ZIMSKE BEBE 2019./2020. ❤️

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • nemasekirancije

    Broj poruka: 523

    Prijavi adminu

    Goga ja jucer bas saznala da imam ešerihirjju. Dobila antibiotik koji pijem 2 tjedna. Sad bas istrazujem koje da probiotike uzmem da se zastitim od gljivica svo ovo vrijeme…imate misljenje :)?
    Grizli zao mi je sto moras pripaziti na prehranu. A kaj je s ogtt?
    Čestitam na zarukama :)

  • Avatar Dalindas

    Dalindas

    Broj poruka: 362

    Prijavi adminu

    Cure ,čestitam svima na divnim vjestima :) 

    [lilypie.com]

  • Avatar miki0

    miki0

    Broj poruka: 4711

    Prijavi adminu

    nemasekiracije ja ti oduvijek koristim lactogyn pa tako i sada preventivno kroz trudnocu na savjet ginekologa. Ima ih i kao vaginalete i kao oralne kapsule, ja uzimam oralne

    [tickerfactory.com]

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Ivonna omg aparatic i sve to za 5.1 ili su ti one poslije vrijednosti bile jako povisene? Koji si tjedan? Meni nista nije rekla za sad osim dijete. I sad si mislim ajde ok mi je sad po ljeti ima brdo povrca, al sto ako budem morala po zimi pa to je jednolicna hrana skroz onda. 😒 Srecom pa mi se slatko uopce ne jede, al mi fali tjestenina, riza, krumpir… Mislim onih 60 gr sto ki pise to je premalo cak i za mrava.
    Nemasekirancije koliko sam shvatila ogtt ce mi raditi tek kad prestanem sa decortinom jer se i opca dr i gin nadaju da je od njega posto kortici dizu secer inace

    [tickerfactory.com]

  • Avatar TinchiSk

    TinchiSk

    Broj poruka: 374

    Prijavi adminu

    Meni je isto sve usko od odjeće. Stalno sam u haljinama, ali kad je ono neki dan zahladilo, a ja morala do bolnice vadit krv, ugurala sam se zadnjim naporom u traperice, ali to je bilo to.
    Uzela danas te jedne hlače, čisto da se nađu iako će mi veći problem biti na jesen i zimu. A opet, tad više ne planiram raditi tako da ću visiti u tajicama.

  • Stelle123

    Broj poruka: 931

    Prijavi adminu

    Meni su isto sve hlace na knap. Kad ih obucem onda mi se povraca jer mi bas stegnu neki dio. Bas se mislim nesto kupit. Zvao me ginekolog, Nifty je ok, nizak rizik🤗

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Tonkica1

    Broj poruka: 567

    Prijavi adminu

    Kad smo na temi hlaca…. Ja danas na poslu pricam s kolegicom i okrenem joj luda, a ona meni kaze pukle su ti hlace 🤣 a hlace pukle iznad trtice na šavu jer mi je buša malo narasla 🤣🤣🤣
    Ma mene to toliko veseli bas mi je drago hahaha ne smeta


  • Tonkica1

    Broj poruka: 567

    Prijavi adminu

    *Leđa


  • Avatar TinchiSk

    TinchiSk

    Broj poruka: 374

    Prijavi adminu

    Mene nisu zvali za Nifty, a sad spajaju do sljedeće srijede. Još tjedan dana čekanja 🙁

  • Avatar C1M4

    C1M4

    Broj poruka: 1322

    Prijavi adminu

    Iva cestitke na zarukama!
    Joj curke bas mi je drago da su vam pregledi prosli super😁 Ja sam danas bila na pregledu, trudnoca 6+4, “veliki” smo 5mm i imamo srceko koje kucaaa, joj, plakala sam se dok nismo dosli doma od srece haha jedino je dragi bio ljut jer ga nisu pustili danas da ide vidjeti sa mnom bebici vec mora cekati iduci puta😍 Sve je u redu, gin je predlozila da odem na bolovanje mozda zbog prethodnog spontanog i izvanmaternicne, ali sam rekla da cu vidjeti kako cu se osjecati pa ju lako nazovem😁 Iduci pregled nam je 12.07., a do tada obaviti standard pretrage, krvna slika, urin, markeri itd..😁

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.