Jesenske bebe 2019. :)

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 5116

    Prijavi adminu

    DijMar

    E da, jel se smije sa nalakiranim noktima na porod? Sto ako me uhvati ranije i ne stignem ih obrisati? Jel onda sestre tamo to rade? 😮 Planiram na noge staviti neki sa sljokicama koji je dugotrajniji, ali se tesko skida i onda ak budu one tamo to skidale 😓😓😓


    Koliko znam da ne, a sad mozda ko iskusniji zna, ja ih necu ni lakirati jer nit mogu nit mi se dade

  • Avatar DijMar

    DijMar

    Broj poruka: 1746

    Prijavi adminu

    ayla

    DijMar

    E da, jel se smije sa nalakiranim noktima na porod? Sto ako me uhvati ranije i ne stignem ih obrisati? Jel onda sestre tamo to rade? 😮 Planiram na noge staviti neki sa sljokicama koji je dugotrajniji, ali se tesko skida i onda ak budu one tamo to skidale 😓😓😓

    Koliko znam da ne, a sad mozda ko iskusniji zna, ja ih necu ni lakirati jer nit mogu nit mi se dade


    Joj ja po ljeti ne mogu bez laka na nogama 😕 Ali u 9.mj mislim da ce mi postat svejedno 😅

    [lilypie.com]

  • Avatar luce35

    luce35

    Broj poruka: 1433

    Prijavi adminu

    Evo mi stigao nalaz ogtt na e-gradjani, nije bas najbolji. Na taste 4.8 i to je ok jer je ref<5.1,  nakon 60 min treba biti <10 a meni je 11.1, a nakon 120 min treba biti <8.5  a to.mi je 7.6.

    [lilypie.com]

  • Avatar Julie

    Julie

    Broj poruka: 1971

    Prijavi adminu

    renata.koscec

    Julie

    Curke jel itko zna dobivamo li povrat poreza ako smo na komplikacijama?

    Da i to dobar jer smo na bolovanju 😊


    Ajme jedva čekam 😍😍😍😍

    [lilypie.com]

  • samy_lo

    Broj poruka: 234

    Prijavi adminu

    Nakon mjesec i pol napokon i ja obavih uzv pregled.Dosla sam u 10 h ubjedjena da sam narucena u pola 11,a kad ono u pola 12,sreca pa me doktor ipak primio prije pauze 😅

    Sa bebicom sve super,i napokon je mogao sa sigurnoscu reci sta je 😊 pa sam povodom toga nesto i kupila :)

  • Avatar Julie

    Julie

    Broj poruka: 1971

    Prijavi adminu

    Samy cestitam na curici, definitivno je da su curice u prednosti 😊 al to ni nije važno, važno je da nam bebice napreduju i da dođu žive i zdrave u naše naručje 💖💖💖

    [lilypie.com]

  • Avatar fritula

    fritula

    Broj poruka: 130

    Prijavi adminu

    luce35

    Evo mi stigao nalaz ogtt na e-gradjani, nije bas najbolji. Na taste 4.8 i to je ok jer je ref&lt;5.1, nakon 60 min treba biti &lt;10 a meni je 11.1, a nakon 120 min treba biti &lt;8.5 a to.mi je 7.6.


    Luce suosjecam, ja sam do testa mislila da ću dobit dijagnozu gd i ‘gladovala’ ali eto nakraju mi je oggt nalaz baš dobar. Ako dobiješ dijagnozu traži i aparat za mjerenje pa provjeravaj kako ti koja hrana dize šećer.
    Moja preporuka je da smanjis uh sta više umjesto da pokušavaš pratiti onu dijetu. 

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 5116

    Prijavi adminu

    Samy_lo cestitam ti na curki 😘🤗

  • Avatar luce35

    luce35

    Broj poruka: 1433

    Prijavi adminu

    fritula

    luce35

    Evo mi stigao nalaz ogtt na e-gradjani, nije bas najbolji. Na taste 4.8 i to je ok jer je ref&amp;lt;5.1, nakon 60 min treba biti &amp;lt;10 a meni je 11.1, a nakon 120 min treba biti &amp;lt;8.5 a to.mi je 7.6.

    Luce suosjecam, ja sam do testa mislila da ću dobit dijagnozu gd i ‘gladovala’ ali eto nakraju mi je oggt nalaz baš dobar. Ako dobiješ dijagnozu traži i aparat za mjerenje pa provjeravaj kako ti koja hrana dize šećer.
    Moja preporuka je da smanjis uh sta više umjesto da pokušavaš pratiti onu dijetu.


    Ne mogu vjerovati da sam se ovako uznemirila zbog nalaza, necu puno surfati nego ujutro kod dr da vidim sto ce savjetovati. 
     Smanjiti UH je neophodno ocito iako sam bila umjerena u svemu, dobila 2 kg ali sutra cu biti pametnija. Tuzna sam i zabrinuta moram priznat 😕

    [lilypie.com]

  • Pikulica19

    Broj poruka: 1188

    Prijavi adminu

    renata.koscec

    Da nemam kolica od male i da ponovno kupujem, svakako bi kupila kisobran kolica sa nultim polozajem. Sad imam 2 u 1, kosara se pretvara u sjedeci dio. Imam i jaje ali nije za upotrebu jer smo pogubili snalice za vezanje pa cu morati kupiti neko.
    Evo jedne fotke moje cure od jucer,jucer mi nije dalo ucitati. Smijale smo se dr i ja kak se drzala za glavu 😊


    Samy cestitam na curki i ja volim hlacice koje na guzi imaju nesto 😊🥰

    Renata daj mi reci koja imas to kolica? jer se i ja dvoumom za takav izbor, cini mi se jako praktican pa dali ima svoje prednosti i mane? 💕

    I btw imate dosta snizenja po nekim ducanima i da se ugrabit jako lijepi izbor dok ima jos… Ja sam 3u1 set kupila u Reservu za 50kn i od seke jos dobila duksicu na cif… Isss usporedjujuci s daljinskim iste velicine 🤣
    Samo da mi ne kazu da je nesto naraslo i da je deckic 😂 bit ce vracanja onda….

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.