ZIMSKE BEBE 2019./2020. ❤️

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 1770

    Prijavi adminu

    Mislim da svakog hormoni drugacije okinu 😊 Ja sam inace jako temperamentna i eksplozivno cesto reagiram. No otkad sam trudna sam totalno smirena… totalna suprotnost samoj sebi 😂 Kolegica na poslu mi je rekla da je mislila da sam se pocela drogirat jer sam toliko cool 😂 Muz mi isto veli da sam ko bubica, da ne zna dal sam u velikom strahu kako ce trudnoca proci ili sto mi je. 
    Plakala sam jedino kad sam skuzila da cu morat usporit tempo i da necu moci na sva poslovna i privatna putovanja na koja sam planirala. No sad sam s time pomirena 😀

  • Avatar Red Fox

    Red Fox

    Broj poruka: 1383

    Prijavi adminu

    Hvala cure na podrsci 😘, vecinom ja razmisljam pozitivno, al dodu mi nekad takve napasti. I to me muci kak je Nasty rekla da me sve zivo zateze i boli 😂 al brzo ce nam to proci, vec je kraj 9.mjeseca 

  • Sarita15

    Broj poruka: 655

    Prijavi adminu

    Kako hormoni lupaju tako su normalne i neke depresivnije faze ili dani. Nekad velika sreca preraste u veliku tugu jer nas ceka potpuno drukciji zivot velika promjena neznanje zapravo kako ce sve to ici i kakva ce biti ta mala osoba koja dolazi. Nekad je i to strah, strah od poroda strah od komplikacija, nekad sve zajedno. Trudnoca porod i beba su ogromne psihicki fizicke i zivotne promjene na koje si potpuno spreman tak kad dodu. Mozemo planirati i zeljeti trudnocu ali neznamo kakva ce biti dok ju ne dozivimo. Isto je sa porodajem. A pogotovo sa bebom. Iako su mali oni su svoji ljudi i kako rastu tako se prilagodavamo. U fazama i tuge i straha i depresije vazno je osvjestiti u sebi sto to osjecamo i to izrjesavati u svojoj glavi ili na glas pred ogledalom sa muzem mamom sestrom kucnim ljubimcem (nekim tko ce slusat i cut bez osuda bez kritika) a onda naci nesto sto nas umiruje. Ja sam znala lec i popricat si sama sa sobom u prvoj trudnoci (sad nemam vremena ni mislit a kamoli ista drugo) i onda se natjerat da radim nesto drugo. Sve je to normalno i sve to prode samo se ne tome prepustiti. A vi koje ste zen bit ce i beba zen i sve super i dalje 👌👌👌

  • Avatar miki0

    miki0

    Broj poruka: 4711

    Prijavi adminu

    Cure ja upravo dosla s hitne… Prokrvarila sam, ne jako ali smede s prosaranim krvavim. Pregledali me, snimili ctg, uzv i sve izgleda ok. Posteljica je ok, beba ok, ja zatvorena i ne vide sta bi bilo. Dali mi samo Rhogam zbog negativne krvne grupe da nebi bilo da sam od toga prokrvarila.
    Sad mirovat doma i ako se pojavi opet krv, bolovi ili temp odma nazad u bolnicu. 
    E noge su mi se odrezale, sad lagano dolazim k sebi…
    Nisam se nista naprezala zadnjih dana osim te prehlade sto kisem i kasljem, a to su rekli da i moze i nemora bit da se nesto napregnulo.
    Neznam dal cu uspjet zaspat nocas, jako me drzi sad adrenalin i emocije i sve. 

    [tickerfactory.com]

    [tickerfactory.com]

  • Lala27

    Broj poruka: 786

    Prijavi adminu

    A draga mikio 😦 Jesi li imala neke bolove uz krvarenje? Baš mi je žao što se to desilo, sigurno si se mnogo uplašila, ali bitno da je sve ok sa bebom i svim ostalim. Drži se, mazi trbuščić i probaj zaspati. Fige na najjače da se krvarenje više ne ponovi 😘😘😘

  • Avatar Nasty

    Nasty

    Broj poruka: 1791

    Prijavi adminu

    Mikio draga ne ponovilo se..vjerujem da si se grozno prepala. Najvažnije je da je beba dobro i sve ostalo da je ok.. Nadam se da si sad dobro i da spavaš.. 

    [lilypie.com]

  • Avatar miki0

    miki0

    Broj poruka: 4711

    Prijavi adminu

    Nikakvih simptoma ni bolova ni nista nisam imala. Nisam ni osjetila kad je iscurilo. Samo sam isla na wc i vidla krv. Bila sam prije toga mozda sat vremena na wc i nije bilo nista. 
    Bas to, ne ponovilo se. Bitno da je sve ok, a opet grozno mi je jer neznam sta je uzrokovalo. 
    Nemogu spavat, al bebica me lupka i lupkala je xijelo vrijeme na ctg pa mi je malo lakse. Trebat ce sad dok mi prode taj sok. 

    [tickerfactory.com]

    [tickerfactory.com]

  • Kengurica

    Broj poruka: 2472

    Prijavi adminu

    Mikio uh koji stres. Nadam se da se nece vise do kraja nista takvi ponoviti. Drzi se.

    [lilypie.com]

  • Avatar MaRe

    MaRe

    Broj poruka: 2297

    Prijavi adminu

    Mikio bas grozno mogu mislit koliko si se prepala al najbitnije je da je sve ok,da si zatvorena i da je malac aktivan..možda je neka zilica pukla od kaslja il nešto..sad nedjelju ako možeš provedi u horizontali 😘
    Lunice baš sam ja htjela pitat za žgaravicu…nikad je nisam imala i evo jucer i dns za poludit šta me peče…sad samo moram dokučiti od čega..dal su čevapi ili kolači xD
    Vama što se možete rasplakati se divim,meni bi baš dobro došao plač da se mal olaksam al ništa..u trudnoći me pere PMS od 0-24,bas sam živčana i nadrkana da sama sebi idem na živce 😒 Kažu kakva je mama u trudnoći takvo ce biti dijete…sve me strah ☺

    [lilypie.com]

  • Avatar Lunica

    Lunica

    Broj poruka: 1214

    Prijavi adminu

    Mikio nadam se da je nest slucajno i da se nece ponavljati. Vazno da je sve dobro na uzv. 
    Mare ja ti ne idem leci bez Renniea on mi je sad glavna terapija.. Da moze biti da ti je od cevapa…
    Ja sam na dane s raspoloženjem..ugl…ne dam si negativno..sam se sjetim koliko bi zena sada sve dalo da mogu biti trudne i onda samo zahvaljujem.

    ᗰIᕼᗩᗴᒪ 6.5.2021.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.