Jesenske bebe 2019. :)

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 119

    Prijavi adminu

    Martina aaaaaaa predobro sad ce bebac, sretno!!! 🥰🥰🥰

  • Avatar sara2019

    sara2019

    Broj poruka: 270

    Prijavi adminu

    Martina0204

    Andrea21

    Martina- uf super! Otici cu ja definitivno. Samo mazasu cu izbjec, citala sam negdje da nije dobro masirat stopala u trudnoci. U kojem si ti tjednu?

    40+2 🙈😂


    🤣🤣🤣🤣hajde sad ce to jos malo..sigurno bebolino ceka da malo zahladi..neda se van po ovoj vrucini

  • Martina0204

    Broj poruka: 190

    Prijavi adminu

    A bude skoro.. milom ili silom 😂😂

  • Avatar felicita28

    felicita28

    Broj poruka: 678

    Prijavi adminu

    Cure kakav vam je iscjedak sad u zadnjim tjednima trudnoce? Meni je bas obilan i dns bas nekako zut…kad se obrisem sve ostane na papiru i na dnevnom ulosku. Kako izgleda kad ispadne sluzni cep? Jer cula sam da kod nekih zena to ne ide u komaduy nego moze i postepeno

    [lilypie.com]

  • Martina0204

    Broj poruka: 190

    Prijavi adminu

    Meni je unazad tj dana bas pojacan i jako voden.. gace non stop mokre, na pregledu mi rekli da je to normalno.
    Kaj se tice sluznog cepa, nisam primjetila da je ispao 🙄 

  • Avatar luce35

    luce35

    Broj poruka: 1433

    Prijavi adminu

    U kbc Split cure koje leze na odjelu pred porod su sve bez laka na nogama i rukama, bas cu kad budem isla na profile pitati cimericu ali ocito je pod obavezno skinuti sve. Znam da je za anesteziju bitno da nema laka zbog stipaljke za saturaciju, ostale razloge ne znam 🤔.
    Vecini cura nokti ili zuti od laka ili osteceni od skidanja gela. Ja lakiram cijelo ljeto i primili su malo zutila od nekog narancastog laka pa cu probati limunom i sodom to skinuti, ako imate jos kakav savjet za zutilo pisite 😉

    [lilypie.com]

  • Avatar DijMar

    DijMar

    Broj poruka: 1746

    Prijavi adminu

    felicita28

    Cure kakav vam je iscjedak sad u zadnjim tjednima trudnoce? Meni je bas obilan i dns bas nekako zut…kad se obrisem sve ostane na papiru i na dnevnom ulosku. Kako izgleda kad ispadne sluzni cep? Jer cula sam da kod nekih zena to ne ide u komaduy nego moze i postepeno


    Meni vec vise od mj dana obilniji i zuckast, ali na zadnjem pregledu gin nije to komentirala samo je tamo upisala. Ostaje mi svugdje, a kad sam doma ne nosim dnevne pa mijenjam gacice po 2-3 puta…

    [lilypie.com]

  • Avatar felicita28

    felicita28

    Broj poruka: 678

    Prijavi adminu

    DijMar

    felicita28

    Cure kakav vam je iscjedak sad u zadnjim tjednima trudnoce? Meni je bas obilan i dns bas nekako zut…kad se obrisem sve ostane na papiru i na dnevnom ulosku. Kako izgleda kad ispadne sluzni cep? Jer cula sam da kod nekih zena to ne ide u komaduy nego moze i postepeno

    Meni vec vise od mj dana obilniji i zuckast, ali na zadnjem pregledu gin nije to komentirala samo je tamo upisala. Ostaje mi svugdje, a kad sam doma ne nosim dnevne pa mijenjam gacice po 2-3 puta…


    Onda cemo to svrstatipod jos jednu car trudnoce :)

    [lilypie.com]

  • Avatar Lunica

    Lunica

    Broj poruka: 1214

    Prijavi adminu

    felicita28

    DijMar

    felicita28

    Cure kakav vam je iscjedak sad u zadnjim tjednima trudnoce? Meni je bas obilan i dns bas nekako zut…kad se obrisem sve ostane na papiru i na dnevnom ulosku. Kako izgleda kad ispadne sluzni cep? Jer cula sam da kod nekih zena to ne ide u komaduy nego moze i postepeno

    Meni vec vise od mj dana obilniji i zuckast, ali na zadnjem pregledu gin nije to komentirala samo je tamo upisala. Ostaje mi svugdje, a kad sam doma ne nosim dnevne pa mijenjam gacice po 2-3 puta…

    Onda cemo to svrstatipod jos jednu car trudnoce :)


    Pozdrav cure ja upadam.sa zimskih beba ali evo imam iskustva nesto pa mogu reci glede iscjetka..iscjedak u trudnoci je zapravo prirodna obrana rodnice od vanjskih bakterija i drugih vrsta infekcija..ali takav iscjedak je uvijek bijeli ili malo zuckast gust i bez mirisa..ako ima sukrvice..ako ima miris i ako nesto smeta tipa peckanje ili svrbez onda je to drugo..najcesce gljivice…ugl…evo malo info o iscjetku…a sto se tice sluznog cepa on je kako mu i naziv govori jako sluzav..najcesce proziran i onako obilniji nego obicni iscjedak..vrlo cesto i sa sukrvicom ..moze i do dva tjedna prije poroda krenuti i nije znak pocetka poroda tako da nema panike ako ga primjetite…srwtno cure..vi ste bas blizu😉😉

    ᗰIᕼᗩᗴᒪ 6.5.2021.

  • Deleted user

    Broj poruka: 5116

    Prijavi adminu

    Citam vas i razumim kako je to biti 2u1 i to pogotovo sada pred kraj 😊 ali jos malo i bebači stizu, jedva cekam da krenemo pisati o bebama 😊😊 ja sam se u svoju zaljubila tako mi je slatka da bi ju pojela, nisam znala da je to tako predivan osjecaj biti majka, est da me nekada nazivcira i da se nisam naspavala otkako sam trudna i da necu ko zna kada al vrijedilo je svake noci i svakog dana.. ja sam sretna, jedva cekam da i vi kojima je prvo dozivite taj osjecaj koji se opisati ne moze rijecima 😍😍… 
    I imam savjet jedan za vas ja kako muku mucim s stolicom nakon poroda i kako se to mora obaviti u bolnici obavezno nakon poroda neka vam donesu donat i suhe sljive da morete bezbrizno otici na wc, ja i cimerica smo poludile vise s stolicom dok nismo cule sto uciniti pa nadam se da ce vam dobro doci ovaj savijet 😁

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.