Jesenske bebe 2019. :)

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Frajla

    Frajla

    Broj poruka: 3403

    Prijavi adminu

    sunshine1

    Frajla

    sunshine1

    Ima li neka od cura da zna, ili je voljan štonjuskat po internetu, jer ja ocito ne znam pronaći podatak, ugl zanima me s kojim modelima kolica se moze kombinirati Cybex cloud q autosjedalica?

    Svaka kolica za koja imas za kupiti adaptere za maxi cosi 😉
    Maxi cosi, kiddy i cybex imaju iste utore. Npr maxi cosi sa svojim kolicima daje adaptere i pise da vrijede za njhove sjedalice, a naravno da nece napisati da vrijede i za druge
    Evo recimo prvi koje sam otvorila, pogledaj si listu sjedalica na koje odgovara, to znaci da sve te sjedalice imaju iste utore i da tak vrijedi i kod drugih
    https://www.magicbaby.hr/mima-adapter-za-modular-maxi-cosi-autosjedalicu.html [magicbaby.hr]

    Znaci da trazim kolica na koja mogu montirati maxi cosi adaptere, a ne cybex AS 😂 Hvala puno Frajla.
    Planiram uzet neka 1u1 kolica iz razloga sto se ova autosjedalica cloud q moze razvuci u lezeci položaj pa bih nju koristila umjesto kosare. Tako da ne bih previse novaca davala za kolica, pokusavam naci nesto do 3000kn medjutim bezuspješno, Al mozda iz razloga sto sam trazila na pogrešan nacin.. Frajla ako imas kakav prijedlog kolica, u tom cjenovnom razredu, da ljube te adaptere, cekam ❤️


    Svaka marka kolica ima svoje adaptere. Ali ako pise da su adapteri za maxi cosi onda su ti dobri 😉
    Mislim da za te novce mozes naci pristojna kolica, pa sad sve ovisi sta ti se svida, koju velicinu i tezinu zelis i sl…recimo maxi cosi adorra je sad na akciji u magic baby (oni daju dozivotnu garanciju), peg perego book 51 konstrukcija je ispod 2 tis, ali neznam gdje ima za kupiti sportsko sjedalo. Joie kolica nisu skupa, a ok su…


  • sunshine1

    Broj poruka: 97

    Prijavi adminu

    Frajla, samo da jos jednom utvrdimo, znaci svaki adapter za maxi cosi autosjedalica ujedno odgovara i za bilo koju cybex autosjedalica, posto su im utori isti? Jesam li ja to dobro razumjela? Jer sam primorana narucit kolica webshopom, zivim u maloj sredini i veliki centri itd mi nisu na domak ruke pa ako narucim kolica na koja necu moc montirati ovu AS muz ce me ubiti😂😂

  • Deleted user

    Broj poruka: 1623

    Prijavi adminu

    Andrea21

    Manich- jesi probala to s bijelim lukom? Joj i meni je samo jedan nokat problem i to palac on i urasta i gljivice su ga napale i to vec dosta dugo mucim muku vise od godinu dana. Koristila sam nailner 2u1 marker neki vrijeme i taman kao da su otisle, kasnije u trudnoci sam prestala koristit ( iako je to na bazi mljecne i limunske kiseline ali ima nesto za posvjetljivanje pa sam prestala na neko vrijeme). A sad mazem kokosovo ulje po cijele dane, pa valjda ce biti od neke koristi. Barem da se ne sire dalje po noktu….


    https://www.krenizdravo.rtl.hr/zdravlje/gljivice-na-noktima-kako-ih-izlijeciti-prirodnim-putem [krenizdravo.rtl.hr]

    Evo pogledaj si ovdje par recepata za gljivice.  A sad cu ti probat naci protiv urastanja.. 

