Jesenske bebe 2019. :)

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Lunica

    Lunica

    Broj poruka: 1214

    Prijavi adminu

    ayla

    Citam vas i razumim kako je to biti 2u1 i to pogotovo sada pred kraj 😊 ali jos malo i bebači stizu, jedva cekam da krenemo pisati o bebama 😊😊 ja sam se u svoju zaljubila tako mi je slatka da bi ju pojela, nisam znala da je to tako predivan osjecaj biti majka, est da me nekada nazivcira i da se nisam naspavala otkako sam trudna i da necu ko zna kada al vrijedilo je svake noci i svakog dana.. ja sam sretna, jedva cekam da i vi kojima je prvo dozivite taj osjecaj koji se opisati ne moze rijecima 😍😍…
    I imam savjet jedan za vas ja kako muku mucim s stolicom nakon poroda i kako se to mora obaviti u bolnici obavezno nakon poroda neka vam donesu donat i suhe sljive da morete bezbrizno otici na wc, ja i cimerica smo poludile vise s stolicom dok nismo cule sto uciniti pa nadam se da ce vam dobro doci ovaj savijet 😁


    mislim.da u bolnici sestre imaju neki sirupic za ocistiti se…to je odlicno i pptrebno..mene bi obicno satrali hemaroidi nakon pproda

    ᗰIᕼᗩᗴᒪ 6.5.2021.

  • Deleted user

    Broj poruka: 119

    Prijavi adminu

    Hoce mi netko please poslati onu stranicu za ruksak za pelene sto ste nedavno objavile ovdje ☺️ Hvala

  • Deleted user

    Broj poruka: 5116

    Prijavi adminu

    Lunica nije niko nudio nista osim sto sam cula da imaju čepiće a to mi stvarno ne treba 😁

  • Avatar Julie

    Julie

    Broj poruka: 1971

    Prijavi adminu

    Jutreko ☀️ 

    [lilypie.com]

  • Avatar Frajla

    Frajla

    Broj poruka: 3403

    Prijavi adminu

    Jutro
    Procitala nabrzinu zaostatke, slabo sta zapamtila…
    Mivela je puno slabija od donata, ak sam dobro zapamtila 2 velike boce mivele imaju magnezija kao litra donata (zato i takva razlika u cijeni).
    Znam da se sve prvorotke boje da nece prepoznati, ali skuzite i sluzni i trudove 😉
    Sluzni bude vise konzistencije onog americkog zelea 🤪
    Meni je isto nenormalno sparno zadnjih dana. Najgore mi je bilo u petak. A muz me isto uvjeravo da to samo meni 😡


  • Avatar Frajla

    Frajla

    Broj poruka: 3403

    Prijavi adminu

    Bubamara nocas ima late night shopping na webu, 15% na sve, pa ako nekome jos nesto fali…


  • Avatar luce35

    luce35

    Broj poruka: 1433

    Prijavi adminu

    Jutro cure 😀.
    Sparina u Splitu malo popustila, jutros nema sunca i nesto lagano puse pa se nadam ugodnijem danu od prethodnih..
    ..
    Meni nista nije pomagalo za stolicu poslije poroda, osmi dan su mi sestre dale nekakav cepic i to je djelovalo 😉

    [lilypie.com]

  • Avatar Julie

    Julie

    Broj poruka: 1971

    Prijavi adminu

    Sve smo se utisale, vjerojatno sve mi koje smo 35 pa dalje da smo u svom svijetu……barem ja. Stalno razmišljam o porodu, o bebi i otoke laku ću ja to, hoću li moći dojiti. Milion pitanja mi je u glavu. Pokušavam ne razmišljati o bolnom porodu posto nam je dečkić veliki. Neka je Bogu hvala, ali me plaši rađanje prekid 4 kg. Na carski nisam spremna jer smi sve do sad pričali isključivo o prirodnom položaju. Naravno da ne mora biti slučaj da se tako ubuca sad tih 20 dana ali opet ja sam anemična, iako uzimam prenatalne mali mi sve pojede 🙈 pa očito ja ne dobivam na kilaži. Ko će ga znat, još i bolje da se ne debljem. Joj, svašta sam sad napisala. Pokušavam biti chill ali počela sam i sanjati preglede pa noćas sanjala da držim svoje dijete u rukama tak da kužim da sam podsvjesno opterećena.

    [lilypie.com]

  • Avatar Julie

    Julie

    Broj poruka: 1971

    Prijavi adminu

    O jebemti greške 😂🙈

    [lilypie.com]

  • MonaL.

    Broj poruka: 378

    Prijavi adminu

    Julie

    Sve smo se utisale, vjerojatno sve mi koje smo 35 pa dalje da smo u svom svijetu……barem ja. Stalno razmišljam o porodu, o bebi i otoke laku ću ja to, hoću li moći dojiti. Milion pitanja mi je u glavu. Pokušavam ne razmišljati o bolnom porodu posto nam je dečkić veliki. Neka je Bogu hvala, ali me plaši rađanje prekid 4 kg. Na carski nisam spremna jer smi sve do sad pričali isključivo o prirodnom položaju. Naravno da ne mora biti slučaj da se tako ubuca sad tih 20 dana ali opet ja sam anemična, iako uzimam prenatalne mali mi sve pojede 🙈 pa očito ja ne dobivam na kilaži. Ko će ga znat, još i bolje da se ne debljem. Joj, svašta sam sad napisala. Pokušavam biti chill ali počela sam i sanjati preglede pa noćas sanjala da držim svoje dijete u rukama tak da kužim da sam podsvjesno opterećena.


    Nemoj uopće razmišljati o porodu jer je to nepredvidivo. Sve ovisi o situaciji tada,razmišljaj o tome lijepom što slijedi poslije 🤗 svi imamo želje kakav bi porod al ne ovisi o nama . A kažu čak da je veće bebe lakše rodit,valjda se prije spuste,šta li već 😉

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.