ZIMSKE BEBE 2019./2020. ❤️

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar DeeDee

    DeeDee

    Broj poruka: 3711

    Prijavi adminu

    Lavice hvala puno

    [/url [lilypie.com]

  • Avatar lorija

    lorija

    Broj poruka: 1015

    Prijavi adminu

    Cima moze cekam te, cini mi se da je i tvoj djecak komad i pol.
    Anna koja glupost. Da, ima i toga naravno al ne mora sa sigurnoscu tako tvrditi.
    Moj prvorodjeni takodjer napredna beba 2 tjedna bio,a trudnoca skolska, ogtt bio uredan,za pozelit svaki nalaz. Ima tu dosta i do gena,ako ste ti ili muz rodjeni takodjer s vecom tezinom ,mozete ocekivati i djecu 😊

  • Avatar C1M4

    C1M4

    Broj poruka: 1322

    Prijavi adminu

    Lorija jedva cekam da mi kaze😎 
    Joj, koja je ono ranije spominjala da voli slagati stvari, selidbe i to, neka slobodno dode😂 Ja nas evo vec tri dana pakiram i danas se napokon selimo u novu kucicu😍😍 Ostalo je jos stvari za spremiti, po to cu doci sutra haha, ali kad se sjetim da treba ovo sve i raspremiti i posloziti, muka mi je odmah😱😱😩 mm se jucer ponudio da pomogne, ali reko ne treba, budem ja dok ces ti radit da izgubim vremena malo i sad mi je vise dosta tog slaganja haha😪

    [lilypie.com]

  • Avatar C1M4

    C1M4

    Broj poruka: 1322

    Prijavi adminu

    Jel zna koja mozda gdje dati robicu za deckica? Dobila sam robicu za negdje od 6-8 godina, jako je ocuvana, ali ja to ne planiram cuvati tolike godine jer ce samo propasti, a zao mi je to baciti.. Pa ne znam ako treba i kojoj od vas slucajno pa da vam dovezem to? Zg, okolica Zg i to? Jer je stvarno skoro kao novo sve.. Ako vam ne treba, ne znam gdje drugdje to da odnesem jer ne zelim baciti🤔

    [lilypie.com]

  • mustra

    Broj poruka: 174

    Prijavi adminu

    Drage cure, trebam jedan savjet…ovo ce sad zvucati grozno i grozno je, ali danas mi je tata preminuo. Prije tjedan dana je krenulo nizbrdo i nekako vec tjedan dana traje agonija i totalna neizvjesnost..suze sam vec sve isplakala, sve sto sam mogla u glavi si slozila, iako ovaj osjecaj praznine nisam mogla ni zamisliti..ugl.borim se strasno sama sa sobom-ici ili ne na sprovod?isla bi na polaganje urne, ali sam ispracaj ne znam…hrpa ljudi i to…

    [lilypie.com]

  • AnnA

    Broj poruka: 572

    Prijavi adminu

    Lorija pa i meni se cinilo to neko pretjerivanje jer je samo kao za 2-3 dana veca. Ali kao do sada je bila malcice manja. Ali nadoknadila je tu kilazu i prije. Ne sad. A mm je bio beba od 5 kg. Ali ja vjerujem da je njegova mama imala GD koji nije tretirala (ona s njim nije bila ni na jednoh jedinoj kontroli. Dosla samo rodit. Bolje da se suzdrzim komentara. A i da je znala mislim da ju to ne bi sprijecilo da tamani sve). Ugl sad si mjerim seccer pa cemo vidjeti

    [lilypie.com]

  • Avatar C1M4

    C1M4

    Broj poruka: 1322

    Prijavi adminu

    Mustra moje saucesce😞 nisam sigurna, ali mislim da smo imale vec slican slucaj tu u grupi jos ranije.. Cuj, ovisi kako se ti osjecas i je li ti to veliki stres😔 Mislim da te ne bi nitko trebao kriviti cak i da ne odes jer eto u kojim si tjednima i mislim da nije bas dobro izlagati se stresu, a i vjerujem da bi ti tata razumio🙏 Napravi kako ti mislis da je najbolje i kako se ti osjecaj, saljem zagrljaje😘

    [lilypie.com]

  • AnnA

    Broj poruka: 572

    Prijavi adminu

    Mustra moje najiskrenije saucesce. Evo ja stvarno nisam pametna sto da ti savjetujem. Vjerujem da ce ti biti krivo ako ne odes, ali s druge strane dovoljno si vec pod stresom. I momentalno ste ti i beba najvaznije. Dodatni strrs ti nece donijeti nista dobro. Evo nisam od neke pomoci i neizmjerno mi je zao zbog toga. Mislim da moras vidjeti kako se osjecas. Kako ti inace tece trudnoca, hocete li ti i beba moci podnijeti taj stres. Evo nadam se da ce cure biti od vece pomoci nego ja. Drz se

    [lilypie.com]

  • thinkpink1

    Broj poruka: 1410

    Prijavi adminu

    Ajme Mustra, primi iskrenu sucut! Jako mi je zao i znam kako je kad izgubis tatu, pogotovo u tako osjetljivom razdoblju.
    Sve ovisno kakva si osoba, ja znam da meni moji ne bi ni u ludilu dali da idem niti bi itko zamjerao, jer bi bilo prestresno meni a time i curki koju tolko dugo cekamo. To se isto dogodilo mojoj prijateljici, al ona je drugacija od mene i ona je bila na sprovodu svog oca. Svaka je od nas drugacija i drugacije reagiramo u razlicitim situacijama. Mislim da bi trebala napraviti po svom osjecaju i tata ti sigurno ne bi zamjerio sta god odlucila. Razgovaraj s mužem i donesi odluku bez ikakve griznje savjesti, jer radis najbolje za sebe ponajvise za bebitu. Drži nam se ❤❤❤

  • Avatar Lavica27

    Lavica27

    Broj poruka: 3400

    Prijavi adminu

    Uh Mustra grozno grozno…jako mi je zao. S jedne strane bi ti savjetovala da odes da se ne grizes poslije jer nisi bila. S druge strane znam izbiskustva ako se ti i postavis u glavi i budes stalozen kad krenu te hrpe ljudi pa svak place svoje bude još tri puta teze,mislim da bi to bio grpzan stres i agonija za tebe samu a kamoli za bebu. Ako želiš znog sebe prisustvovati, probaj nekako da dodjes na pola odnosno na sam cin polaganja urne. Ako to radis zbog tate, cjeruj da bi on htio da postupis onako kako je najbolje za tebe
     Jer njega to nece vratiti a beba i ti ste najbitnije. Nitko nije zamjenjiv al sama je sreca sto vam tako ubrzo stize beba da vam uljepsa dane. Drzi se i sto god odlucis ispravno si odlučila.

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.