Jesenske bebe 2019. :)

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Kiki i riki

    Kiki i riki

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Na bebu hahahah.. Snalazim se tek tu

    Kiki

  • Noemi1

    Broj poruka: 2931

    Prijavi adminu

    Pikulica19

    Nessa

    Nessa

    Pikulica19

    Imate u Kauflandu spavacice po 40kn i krevetninu za krevetice jastuk i poplun po 175kn

    Sta mislite jel ovo cura ili decko.. Nova sam ovdje nezz ni kako da ucitam sliku

    Jel mislis na mene kojeg sam spola s obzirom da si me citirala ili pretpostavljam na bebu mozda? 😂😂😂😂


    😂😂😂😂 
    Mislim da je uploadala.sliku na avatar. Dosla nas pitat, kao svi se razumijemo 😂 imamo 50% sanse da pogodimo. Bolje da ti je ginekolog dao misljenje neg mi, al kad vec pitas, ja mislim (dakle pogađam) da jee zensko 😁

    [lilypie.com]

  • Avatar DijMar

    DijMar

    Broj poruka: 1746

    Prijavi adminu

    Deja to je i meni u glavi, da se mišići ne opuste previše pa problemi  s mjehurom…a nije da sam full predana tome, ali trudim se svaki dan…
    Masiranje međice ću pokušati, ali tek kad prestanem s uzimanjem Mg, tako da mi se sve poklopi do kraja 8.mj iliti kad budem u 37.tt.
    A bebu ne planiram uopće pokrivati nego strpat u vreću  barem za po noći, a preko dana kad će biti više pod nadzorom možda neka lagana dekica, ako mu ne bude pretoplo…

    [lilypie.com]

  • mamaoddanas

    Broj poruka: 34

    Prijavi adminu

    Baš i ja planiram koristiti vreće za spavanje, trenutno sam u procesu biranja vreća.  Ne znam koliko da tih vreća kupim? 

    [lilypie.com]

  • Avatar Venus

    Venus

    Broj poruka: 891

    Prijavi adminu

    Ja sam prije radila kegelove u sklopu cucnjeva i vjezbanja, pa sam prestala sve zbog cerviksa i mirovanja.

    Ja necu te mrezaste gacice da ne izgledam ko budjola vec one Jessa iz dma, einmalslips jednokratne gacice, cula sam sve najbolje o njima. I zanima me isto za jastucice za bradavice nesto mekano, ima li gdje kupiti platnene visekratne?

    Danas sam punih 31tt i uvijek sam planirala masirati medjicu, sad bi bilo vrijeme za to, pogotovo jer mi prijeti prijevremeni porod (i dokt govori da ce sigurno doci do njega 😰). Da li je dosta bademovo ulje ili bas ono neko weleda specijalizirano? I s obzirom da ne smijem sad unutra nista kopati ni dirati da ne provociram cerviks jel dovoljno samo pri ulazu perineum mazati i malo rastezati i koliko cesto? Rado bih to probala 😂

    Sogorica je od 20i nekog tjedna mazala badem ulje al nije radila onu pravu rastezljivu masazu medjice, na kraju je i rezana i popucala jer je jako uska dole hah

    [lilypie.com]

  • Avatar felicita28

    felicita28

    Broj poruka: 678

    Prijavi adminu

    Angelina

    felicita28

    Da, ja cu stavljati vjerojatno jednu bicnu stranu i onu gornju iako kad sam podigla krevetic gore, odnosno madrac na visu razinu ta ograda mi tako nekako ruzno strsi van jer je visa tak da uopce vise ni ja nisam sigurna hocu li je stavljati. A s cime planirate pokrivati bebu u 9. Mjesecu? Poplun ili dekica?

    Ne mora ogradica biti striktno na madracu. Izvadi madrac, povezi ogradice, pa onda uguraj madrac izmedu ogradica.
    Ja cu s dekicom pokrivati.


    Vidis, to mi nije palo na pamet :) hvala na savjetu…moj mozak ne radi uopce vise

    [lilypie.com]

  • Avatar DijMar

    DijMar

    Broj poruka: 1746

    Prijavi adminu

    mamaoddanas

    Baš i ja planiram koristiti vreće za spavanje, trenutno sam u procesu biranja vreća. Ne znam koliko da tih vreća kupim?


    Ja imam jednu zimsku, ali mi se čini predebela jer ćemo grijati po zimi naravno, tak da ću uzeti jednu ljetnu za početak i ak bude okej još jednu za rezervu…a neću ni ja prvih mj dana nego ću probati sa umatanjem…

    [lilypie.com]

  • ReginaP

    Broj poruka: 506

    Prijavi adminu

    Ja sam dobila preslatku vrecu za spavanje iz C&A na kojoj se mogu rukavi skidati, ali je to toliko debelo da mi uopce nije jasno kad cu to upotrebljavati, ko da je za van, a ne spavanje :(

    [lilypie.com]

  • lalolitala

    Broj poruka: 169

    Prijavi adminu

    Kaj sam ja jedina koja misli drzat bebu u jastuku? 😊

    [lilypie.com]

  • DaVoS

    Broj poruka: 51

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure, 
    Nije me bilo dugo bilo mi je frkovito u zadnjih par tjedana. Prvo su mi se srozali nalazi krvi, pa upala nekakva i antibiotici, pa sam se pocela otvarati zavrsila u bolnici, pa sad bakterija i mirovanje.
    Na pocetku sam 35tjedna i stvarno sam se bila uplasila. Svaka mala bol k9ja je doslovno normalna mene sad plasi jer imam jos tri tjedna do bezopasnog poroda. Naravno, nisam jos spremna za sve, muz mi je na sezoni, dijete krece u prvi razred a ja sam bila usred krecenja stana… totalna panika.
    Sad sam se malo skulirala. Muz ce se vratiti ranije, kucu ce vec neko srediti, moje je da odmirujem jos ovo vrijeme i održim trudnocu do kraja…

    Vidim da vec imamo bebe. Cestitam svim curama koje su rodile… ostalima puno srece… svima nam se priblizava polako…

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.