  • Deleted user

    Broj poruka: 1623

    Prijavi adminu

    Manich

    Andrea21

    Manich- jesi probala to s bijelim lukom? Joj i meni je samo jedan nokat problem i to palac on i urasta i gljivice su ga napale i to vec dosta dugo mucim muku vise od godinu dana. Koristila sam nailner 2u1 marker neki vrijeme i taman kao da su otisle, kasnije u trudnoci sam prestala koristit ( iako je to na bazi mljecne i limunske kiseline ali ima nesto za posvjetljivanje pa sam prestala na neko vrijeme). A sad mazem kokosovo ulje po cijele dane, pa valjda ce biti od neke koristi. Barem da se ne sire dalje po noktu….

    https://www.krenizdravo.rtl.hr/zdravlje/gljivice-na-noktima-kako-ih-izlijeciti-prirodnim-putem [krenizdravo.rtl.hr]

    Evo pogledaj si ovdje par recepata za gljivice. A sad cu ti probat naci protiv urastanja..


    https://alternativa-za-vas.com/index.php/clanak/article/urasli-nokat [alternativa-za-vas.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 119

    Prijavi adminu

    Manich- hvala draga! :)

  • Avatar sara2019

    sara2019

    Broj poruka: 270

    Prijavi adminu

    felicita28

    sara2019

    ayla

    sara2019

    ayla

    sara2019

    ayla

    Saro svaka čast razumim te u potpunosti i bol i sve, tvoje je jedino krace trajalo od moga al vjerujem da je bol ista 😣

    Je muz je rekao u jednom trenutku da je mislio da cu umrijet ali mi nije httio reci da me ne plasi🤣🤣🤣🤣🤣

    I ja sam imala taj osjecaj da sam gotova da padam u nesvjest

    Jeste jos u bolnici ili ste dosli kuci…mi smo bile 5 dana..u ponedjeljak ujutro rodila jucer tek izasli

    Juce sam tek rodila tako da jos nezz kada cu nadam se sutra il u utorak

    A 3 dan..prvi ako si rodila jucer ti ne racunaju..to je 0 dan..znaci po pravilu ako bude abd sve uredu u utorak..znam da je takvo pravilo u petrovoj za druge bolnice neznam..frendica mi je u bosni u sarajevu..tamo 24 h nakon poroda ides kuci sto mi je isto prerano ali bosna kao bosna to im je trosak..kazem frendici da ce za koju godinu bit rodi i odmah kuci sa onog stola🤣🤣🤣🤣🤣

    Ti si rodila u Petrovoj jel da? Ja cu isto u Petrovu pa me zanima kako si zadovoljna osobljem, sestrama kakvi su uvjeti? Koji te doktor porodio?


    Gle iskreno neznam sta bih ti rekla🙄
    Od doktora tko me porodio isto neznam jer sam dosla u 1 ujutro a rodila u 9 i izmjenjali su se a iskreno od bolova nit sam pitala za ime nit me bilo briga samo da me napokon porode..doktorica je bila neka mlada iskreno da sam je srela negdje na hodniku ili van bolnice mislila bi da je neka nebitna s obzirom na ponasanje ali to je moj stav prema njoj.od doktora muskih bili su neki mladji ali samo u prolazu pored boksa tako da neznam ni tko su ni sta su..sestre na odjelu su bile sve iznad ocekivanja..maximalno voljne za bilo kakvu pomoc i oko beba i oko nas..sa starijim i mladim sinom sjecam se bile su nepristupacne tj odbojne nisi ih smio za nista zvat ili nedo bog previse ispitivati zato sam sad bila ugodno iznenadjena..bebu mozes imati kod sebe preko noci ili one uzmu sebi o tebi ovisi..ja sam se max odmarala zadnje dvije noci sam trazila da mi je ostave..ali ujutro oko 4 opet ih uzmu sebi..po danu ako zelis izaci zovnes da uzmu bebu i mozes van..klopa ok..ja sam bila u sobi sa jednom curom znaci soba dva kreveta.cura je otisla sutradan tako da sam ostale dane bila kao u apartmanu sama..ima i apartmana u sklopu pa moze se i oni traziti uz nadoplatu iskreno neznam cijenu.

