Jesenske bebe 2019. :)

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Zara88

    Broj poruka: 196

    Prijavi adminu

    Noemi1

    Zara88

    Noemi1

    Zara88

    Cure ima li koja pijedloge za dobre (novije) filmove? Ugl volim sve žanrove i cesto idem u kino, ali sada vise ne mogu toliko sjediti pa reko mogla bi ja i lezecki pogledati koji 😁

    Ja bas i ne znam nove, samo starije znam. Untraceable mi je dobar, Deja Vu odlican isto. Ja viae serije volim. Film mi kratko traje 😅

    I serije volim 😁

    Hot zone ak nisi gledala, mini serija 👍


    Malo sam sad škicnula seriju, svidja mi se. Morat cu ju pogledati 👍

    [lilypie.com]

  • Noemi1

    Broj poruka: 2931

    Prijavi adminu

    Zara88

    Noemi1

    Zara88

    Noemi1

    Zara88

    Cure ima li koja pijedloge za dobre (novije) filmove? Ugl volim sve žanrove i cesto idem u kino, ali sada vise ne mogu toliko sjediti pa reko mogla bi ja i lezecki pogledati koji 😁

    Ja bas i ne znam nove, samo starije znam. Untraceable mi je dobar, Deja Vu odlican isto. Ja viae serije volim. Film mi kratko traje 😅

    I serije volim 😁

    Hot zone ak nisi gledala, mini serija 👍

    Malo sam sad škicnula seriju, svidja mi se. Morat cu ju pogledati 👍


    Je je, super je 😊

    [lilypie.com]

  • Zara88

    Broj poruka: 196

    Prijavi adminu

    Uf sad sam gledala neki horor na novoj i sad treba zaspati 🙈

    [lilypie.com]

  • MonaL.

    Broj poruka: 378

    Prijavi adminu

    Čestitke svim curama koje su rodile 🤗🤗

  • ReginaP

    Broj poruka: 506

    Prijavi adminu

    Cestitam novim mamama 🥰

    [lilypie.com]

  • Nensy0308

    Broj poruka: 63

    Prijavi adminu

    Manich

    Gledam listu i ja slijedeca na redu.. Cure sa pocetka mjeseca su sigurno rodile, a mozda je neka i poslje mene sa liste vec rodila ali se ne javljaju.. Uglavnom ja sam sljedeca 😱😫😝 molim ove sa pocetka 11 mj da ne remete red i raspored hahaaha 🤣🤣🤣🤣 vrijeme mi je za spavanje nesto mi se u glavi muti 🤯


    Jutreko. Ja sam trebala 14.10. ali mojoj se ne ide van. Tak da možda budemo blizu. Ti možda uraniš. 😁 

  • Deleted user

    Broj poruka: 1623

    Prijavi adminu

    Vidim ima puno cura zapravo prije mene sa terminom ali vas nema na listi.. Ajmo sad ovaj tjedan do petka da ste krenule i ja vas sljedim na termin 🤣😏 evo ja pijem kavu i razmisljam sta obuci vani nekak brrrr ali kasnije kad se budem vracala kuci ce biti toplo pa sam u dilemi.. Noemi ja nemam nista protiv tvojih prozora ali imam dva uvjeta kafenisanje poslje rada je obavezno☺️🤣🤭 haahah i naravno posto imas malog bebana malo gnjavljenja moras dozvoliti 😜❤️😘 

  • Jeja4

    Broj poruka: 449

    Prijavi adminu

    Cestitke curama koje su rodile.
    Paula, ako se dobro sjecam, ti si blizu mene, na vrapcu, treba i kod mene generalka sa pranjem prozora pa svrati 🤣.

  • Pikulica19

    Broj poruka: 1188

    Prijavi adminu

    mouse

    Venusi Doris cestitam! 🤗🤗😅
    Pikulica imam jos 2 dana do carskog, to znaci da Mg mogu prestat pit?


    Naravno, ako nemas grceve u nogama slobodno…. 😊
    Joj kako je to lijepo kad znas kad ces roditi 🥰

    [lilypie.com]

  • Nensy0308

    Broj poruka: 63

    Prijavi adminu

    Manich

    Vidim ima puno cura zapravo prije mene sa terminom ali vas nema na listi.. Ajmo sad ovaj tjedan do petka da ste krenule i ja vas sljedim na termin 🤣😏 evo ja pijem kavu i razmisljam sta obuci vani nekak brrrr ali kasnije kad se budem vracala kuci ce biti toplo pa sam u dilemi.. Noemi ja nemam nista protiv tvojih prozora ali imam dva uvjeta kafenisanje poslje rada je obavezno☺️🤣🤭 haahah i naravno posto imas malog bebana malo gnjavljenja moras dozvoliti 😜❤️😘


    Ja se nadam da će biti tak. Ovaj tjedan moram rodit. 😍 
    A ti odmah nakon mene i drugih cura kojima je termin 😁

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.