak ne bi kupovala. Imas kad posli kad vidis kako ce ti ic dojenje. Ako budes uspjesno dojila onda bocicu apsolutno neces koristit tako da prema mom misljenju nema smisla to kupovat unaprid.
    Zumama dobrodosla! ☀️

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • mini_mouse26

    Broj poruka: 152

    Prijavi adminu

    Ninche9

    Da i ja imam ergo adapt i dobar je stvarno ne mogu reci, al znas ono kad znas da ima jos nesto bolje pa kad bi kupovala opet kupila bi to a ne ovo sto imam
    Mini mouse e pa bas na tako nesto sam mislila! Kako se to tocno zove?
    Stavljat cu je u kindic spavati naravno al ono da negdje lezi kad smo svi skupa..da nije na trosjedu


    https://ibb.co/wdGZqZw [ibb.co]
    https://ibb.co/R0McQ5W [ibb.co]
    https://ibb.co/frXkzzS [ibb.co] 
    Baby love njihaljka ti je to
    Evo ti par slikica da vidis kako izgleda u sjedecem polozaju, i naravno mozes zakopcat oko struka da ne ispadne
    I imas i ovaj plasticni nastavak koji dodas kad je beba veca i moze sjedit. Ja sam sad izvadila jer ce bit prvo samo u lezecem polozaju. Imas i svjetla i glazbu i igrackice koje vjese, cak i nekakve vibracije koje mi nismo ni koristili.
    Pokusat cu ti naci u toj trgovini gdje je kupljeno taj proizvod pa ti posaljem link ako nadem, jer ipak je proslo dvije godine pa je mozda nesto promjenjeno. 

  • Avatar Mina 29

    Mina 29

    Broj poruka: 517

    Prijavi adminu

    SmileA

    Mina 29

    Evo me.. Sve je ok.. Laknulo mi ko da sam što kola skinula.. 🤗🙏
    Curka je i dalje curka🙈.. 850 g (čini mi se puno, ide izgleda bracinim stopama)
    Sve je super s njom.
    Cervokometrija 42 mm T oblik..
    Rečeno da ne očekuje za sada preuranjeni porod..
    Zabrana sexa do daljnjeg i smanjiti aktivnosti.
    U utorak idem opet u dnevnu zbog štitnjače.. I joos me nije poslao na ogtt.
    Moja kilaža +6 od početka..

    Kasnije stavim slikice 🤗🤗🤗

    Mina29 ajme eto koje lijepe vijesti!🥰Drago mi je da je sve dobro😃 a curka je bome prava velika bebica😍💞cestitam jos jednom!😘😘


    Hvala ti.. 
    I meni se čini velika.. Emanuel braco je u tom tjednu bio 726 g a rodio se sa 4,5 kg.. Onak.. Već imam fobije 🙈

    [lilypie.com]

  • Avatar enana

    enana

    Broj poruka: 235

    Prijavi adminu

    Zumama dobrodosla!
    Mina cestitam na urednom pregledu i bebica je pravi komad 😉
    Inace sve stvari su mi super, od nexta do kaufica, ne znam tko je vise sto stavio, al sve mi se svidja 😍 
    I ja danas bila na pregledu, prvi put u bolnici i jako sam zadovoljna, doktorica sve detaljno mjerila i pogledala i za sad je i dalje sve ok, samo nek tako sto duze i ostane…bebe su zivahne, curka je cak uspjela lupit u ultrazvuk da je poskocio 😀
    Salje me na ogtt, tak da to planiram slijedeci tjedan…

    https://lbdf.lilypie.com/JXH0.png [lbdf.lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.