ZIMSKE BEBE 2019./2020. ❤️

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Simbalija

    Simbalija

    Broj poruka: 1159

    Prijavi adminu

    Grizli

    Meni bas danas dosao isto sa wish-a. Al nisam uspjela uloviti zvuk nego samo na kratko mi pise otkucaj 134-138. Dok svoje srce i od muza bas cujem ono jako i pise na 65-80 kako kome i kad. A od bebe ne cujem vec samo izmjeri pojavi se broj nakratko na ekranu. Jel je bolje imat pun mjehur ili prazan? Nisam sigurna dal na dobrom mjestu drzim onu sondu. 🤔


    Pun mjehur definitivno! I meni je bilo prvo fuuul nisko, znači odmah iznad stidne kosti. I nestajao mi je broj i pojavljivao se, ali se ful čulo srce, baš brzo i glasno. Malo pomiči lijevo desno, ja sam kupila gel za to u ljekarni, ne znam da li bi bez njega isto funkcioniralo.

    👩🏻33 🧔🏼34 👶🏻 4
    MTHFR homo, PAI 4G/5G heterozigot
    Kariogrami uredni, MM 01/24 astenozoospermija
    AMH 1,71 ng/ml, ostali nalazi ok
    12/22 blighed ovum 💔
    07/23 missed abortium 💔
    11/23 blighed ovum 💔
    2/24 konzultacije KBC_Ri —03/24 histeroskopija

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Kengu i Maybebaby imaju stickers! 🎉🎉🎉🎉👍

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Simbalija hvala kupim gel jer ovako kad micem bas sumi pa ni ne skuzim otkucaje. A naravno ja budala piskila taman prije toga logicno da ne lovim onda neka cudesa. Hvala puno. Isprobam sve imam sad dana. 

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Angie1205

    Angie1205

    Broj poruka: 1765

    Prijavi adminu

    Dakle nije samo da meni nece ucitat fotke…
    Bila sam s curama vani malo, sjela na kavu dok su one bile u parku i pricam s frendicom i odjednom bum s lijeve strane ispod pupka, ostanem u soku i jos ni ne izgovorim sta se desilo opet bum 😳
    Tako jako me opalio da sam se uzmucala dok sam frendici rekla kako me opalio 🥰
    Sad si cak razmisljam da se nije to bebac gnijezdio ujutro i radio si mjesta kad me sve tak pikalo 🥴

    [lilypie.com]


    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar deewillow

    deewillow

    Broj poruka: 172

    Prijavi adminu

    MaybeBaby

    Naš termin je 10.11 i beba se zove Duje Jakov 💙


    Prekrasno ime 😍
    Angie super da je sve u redu❣😉

    [lilypie.com]

  • Avatar Aristea

    Aristea

    Broj poruka: 1174

    Prijavi adminu

    MaybeBaby

    Ii Hvala Jaivanpabez nje nebih mogla napravit ovaj tracker a Bog zna da pokusavam od prvog dana 😂😂


    Hahaha ma ajde glavno da ste uspjele :) 💗

    [lilypie.com]

    👨‍👩‍👦
    ➡️Pcos desni jajnik
    ➡️Torzija lijevog jajnika, odstranjen laparaskopijom sa jajovodm
    ➕07.12.2021. 👶🏻
    [lilypie.com]

  • AnnA

    Broj poruka: 572

    Prijavi adminu

    Ja bas nekako jedva cekam da zavrsi danasnji dan. Sav mi je neki fuj

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 374

    Prijavi adminu

    Ja sam danas cijela nikakva 
    kod mame sam 3 dana jer je muz na poslovnom putu vraca se sutra kroz dan ..jedva cekam da dode 
    beba od kad ga nema je full mirna i njemu fali tata
    a meni fali moj mir koji imam doma 

  • Avatar Angie1205

    Angie1205

    Broj poruka: 1765

    Prijavi adminu

    Cure niste jedine…tezak neki dan. Samo jedem, pijem, sjedim, lezim a sve mi je za 🤮
    Sutra idemo necaku na rockas, ak i sutra budem ovakva bolje da nejden nikam 🥴

    [lilypie.com]


    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Točkica37

    Točkica37

    Broj poruka: 1502

    Prijavi adminu

    Potpisujem vas…meni je muka od kad otvorim oci do navecer…s deckima mi bar ujutro nije bilo mucno sad ajme meni …. rekla sam da necu kukat hahahah

    11.10.2010 A ♡
    17.01.2013 I ♡
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.