Potpomognuta oplodnja vol. 2

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Rose1

    Rose1

    Broj poruka: 4705

    Prijavi adminu

    Cure imam jedno pitanje koje me dugo muci pa ako neka zna, bila bih jako zahvalna. Zanima me raste li prirodno progesteron ako je Fet u prirodnom ciklusu i bila je  naravno ovulacija. Znam da sve dobivamo utrice ili crinone, ali meni se nekako cini da bi progesteron i prirodno trebao rasti ili se varam?! 

    💙

  • avama

    Broj poruka: 1260

    Prijavi adminu

    Gelica

    avama

    marijaiva

    Bozma

    avama

    Bozma

    Cure, tko je ono piškio testove nakon boostera pa pratio je li tamne ili svijetle? avama?kad se točno prestane vidjeti crta?

    Ja nisam imala 7. dan od boostera 1500 nista

    Hvala na odgovoru. Sutra mi je tek 7. dan od boostera pa ćemo vidjet. Jos uvijek imam slabe slabe crte

    Ja sam u trudnoci tako pratila tamnjenje crtice jer sam primila booster, 6 dan sam imala slabu crtu 7tamniiju zatim svakim danom sve tamniju pa, sam znala da nije od boostera.. Najbolje ti je kupit vise komada istog testa, ako je crtica vise manje istog intenziteta booster izlazi najvjerojatnije nema trudnoce a kako beta raste ako je trudnica tako i crtica tamni svaki dan…

    Ja narucim s ebaya puno testica za to!

    Imaš neku marku testova koji su ok? I koliko treba da ti stignu?


    Uvijek narucim ove Pregnancy Test Strips Ultra Early 10mIU HCG Urine Home Test Kit One Step i bili su tocni do sad. Stignu za 2 tjedna obicno. 

  • avama

    Broj poruka: 1260

    Prijavi adminu

    Posto sam dobila duphaston od 16 do 256 dana, uopce nisam pitala da l isamo ovaj mjesec ili i slijedeca 2 prije feta. Kad se ni nemozes svega sjetiti sta trebas pitati.

  • Gelica

    Broj poruka: 1229

    Prijavi adminu

    avama

    Gelica

    avama

    marijaiva

    Bozma

    avama

    Bozma

    Cure, tko je ono piškio testove nakon boostera pa pratio je li tamne ili svijetle? avama?kad se točno prestane vidjeti crta?

    Ja nisam imala 7. dan od boostera 1500 nista

    Hvala na odgovoru. Sutra mi je tek 7. dan od boostera pa ćemo vidjet. Jos uvijek imam slabe slabe crte

    Ja sam u trudnoci tako pratila tamnjenje crtice jer sam primila booster, 6 dan sam imala slabu crtu 7tamniiju zatim svakim danom sve tamniju pa, sam znala da nije od boostera.. Najbolje ti je kupit vise komada istog testa, ako je crtica vise manje istog intenziteta booster izlazi najvjerojatnije nema trudnoce a kako beta raste ako je trudnica tako i crtica tamni svaki dan…

    Ja narucim s ebaya puno testica za to!

    Imaš neku marku testova koji su ok? I koliko treba da ti stignu?

    Uvijek narucim ovePregnancy Test Strips Ultra Early 10mIU HCG Urine Home Test Kit One Step i bili su tocni do sad. Stignu za 2 tjedna obicno.


    Super, hvala ti 🥰

  • Joy

    Broj poruka: 250

    Prijavi adminu

    Marijaiva icsi sa punkcijom i transferom je 9200 bez obzira na broj js/embrija ili cega god. Uzv je 200kn po kom, iako ga nekad i ne naplati 😂😂🤭 a lijekovi klasika, kako kome..moji su bili 6200.
    Misljenja sam da mozemo dubit na glavi, ne pit kave, pit pivu, setat, lezat, vozit-konkretno ja 😂😂 sve je stvar srece 😊

  • Joy

    Broj poruka: 250

    Prijavi adminu

    Hocu rec da cjenik nisam gledala, vjerovatno je ivf jeftinija solucija od icsi-ja

  • brita

    Broj poruka: 98

    Prijavi adminu

    avama

    brita

    avama

    Hvala vam cure na podrsci. Da li je koja od vas tako imala cistu? Cak je dr mislila da je folikul, ali ipak 9. Dan je prerano. Da li ce sad biti ovulacija dok imam cistu?

    Ista stvar ti je meni bila sad i isto 9 dan, ali ja imam rane ovulacije ,svejedno nije bila sigurna jel folikul ili cista,i neku tekucinu je vidila tako da je zakljucila da preskacemo ovaj mjesec

    Znaci i ti isto! Samo meni slijedeci mjesec pada za Bozic pa i tad preskacem


    A brzo ce to ti proci,pogotovo 12 mjesec 🤗 

  • Blacky89

    Broj poruka: 969

    Prijavi adminu

    Cure, doktor se javio sinoc, sutra ujutro moram kod njega 👏🏼😁 
    Meni je postupak bio 9.500 (IVF), lijekovi (uračunala i boostere) 7.680 i svaki uzv 200 kn. Da Joy 😂

  • Deleted user

    Broj poruka: 1379

    Prijavi adminu

    Joy

    Marijaiva icsi sa punkcijom i transferom je 9200 bez obzira na broj js/embrija ili cega god. Uzv je 200kn po kom, iako ga nekad i ne naplati 😂😂🤭 a lijekovi klasika, kako kome..moji su bili 6200.
    Misljenja sam da mozemo dubit na glavi, ne pit kave, pit pivu, setat, lezat, vozit-konkretno ja 😂😂 sve je stvar srece 😊


    Da li on onda jos posebno naplacuje ako se ostavljaju embriji do 5 dana, i onda  jos i  smrzavanje tih embrija?
    Ma i ja se slazem, sve je stvar embrija i srece, ne vjerujem uopce da je do lezanja- ne lezanja, sagnula sam se, usisavala,vozila auto, pila 3 kave i 1 casu piva pa se nije implantiralo… Ja znam po sebi da se uhvatilio dok sam drugi dan transfera cak i prozore prala, teglila vrecice iz trgovine itd. ma apsolutno sve sam radila… 

  • Deleted user

    Broj poruka: 1379

    Prijavi adminu

    Rose1

    Cure imam jedno pitanje koje me dugo muci pa ako neka zna, bila bih jako zahvalna. Zanima me raste li prirodno progesteron ako je Fet u prirodnom ciklusu i bila je naravno ovulacija. Znam da sve dobivamo utrice ili crinone, ali meni se nekako cini da bi progesteron i prirodno trebao rasti ili se varam?!


    Da ako je fet u prirodnom ciklusu progesteron bi trebao rasti cim folikul pukne.. No oni nam ga jos podebljaju za svaki slucaj😄, jer progesteron moze biti samo manjka ne i viska… 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.