ZIMSKE BEBE 2019./2020. ❤️

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Gogaa_V

    Gogaa_V

    Broj poruka: 735

    Prijavi adminu
    Evo  jedna  ljepa  motivaciona sličica,  za sve mame  koje se brinu i sekiraju bespotrebno.
    Evo  jedna  ljepa  motivaciona sličica,  za sve mame  koje se brinu i sekiraju bespotrebno.

    [lilypie.com]

  • Avatar Aristea

    Aristea

    Broj poruka: 1174

    Prijavi adminu

    lorija

    Nemoj da te hvata,to je samo mirna bebica svojoj mami. Ti samo mazi svoju busicu javit ce se ona. Ili ako ne mozes cekati pojedi nesto slatko ili popij soka javit ce se. Sve sam to prosla,znam da nema utjehe. Ali kad prodjes, smijat ces se i ti 😁


    Jos ja njoj pjevam, mazim,pricam,a ona izgleda samo spava od toga haha :) ako je mirna sigurno je na nas. Mi smo mirni tipovi    

    [lilypie.com]

    👨‍👩‍👦
    ➡️Pcos desni jajnik
    ➡️Torzija lijevog jajnika, odstranjen laparaskopijom sa jajovodm
    ➕07.12.2021. 👶🏻
    [lilypie.com]

  • Avatar Aristea

    Aristea

    Broj poruka: 1174

    Prijavi adminu

    Hvala Goga na slici. Bolje da ja odem spati jer sutra netko treba pred Lidlom biti u start poziciji 😂  laku noc svima i hvala Vam…lijepo pajkite :) 💗

    [lilypie.com]

    👨‍👩‍👦
    ➡️Pcos desni jajnik
    ➡️Torzija lijevog jajnika, odstranjen laparaskopijom sa jajovodm
    ➕07.12.2021. 👶🏻
    [lilypie.com]

  • Avatar lorija

    lorija

    Broj poruka: 1015

    Prijavi adminu

    Jaivanpa

    lorija

    Nemoj da te hvata,to je samo mirna bebica svojoj mami. Ti samo mazi svoju busicu javit ce se ona. Ili ako ne mozes cekati pojedi nesto slatko ili popij soka javit ce se. Sve sam to prosla,znam da nema utjehe. Ali kad prodjes, smijat ces se i ti 😁

    Jos ja njoj pjevam, mazim,pricam,a ona izgleda samo spava od toga haha :) ako je mirna sigurno je na nas. Mi smo mirni tipovi


    Onda je bas na mamu 😂 poslusaj svoju mamu. 
    Nema vise beda, bebe ne vole tuzne mame. 😉 pored toga tek si na pola puta, razbudit ce se ona kad ti i ne ocekivas. ☺ ajmo sad spavati uz motivacijsku poruku sta je Goga postavila 👍
    Pade mi na pamet,oko pupka sto malo osjetis, tada se ocito probudi pa se malo rastegne pa nastavi spavati 😂😂😂ma  bit ce sve ok 😘 ajmo cure sada spavati. Laku noc vam zelim!

  • AnnA

    Broj poruka: 572

    Prijavi adminu

    Evo alarm stavljen u 7:30. Taman da se umijem, operem zube, obucem i pravac lild :D

    [lilypie.com]

