ZIMSKE BEBE 2019./2020. ❤ 2 dio

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Drago mi je procitat da je vecina vas dobro, posebno Mrgud da je s tobom sve ok.
    Jaivanpa jooo sto ja mrzim takve sestre i doktore. Moja jezicina na takve stvari nece ostat zavezana sigueno pa mozda ja zavrsim na Index.hr. Al iskreno se nadam da uskoro idete doma i da ce vam sto manje trebat isfrustriane sestre ili da ce se pojaviti neka dobro raspolozena.
    Aaaa ja sam mortus! Ikea obavljena kupili jos hrpu sitnicica “za bebu” 🤣🙈 kutije za komodu, vrece za vakumiranje, rucnike za nas, dekoracije i koje kakve drnde, silikonsku spatulu za mjesanje… I tako svasta nesto, nakon sto smo platili kaze mm nasa beba definitivno bez toga se nije mogla roditi 🤣🤣🤣
    Al sam zato u trgovini za bebe uzela 3 razlicit mala paketica pelena chicco, huggies i neka talijanska marka prodavacica preporucila pa da probamo. Gledala vrtuljak za krevetic al kad sam ja cula neke zvukove 😳… Hvala curi koja je napisala da to provjerimo! I nakupovala si svasta bez secera ili sa nekim zamjenama za dijabeticare. Koliko u IT ima toga za ljude sa posebnom prehranom ja sam svaki put zadivljena. I nije 3 put skuplje kao kod nas. Kupila i klincima svima kojima moram za Bozic poklone, tako da sam danas bas puno toga obavila, a mm je samo kolitao očima. I za nagradu si odabrala jednu secernu bombu od panetona mislim da cu mrvicu pojest svaki dan samo da uzivam u tome malo. 

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Red Fox

    Red Fox

    Broj poruka: 1383

    Prijavi adminu

    Mikio meni je identicno tak 😂 sad je prestalo. Mislim da ipak nije to sluzni cep😂
    Grizli bome dobar shoping 😊

  • Avatar Lunica

    Lunica

    Broj poruka: 1214

    Prijavi adminu

    Cure vecer😉
    Drago mi je da ste sve uglavnom dobro, a prehladice nek prodju sto prije. 
    Jaivanpa probaj da te previse ne dira sto ti kazu ..ides kuci i radit ces po svom instiktu jer ces i sama znati najbolje sto i kako. Ako je imao zuticu malo je uspavan mozda pa ga malo lagano stipnes po resicama usiju da krene sisati ponovno 
    Gledam kako smo dobro zagazile u 30. Tjedne a vi koje ste u terminu samo strpljivo a mi cemo vas pratiti u radjaonu😉
    Ja sutra slazem torbu za rodiliste..pa nek stoji i ceka..vecinom imam sve ako sto zafali imam vremena ubacivati😅😅

    ᗰIᕼᗩᗴᒪ 6.5.2021.

  • Avatar miki0

    miki0

    Broj poruka: 4711

    Prijavi adminu

    Grizli slazem se da je silikonska spatula najbitnija za bebu 🙈🙈
    Ma reci muzu da je sretna zena = sretan muz 😋 nek trpi malo 😉

    [tickerfactory.com]

    [tickerfactory.com]

  • Avatar LoBi

    LoBi

    Broj poruka: 167

    Prijavi adminu

    Grizli haha kako sam se nasmijala😂😂 super shopping za bebu 😂😂👌👌 kakve si kutije za komodu uzela? Ja sam jucer par nekih u jysku, ali ipak zelim nesto drugacije 😂 pa sam danas ocistila sve kuhinjske elemente i rasporedila stvari u te posudice da malo napravim reda i da mogu kupit nove😂😂 

  • MalenaaD

    Broj poruka: 144

    Prijavi adminu

    Hvala na odgovorima :)
    Uzela sam te Beauty Baby ali izgleda da cu jos jedan paketić Pampersica ipak uzeti.. Ne zelimo osipe na guzi:) 

    https://lmtf.lilypie.com/TikiBlogger.php/3Pn1 [lmtf.lilypie.com]

  • Avatar Aristea

    Aristea

    Broj poruka: 1174

    Prijavi adminu

    beba2019

    Jaivanpa

    Mogu vam reci da su meni ove sestre za bebe koma pojedine.. kak jos nemam mlijeka kak treba naravno place se i zovem ih da ga nadohrane i gledaju me ko da necu dijetetu dat jest ili dojiti. Dam ja al očito mu nije dosta i sta da ga mucim … dala sam mu sisu i vuko je 15 min i nije vise htio nikako, budim ga, i razbudim i guram i nece i zatvori usta. I napravim kak je pedijatrica rekla nakon podoja zovite da ga nadohrane .. i poslije ih pitam koliko je uzeo nadohrane jel bilo potrebe, kaze je malo ste mu dali. Eto rodila sam si dijete da ga izgladnim ..Boze glupacetina…🙄😒😣

    Jel to u Petrovoj?


