Potpomognuta oplodnja vol. 3

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • brita

    Broj poruka: 98

    Prijavi adminu

    Viola1

    ZaZa i Brita držim fige da beta bude velika 🤞🍀


    ☺ hvala 

  • avama

    Broj poruka: 1260

    Prijavi adminu

    Nadalice ja sam bila u stimuliranom u 10 mj, i sat sam imala jos jedan fet. Ja idem preko hzzo. Pa idemnprobat jos jednom ako ne ici cu kod skvorca mozda isto preko hzzo, a onda sta bude. Isla bi ja i privatno, al ikad to isto nije garancija. Sutra cu vidjeti da li idem odmah u novi postupak ili ne. Krsna kuma sam krajem 3.mj , a strah me hipera. Vidjet cu atabdr kaze sad za taj hiper.

  • Avatar vuky

    vuky

    Broj poruka: 1560

    Prijavi adminu

    Nadalice hvala na iskustvu! Isprepadamo se mi svega! Ocekujemo da cemo se osjecati posebno i nesto drugacije odmah cim zatrudnimo, a sigurno to bas nije tako… Ja iz šetnje, malo me sve zatezalo danas, pa smo malo manje prosetali…nadati cu se da je to pozitivno… ☺️ da ne budem samo skeptik… 

  • Avatar PinkFairydust

    PinkFairydust

    Broj poruka: 771

    Prijavi adminu

    Nadalice, mi obavili konacno sve pretrage, dogovorili protokol i pocinjemo s pikanjem krajem ozujka🥳 Mogli smo sad krajem veljace vec, ali dragi i ja idemo na nekakvo putovanje pa nam je tehnicki neizvedivo, tako da onda prvi sljedeci ciklus😁 A cijena ti je ovako: cca 5000€ postupak, 1200 TESE, 3500 PGS, 1500 lijekovi, 600 back up donor, let za nas dvoje x2 (jer FET) ispadne skoro 1000 buduci da mozemo bookirati samo par dana unaprijed, pa hotel, pa sto smo do sad pljunuli na dijagnostiku i suplemente… Sve skupa se tako negdje nabroji.  Al nema veze, samo nek dode beba na kraju

    “Molite i dat će vam se, tražite i naći ćete, kucajte i otvorit će vam se.”

  • Avatar Slee

    Slee

    Broj poruka: 2325

    Prijavi adminu

    Samara jao, godinu dana mi se puno cini, nama ce biti prvi put isto, sad cemo skupljati sve nalaze koje mi moja gin preporuci pa da za konzultacije vec imam nesto. Nadam se da necemo i mi morati cekati godinu dana.
    Tigrica, znaci ti si na VV i zadovoljna si? Huh, tesko je ovako na pocetku odabrati gdje je najbolje za tvoj slucaj. Sjetim se one: “odaberi jedan broj, sigurno ces pogrijesiti” 😂
    Avama, tako i od muza sestra ima rez od carskog na me moze vracati dvije, nije mi jasno, to zbog toga sto je maternica “slabija” i rezana i ne bi podnijela dvoje ili? Sto nema nikakve sanse da vam se vrate dvije?
    Brita dada, to sam cula da on sve crta, zato mi se i svidio jer meni se doslovno sve treba nacrtati da bi shvatila. Meni su rekli da ih nazovem sad kad dobijem da se dogovorimo za prve konzultacije, dodem s prvim nalazima, racunam da ce me naruciti u 3. ili 4. mjesecu pa u 5. ili 6. postupak! Zasto ste ispali komplicirani ako smijem pitati? 

    👩🏻‍🏫👨🏼‍💻Oboje ‘89.
    🌀1..2020. vanmaternicna - odstranjena oba jajovoda
    🌀5.2020. Beta+ blaga stimulacija ET - biokemijska
    🌀9. 2020. Beta+ 14 folikula, 2 blaste ET - missed ab
    🌀12.2020. Fet - bligted ovum
    🌀Blaga trombofilija
    🌀5.2021. Repromed - 3 blastice, 2❄️❄️, ET jedne - progesteron depo, heparin - imamo srce!
    🪄🌈
    🌊M💙
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Tigrica

    Tigrica

    Broj poruka: 590

    Prijavi adminu

    Slee ok mi je zbog pristupa, razgovora i misljenja dr. Kaze ti svoje misljenje i onda ti jel ti pase ili ne. A bas tako odaberi broj i nadaj se da je dobitan. Jedino se treba oboruzat strpljenjem, cekanja ujutro za folikumetriju kad krenes. To je mana, ide sporo. I nije kako dodes nego te prozivaju. Na Sv. Duhu ide puno brze,i ides kako dodes to im je plus..izgleda malo ko na traci.

    16.02.2022.- termin curica 💞
    17.02.2022 došla moja Maza❤

  • brita

    Broj poruka: 98

    Prijavi adminu

    Slee

    Samara jao, godinu dana mi se puno cini, nama ce biti prvi put isto, sad cemo skupljati sve nalaze koje mi moja gin preporuci pa da za konzultacije vec imam nesto. Nadam se da necemo i mi morati cekati godinu dana.
    Tigrica, znaci ti si na VV i zadovoljna si? Huh, tesko je ovako na pocetku odabrati gdje je najbolje za tvoj slucaj. Sjetim se one: “odaberi jedan broj, sigurno ces pogrijesiti”😂
    Avama, tako i od muza sestra ima rez od carskog na me moze vracati dvije, nije mi jasno, to zbog toga sto je maternica “slabija” i rezana i ne bi podnijela dvoje ili? Sto nema nikakve sanse da vam se vrate dvije?
    Brita dada, to sam cula da on sve crta, zato mi se i svidio jer meni se doslovno sve treba nacrtati da bi shvatila. Meni su rekli da ih nazovem sad kad dobijem da se dogovorimo za prve konzultacije, dodem s prvim nalazima, racunam da ce me naruciti u 3. ili 4. mjesecu pa u 5. ili 6. postupak! Zasto ste ispali komplicirani ako smijem pitati?


    Tako nekako racunaj,ide to sve brzo kod njih kad krenes, zaboravih spomenuti da rade punkcije i transfere vikendom,daju ti anesteziju kod vise folikula,bologica im je isto super ,svi skupa se konzultiraju ako imaju nedoumice …. meni nemogu endometrij zadebljati,u 8 mj bili u postupku,dobila 12 stanica,8 oplodili i na kraju 4 blastociste,to smrznuli i od 8 mj se borim sa endometrijem,sve moguce terapije mi dali,ja popila hektolitre cikle,gutala ananas,radili schretching i nista,do 6.8 dode i to je to,sad su mi vratili dva smrzlica,rekli su da idemo probati,mozda je moj organizam jednostavno takav 😇 

  • ZaZa

    Broj poruka: 158

    Prijavi adminu

    brita

    Viola1

    ZaZa i Brita držim fige da beta bude velika 🤞🍀

    ☺ hvala


    Hvala. 🙏

  • Avatar vuky

    vuky

    Broj poruka: 1560

    Prijavi adminu

    Brita sretno!

  • avama

    Broj poruka: 1260

    Prijavi adminu

    Slee


    Avama, tako i od muza sestra ima rez od carskog na me moze vracati dvije, nije mi jasno, to zbog toga sto je maternica “slabija” i rezana i ne bi podnijela dvoje ili? Sto nema nikakve sanse da vam se vrate dvije?

    A mogu vratiti dvije, ali posto je moj oziljak na maternici dosta vidljiv bolje ne, jer ako se uhvate obje onda je rizicnije.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.