  • Avatar Omerta

    Omerta

    Broj poruka: 1479

    Prijavi adminu

    Sretno u shoppingu!!! 
    Evo jedne nocne ptice, probudila se, ozednila, pa wc, pa isla otvorit balkonska vrata da udje malo svjezeg zraka, vani maglustina ko iz nekog horor filma.  Naravno, morala sam provjerit sto ste jos napisale.. 
    Danas imam zakazano vadjenje krvi za double test (ovdje u Danskoj to preferiraju ranije da bude spremno za uzv), idem kad mi je vec ponudjeno, iako na uzv za kombinirani tu necu stici jer putujemo taman drugi vikend kad cu bit 11+4, a prije toga se ne radi. Al dobro bar cu imat te neke brojke, pa ponovit sve u Hr kad dodjemo. Mrsko mi pakiranje pa sam krenula vec prije tjedan dana lagano trpat robu i stvari, igracke.. dosta toga smo se i rijesili jer jednostavno nema sanse sve da stane, ne znam koliko bi nam prtljage trebalo.. i ovako vec svaki imamo po jedan ogroman kofer za check in i jos svakom rucna prtljaga + torba na rame. A morat cemo nabaviti jos jedan veliki.. a kad stignemo k mojima vecina tog ide na tavan dok ne nadjemo neki stan u Zg. Stvari stvari stvari, ajme.. nista idem spavat, previse se raspisala.

    Sretno na pregledima danas!!! 

    Be the change you wish to see in the world..


  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Jutro, ima li koga? 
    Omerta vi se setite za Zg iz Danske? Ne znam ako si provjerila sa svojim gin, al dobro ti je u trudnoci prije leta avionom popit aspirin 100 za cirkulaciju jer je gore pritisak zraka drukciji pa preventive radi. Ja sam do pocetka ove godine jako puno letila avionima pa su mi to sugerirali u slucaju da zatrudnim a moram na let, sad sam sve to od straha stavila po strani iako me vuce da odemo negdje na godisnji avionom al muz ne da pa cemo kad bebica malo stasa otic, a do onda auto.
    Ako sam popamtila tu ima jos cura osim Goge koje su u njemackoj? Kakva je cijena opreme za bebe tamo? Sogorica se seli pa pocinjemo ukljucivati sve opcije kupovine po EU. Angie je spominjala da joj se svidjaju Peg perego kolica moj muz isto zapeo za ona ypsi za sada pa provjeravala i u Italiji su 1000 kn jeftinija redovno, a oni imaju odlicne outlet i popuste znaju imati bas prave pa evo ako kojoj se isplati u It ici ili ima nekog tamo.
    Sretno na pregledima! 

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Angie1205

    Angie1205

    Broj poruka: 1765

    Prijavi adminu

    Dobro jutrooo! I sinoc ste bile vrijedne…ja zaspala ko tuka 🙈
    Grizli tnx na ovoj info, mogla bi bas frendicu iz Pule poslat malo u Italy da mi tam pronjuska kolica, cesto ide tamo s deckom 🤪
    Aliiii, moj dragi je uocio jos jedna kolica, i sad su mu ta cak i bolja nego Ypsi 🙈
    Mamas&papas Ocarro se zovu, meni su lijepa jako al su malo teza od Peg Perego pa sad nezz ni sama, sad smo u dilemi 😳
    Nego cure koje vec znate spol, vec imate neka imena ili ste jos u pregovorima?
    Mi smo prije trudnoce rekli ako bude decko da ce biti Noa, obe cure su mi sa tri slova a jako nam je lijepo to ime i svi smo se slozili. Mm voli komplicirat pa je sad bacio svima bubu u uho da mozda bi mogao biti Noah. Isto ime al se drugacije pise… 🙄

    [lilypie.com]


    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 374

    Prijavi adminu

    Jutro cure 😊 
    javljam se iz Laboratorija 
    tek sam popila ono cudo glukozno i nista gore nisam pila u zivotu .. nije toliko slatko na pocetku al pred kraj je ocajno .. nisam uspila popit sve 
    malo sam bacila 😂 al vidit cemo 
    sad cekam iduca dva vadenja krvi i kucii 🎉🎉

  • Avatar Angie1205

    Angie1205

    Broj poruka: 1765

    Prijavi adminu

    Maybebaby sretno s tim, meni je u drugoj tr toliko bilo slabo da sam se nakon drugog vadjenja srusila u laboratoriju…al ja sam se tad non stop rusala i radi tlaka, uzasno mi je kad se sjetim da cu opet morat to odvratno piti i gladovat 🥴

    [lilypie.com]


    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.