LJETNE BEBE 2020

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Rose1

    Rose1

    Broj poruka: 4705

    Prijavi adminu

    Jutric, imam jedno pitanjce. Boli li neku od vas od lezanja na boku taj bok? Ne kuzim…i inace spavam na boku, ali vec neko vrijeme to osjetim. Nis bitno, ali cudno mi to. To prestane odmah nskon sto se prebacim u drugi polozaj

    💙

  • Avatar Vrapčić123

    Vrapčić123

    Broj poruka: 4426

    Prijavi adminu

    Dobro jutro svima! 😍😍😍
    Rose ja sam se dva puta probudila ukočena skoro od spavanja na boku. Cijela ta strana lijeva me bolila 😳Valjda si kao i ja prespavala cijelu noć u istom položaju 😊 Bez brige, primirit će se bolovi, iako je mene recimo prestalo boljeti tamo poslijepodne tek, ali je prestalo. Mene pak brine u zadnje vrijeme se probudim na leđima, znam da je zbog položaja organa u tijelu i zbog dotoka krvi i hranjivih tvari prema posteljici idealna lijeva strana, no valjda ne šteti toliko spavanje na leđima dok još mogu…
    Na kojoj strani vi spavate curke? Lijevi bok? 

    https://lb1m.lilypie.com/07MVp2.png [lb1m.lilypie.com]

  • Avatar kaktusica

    kaktusica

    Broj poruka: 1553

    Prijavi adminu

    Jucer sam pricala kako me kukovi rasturaju. Jucer sam s bas uprla onim elektricnim masazerom i to 2 sata da bi mi navecer cijeli kuk tj. to mjesto gdje sam masirala nateklo i pocrvenilo. Da stvar bude gora, inace imam problem s kukovima. Strasno me boli kako god se okrenem. Pokusavam spavati na lijevom boku pa staviti jastuk medju koljena ali to spavanje je bas lose  isprekidano odlascima na wc jer pijem vodu non stop i onda kad se u 4 probudim ne mogu vise spavati.

  • lola777

    Broj poruka: 823

    Prijavi adminu

    Zaraa

    Cure evo mene sa hitne, fala Bogu bebica je uredu, sve odgovara tjednima trudnoce, krv i urin uredni, a bolovi u jajniku su nazalost posljedica operacije.
    Lekadol po potrebi i to je to.
    Bas me zasarafilo danas, nisan mogla hodat, kad bi udahnila zrak osjetila bi bol, sad je popustilo fala Bogu.


    Bas mi je drago da je sve ok.Uvijek brige oko tih bolova,ne zna covjek sta je normalno,a sta ne.

    23.05.2020. - stiglo nase drugo zlato!🙏💝💝

  • Avatar mimoza

    mimoza

    Broj poruka: 1358

    Prijavi adminu

    Zara, Dora kakvo je stanje cure? Jeste li bolje danas? 
    Vrapcic ja sam jedna od onih koja je oduvijek spavala na trbuhu, a sad mi je doslo spontano, zbog velicine trbuha, da spavam na desnom boku i ledjima. Lijevi bok je ok dok gledam tv i lezim na kaucu, al za spavanje mi ne ide nikako. Mislim da jos nije nista strasno ako spavamo na ledjima, jer su bebe male, na to paziti vise u trecem trimestru. 

    [lilypie.com]

  • Avatar Rose1

    Rose1

    Broj poruka: 4705

    Prijavi adminu

    Uglavnom spavam na lijevom, ali tako sam i inace..

    💙

  • Bebac24

    Broj poruka: 732

    Prijavi adminu

    https://www.hop.com.hr/2020/01/16/novi-euthyrox-lijek-za-stitnjacu-povucen-sa-francuskog-trzista-zbog-nus-pojava-pojavio-se-i-kod-nas/ [hop.com.hr] evo mislim da je mrvicak prijavila proljev od eutyroxa. 

    [lilypie.com] [lilypie.com]

  • Avatar Rose1

    Rose1

    Broj poruka: 4705

    Prijavi adminu

    kaktusica

    Jucer sam pricala kako me kukovi rasturaju. Jucer sam s bas uprla onim elektricnim masazerom i to 2 sata da bi mi navecer cijeli kuk tj. to mjesto gdje sam masirala nateklo i pocrvenilo. Da stvar bude gora, inace imam problem s kukovima. Strasno me boli kako god se okrenem. Pokusavam spavati na lijevom boku pa staviti jastuk medju koljena ali to spavanje je bas lose isprekidano odlascima na wc jer pijem vodu non stop i onda kad se u 4 probudim ne mogu vise spavati.


    Mozda si pretjerala s masazom..ma i ja imsm osjecaj da mi ni jedan polozaj ne odgovara

    💙

  • Avatar Dora4

    Dora4

    Broj poruka: 2636

    Prijavi adminu

    Jutro mamice! 
    Ja se nadam da to u ovim tjednima nije strasno, ali ja spavam i na lijevom i na desnom boku i cijelu noc se okrecem, jako mi se tesko namjestit, pogotovo zadnjih dana, mislim da pocinjem osjecat bas kad se dogadjaju ti neki skokovi u rastu/rastezanju jer me i vise boli sve i jako mi je tesko nac poziciju za odmor..ah a taman prosli tjedan pisala kako spavam vec tjedan dana u miru haha 
    Nema vise spavanja na trbuhu jedino, to vec cca od nove godine kad mi je krenuo trbuh rast pa mi je neudobno.
    Na ledjima ne mogu jer me krenu rasturat bolovi u kraljeznici nakon 3min.
    Zaraa ma imala sam smeđarenja i krvarenja u cet ujutro i smirilo se, ali u noci na petak opet krenulo pa nisam imala zivaca ulazit takva u vikend i cekat do pregleda u utorak..bebe su dobro, a ja mirujem i to je to..
    Cure muz je jucer napravio solidan ulov u Lidlu, haha uz puno asistencije, ali trapke one tamnije i to broj 36 i jos ima lufta u njima, a inace sam u h&m-u uzela te trudnicke 38 i aman taman..potkusulje i jos neke tajice, ali ne trudnicke. Nasao je i haljinu, ali nekako mi se ne svidja i plivam u xs velicini, a obecala sam sama sebi da necu uzimat i kupovat nista sto mi nije neophodno i bas da mi se jako svidja, pogotovo dok sam na komplikacijama tako da ce haljinu vratit..
    Jel ijedna od vas sa maminog malceka.si narucivala i neku robu osim jastuka? 

  • Avatar Dora4

    Dora4

    Broj poruka: 2636

    Prijavi adminu

    Bebac24


     da, mrvičak je prijavila proljev od eutyroxa, a kako u kutijici ima 50tbl ja imam istu kutiju vec dugo, evo jutros muz otisao u ljekarnu po novu, nadam se da cu dobit staro pakiranje 
    Mimoza ma vec od jucer nakon pregleda nema niceg da curka i brljavi pa sam odmah u glavi mirnija, hvala ti sto brines

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.