  • Avatar sara2019

    sara2019

    Broj poruka: 270

    Prijavi adminu

    Frajla

    sara2019

    Kazu setajte po hodniku pa cu vas zvati kad dodje vrijeme..obavili klistir.. od 2 ujutro do 4 setam hodnikom a glava mi pada od umora al bolovi me drze budnom..vidim da su mi trudovi na 2 min i da jedva disem izmedju njih..u 4 me stavljaju u boks i opet pregled isto kao i prije 3 sata samo prst otvorena a vec se gubim od bolova i umora.molim za epiduralnu kao malo dijete medjutim nista jer za nju trebam biti 5 cm otvorena znaci nikad😫🙁..oko 6 ujutro cujem doktoricu kako prica sa nekim i govori imamo jednu ali to jos nece.znala sam da za mene prica..u 8 ujutri vec na rubu snage tjelo mi se pocinje tresti i gubim se molim za vodu i trazim bilo sta samo da se porodim vise..moze i drip i carski samo nek me rijese ovoga i kopcaju mi drip koji je bio za poluditi ali od pola 9 do 9 sati zbaci svega pola sata otvara me do kraja i u 9 i 25 radam svoju curu..i sva bol nestaje u trenu..eto isto bolno iskustvo ali sad kad gledam cure moje mi smo toliko jake da nismo ni svjesne toga..🥰🥰🥰🥰

    Bome ste se i vas dvije namucile….svaka cast sto si sve izgurala
    otkud to da ste duze ostale? Jel beba morala na suncanje?
    Kod nas su zenu kojoj je bilo trece cak pustili dan ranije. Kako je doma uz dvoje hahara i bebu?


    Joj po njihovom rodila sam 37+5 pa kao jedan od razloga za malo duzi ostanak..onda bila malo duze vrijeme bez plodne vode i treca stvar bilirubin bio u rastu pa su mislili da ce trebati na suncanje ali ipak je krenulo padati pa nije bilo potrrebe za lampom

  • Avatar luce35

    luce35

    Broj poruka: 1433

    Prijavi adminu

    Jutro 🌞 

    [lilypie.com]

  • Pikulica19

    Broj poruka: 1188

    Prijavi adminu

    Jutro 🤗

    [lilypie.com]

  • Avatar Frajla

    Frajla

    Broj poruka: 3403

    Prijavi adminu

    sunshine1

    Frajla, samo da jos jednom utvrdimo, znaci svaki adapter za maxi cosi autosjedalica ujedno odgovara i za bilo koju cybex autosjedalica, posto su im utori isti? Jesam li ja to dobro razumjela? Jer sam primorana narucit kolica webshopom, zivim u maloj sredini i veliki centri itd mi nisu na domak ruke pa ako narucim kolica na koja necu moc montirati ovu AS muz ce me ubiti😂😂


    Ovo je lista sjedalica koje imaju iste utore:
    Maxi-Cosi® (Citi, CabrioFix, Pebble, Pebble Plus), Cybex® (Aton, Aton 5, Aton M, Aton Q, Aton Q Plus, Aton Q i-size, Cloud Q, Cloud Q Plus), kiddy® (Evolution pro, Evolution pro 2, Evolunafix)
    Znači ne mogu reći da vrijedi apsolutno za sve, ako uzimaš polovna, pa su adapteri z aneki stariji model moguće da neće odgovarati….
    Ako trgovina u kojoj bi uzela kolica ima takvu sjedalicu možeš probati poslati mail i pitati jel odgovara. Ja sam recimo slala u Mikoedra (tj magic baby) za svoja kolica, za sjedalicu su rekli da mi ne mogu odgovoriti jer ne drže tu moju (cybex drže), ali za zimsku vreću su se stvarno potrudili, objasnili i čak stavili lutku u kolica ista kao moja i poslikali mi kako treba biti
    A i u nekom najgorem slučaju, ako kupuješ preko neta imaš 14 dana (od kad ti stignu) za odustati od kupovine, ne moraš im navesti nikakva razlog, jedino moraš platiti poštarinu


Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.