    Da, ove starije..jedna plava posebno nadrkana

    [lilypie.com]

    👨‍👩‍👦
    ➡️Pcos desni jajnik
    ➡️Torzija lijevog jajnika, odstranjen laparaskopijom sa jajovodm
    ➕07.12.2021. 👶🏻
    [lilypie.com]

  • Avatar Aristea

    Aristea

    Broj poruka: 1174

    Prijavi adminu

    miki0

    Red fox i ja danas isla guglat jel sluzni cep mora bit sa sukrvicom jer mi isto bio od jutra pojacan iscjedak i u jednom trenu kad sam se digla s kauca ko da je puno vise toga izaslo 🙈 sad opet kao da se smanjilo prema veceri….
    A citala sam da nemora bit krvi, moze bit u svim nijansama samo je sluzavo 🤷🏼‍♀️


    Meni ti je par dana prije ispadanja sluznog cepa bio zuckast iscjedak i jaci no inace

    [lilypie.com]

    👨‍👩‍👦
    ➡️Pcos desni jajnik
    ➡️Torzija lijevog jajnika, odstranjen laparaskopijom sa jajovodm
    ➕07.12.2021. 👶🏻
    [lilypie.com]

  • Avatar Reserved123

    Reserved123

    Broj poruka: 259

    Prijavi adminu

    Jaivanpa kolika je vrijednost biliribina? Njemu je bila 208 pa su ga stavili na foto. Sutra nisu radili nista pa prekosutra  isto na foto (198 ) i dan izad opeet foto (197). Nakraju su nas otpustili s tim vrijedostima da njemu jednostavno sporo izlazi zutica iz organizma i da ga neka kuci suncamo.
    A za medicinske necu uopce komentirat jer sam imalq istu situaciju. Maleni se rodio s 4.700 dakle realno je da ne jede jednako kao beba od 3 kg a oni su mu stalno davali 40ml  dohrane (meni mlijeko jos uvik nije krenulo) tako da je on stalno plakao od gladi a trebali smo cekat svaka 3 sata da donesu mlijeko. Onda bi mu dala sisu samo da se umiri i nakraju mi je napravio rane a mlijeka jos uvik nije bilo 🤦‍♀️
    Jedino s cime te mogu utjesit jest da ce se sve unormalit kad dodete kuci. Jos malo stisnite i mi smo bili zadrzani dan vise zbog zutice ali kuci je sve lakse

    ♀️1997 /AMH 15,63pmol/ TSH2,17 /PRL blago povišen
    2017-dermoid 9,2cm
    2019- 🩵 T
    2021-biokemijska
    ♂️1992/ asthenozoospermia
    Radimo na 👣 od 1/23
    [tickerfactory.com]

  • Avatar PetraB

    PetraB

    Broj poruka: 1566

    Prijavi adminu

    Hej cure… Nisam jos nista procitala od zaostataka, a imam ih bome 🙈… Vikend je bio blagi kaos, jucer sa mnom, danas malac tak da nisam ni stigla popratit vas nit se javit.
    Jucer sam bila na rubu da na hitnu odem jer mi je toliki pritisak bio dolje da nisam mogla ustat i mislila sam da je to to, a ko za vraga sama s malim doma do nekih 7 navecer bila kad je mm dosao s posla. I onda jadan umoran, jer je ujutro betonirao deku (na jadnih +2°C), promrzao preuzeo malca da ja probam doc sebi. Kak nije bilo bolova ni iscjetka nekig, odlucila sam popit normabel i lec spavat i ujutro je bilo ok, al bas sam bila u panici jucer. Danas je mali najednom zakurio 39 (inace od petka navecer je max imao 37,6) tak da sutra idemo do dr ipak. Cak je nos prestao curit, ne kaslje nesto extra (sad se dva puta zakasljao otkako je legao) al eto… Vikend za popi…
    No dobro… Sutra je novi dan… Nadam se da ste mi sve dobro. Idem procitat zaostatke. 😘😘😘

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]][/url

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.