ZIMSKE BEBE 2019./2020. ❤️

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Red Fox

    Red Fox

    Broj poruka: 1383

    Prijavi adminu

    Maj4 ja sam ti to imala i rjesila se laserom. Medutim u prosloj trudnoci mi je trbuh bas jako odlakavio, svijetle duge dlacice. Rekla mi je kozmeticarka da to ne diram i nekak sam uspjela izdrzati. Mjesec dana nakon kaj sam rodila dlake su nestale. Sad su opet pocele rasti🤦🏼‍♀️ al opet necu nis dirati. Uopce nisam znala za tu “tegobu” u trudnoci, a eto, izgleda da se cesto javlja. 

  • Avatar Maj4

    Maj4

    Broj poruka: 410

    Prijavi adminu

    Red Fox Meni je mama to skužila prije koji dan i kaže da ona nikad nije imala. Jedino sa mnom u trudnoći joj je bilo baš izraženo, a s braćom i poslije nikad. 

    🦸🏼‍♀️'94 🦸🏼‍♂️'86
    🌈 18.5. imamo 💙
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Red Fox

    Red Fox

    Broj poruka: 1383

    Prijavi adminu

    Ja sam prvi put nosila curicu, mozda je to neki znak 😂

  • Stelle123

    Broj poruka: 931

    Prijavi adminu

    Na onom popisu fali moj decko 16.12.🤗

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar deewillow

    deewillow

    Broj poruka: 172

    Prijavi adminu

    Cure, mislim da su me prevarile tete u velikoj Farmacii u Jurisicevoj u Zgu… 🙁
    Trazila sam spf kremu sigurnu za trudnice, ali nisam specificirala marku, pa sad vidim starije postove (istrazivala sam), i Livia je napisala Avene, LRP i Daylong. A meni je teta preporucila Vichy. Saljem slike ispod, pa ako se neka razumije, neka mi kaze jesu li sastojci stetni, iako ja i kao laik mislim da mozda jesu…

    [lilypie.com]

  • Avatar deewillow

    deewillow

    Broj poruka: 172

    Prijavi adminu

    [lilypie.com]

  • Avatar deewillow

    deewillow

    Broj poruka: 172

    Prijavi adminu

    [lilypie.com]

  • Avatar Reserved123

    Reserved123

    Broj poruka: 259

    Prijavi adminu

    Deewillow i ja imam tu kremu i isto su mi rekle tete na apoteci da je okej za trudnice

    ♀️1997 /AMH 15,63pmol/ TSH2,17 /PRL blago povišen
    2017-dermoid 9,2cm
    2019- 🩵 T
    2021-biokemijska
    ♂️1992/ asthenozoospermia
    Radimo na 👣 od 1/23
    [tickerfactory.com]

  • Avatar deewillow

    deewillow

    Broj poruka: 172

    Prijavi adminu

    Reserved123

    Deewillowi ja imam tu kremu i isto su mi rekle tete na apoteci da je okej za trudnice


    Haha, onda je valjda ok 😁

    [lilypie.com]

  • Avatar Maj4

    Maj4

    Broj poruka: 410

    Prijavi adminu

    Onda mi ne smeta sto dlakavim, malo više naginjem curici. Iako je najvažnije da sve bude dobro 🙌🏻 Sa strane dragog su sve muška djeca, ženskih nije bilo 30g, pa možda i zato 🙈🙈

    🦸🏼‍♀️'94 🦸🏼‍♂️'86
    🌈 18.5. imamo 💙
    [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.