Lh trakice 2.dio

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 5331

    Prijavi adminu

    Marinalin

    A kad imas ti termin u kinderw???
    I ja sam se opustila jer kao kontam klinika ce mi pomoc zatrudnit😂😂
    Al neide to tako 😂
    Al barem cu nac uzroke.


    Sretno sutra. 🤞. Jedva cekam da javis sta je bilo. Da i meni je laknulo kad sam krenula u KWK jer osjecam da se nes desava a ne da tapkam na mjestu. Da imam izmedu 20 i 30 godina ne bi se zamarala previse al ovako sa svoji (uskoro) 38 zamaram se. Iako evo moja frendica (neki dan sam saznala) ima 40 i trudna prirodno sa prvim djetetom.

  • Deleted user

    Broj poruka: 2122

    Prijavi adminu

    Hvala martina ,upravo too,taj osjecaj da se nesto pokrece a ne da gubimo vrijeme u nasim godinamA 👍👍
    Evo meni treba sutra se porodit sestricna ima 40 god i prva trudnoca👍👍
    Al kolko znam ona nije isla na nikakve pretrage samo papa i ultrazvuk😱
    Ocito sam ja panicarka jbg,svi smo razliciti.
    I bas me zanima kakvi su nam nalazi i sta ce predlozit 😱👍

  • Avatar dinaa91

    dinaa91

    Broj poruka: 104

    Prijavi adminu

    Marinalin

    A kad imas ti termin u kinderw???
    I ja sam se opustila jer kao kontam klinika ce mi pomoc zatrudnit😂😂
    Al neide to tako 😂
    Al barem cu nac uzroke.


    Imam 15og Aprila …ma i meni da je samo da vidim do cega je da li je sta ozbiljno ili se mozda zbog neke male stvari Sve ovo oduzilo..evo trakice od prije 5 min 😆😻https://ibb.co/HTgGt91 [ibb.co]

    [lilypie.com]
    28 godina/ 2,5 god pokusavanja /2 Biokemijske

  • anaid

    Broj poruka: 727

    Prijavi adminu

    justagirl2201

    Malamala to je sigurno dobar znak a i znak da je O blizu!! I ja sam imala ovaj mj od femisana wgg iscjetka ko nikad do sad! ❤
    Ja sam dobila od mame od sestrinog muža danas bočice tinktura od vrkute, konopljike i stolisnika. Žena to sama radi i bas sam happy jer to kosta ko sam vrag i jos ovo znam da je 100% prirodno. Slj.ciklus cu to pit pa vidjet…samo moram vidjet kako i u koje dane i u kojim kombinacijama kombinirat :) jer bih htjela i s femisanom nastavit zbog iscjetka…morat cu napravit plan 💪😊


    A kolko pijes dnevno?
    Kontam ak cu pit 3x30, bome mi 2 boce nece bit dosta za 2 tjedna

    JA - 31, MM 34
    Radimo na bebi od 6/2019
    Prvi spontani: 7 TT bez kiretaže - 21.07.19.
    Drugi spontani: 9 TT, kiretaža - 09.07.20.

  • justagirl2201

    Broj poruka: 1138

    Prijavi adminu

    Ja sam pila 2×30 dnevno i u 20tak dana je to ispalo 2 bočice

  • Deleted user

    Broj poruka: 2122

    Prijavi adminu

    Dina91 jos eto malo pa ides na pretrage i ti👍👍👍juhu
    Ja femisan pijem jednom dnevno 30kapi
    I traje mi bocica tocno 2 rjedna

  • justagirl2201

    Broj poruka: 1138

    Prijavi adminu

    Meni je O bila 19dc a pila sam od 1dc pa sve do negdje 22dc …dakle 3 dana jos nakon pika…moze to naskodit? Buduci da nisam tocno do O pila

  • Avatar LeLa2807

    LeLa2807

    Broj poruka: 1562

    Prijavi adminu

    justagirl2201

    Meni je O bila 19dc a pila sam od 1dc pa sve do negdje 22dc …dakle 3 dana jos nakon pika…moze to naskodit? Buduci da nisam tocno do O pila


    Ma ne moze ne brini. 

    Dolazi nam Liam 💙💙💙💙
    Termin po M: 2.1. / po utz: 31.12.
    [lilypie.com]

  • Avatar Anchyy

    Anchyy

    Broj poruka: 423

    Prijavi adminu

    Anitram1982

    Ninuska

    Evo napokon sam uplovila smajlica na digitalnom ovulavijskom testu. I je li to ovulacija ili tek pred ovulacija. Kada sada odnosi da budu. Hvala 👍

    Wuhuuu superiskaaaaa 👍👍Najbolje da imate odnose danas, sutra i prekosutra. O nastupa 12 do 48 sati od ulovljenog pika ili smajlica. Smajlica nagovjesta da je LH visoko i da bi se O trebala desiti.


    ..aj lepo moje objasni ti meni lh trakicu, a imam M
    [ibb.co]

  • Ninuska

    Broj poruka: 134

    Prijavi adminu

    Anchyy

    Anitram1982

    Ninuska

    Evo napokon sam uplovila smajlica na digitalnom ovulavijskom testu. I je li to ovulacija ili tek pred ovulacija. Kada sada odnosi da budu. Hvala 👍

    Wuhuuu superiskaaaaa 👍👍Najbolje da imate odnose danas, sutra i prekosutra. O nastupa 12 do 48 sati od ulovljenog pika ili smajlica. Smajlica nagovjesta da je LH visoko i da bi se O trebala desiti.

    ..aj lepo moje objasni ti meni lh trakicu, a imam M
    [ibb.co]


    Da nisi trudna? 😮😮

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.