Jesenske bebe 2019. :)

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar kzeli

    kzeli

    Broj poruka: 577

    Prijavi adminu

    Čitam vas i netko tko se puno vozi u autu i sam i vozi auto najpametnije mu je kupit onaj trudnički pojas za auto ja imam be safe ima i jane negdje vidjela sam nemojte se zezat trenutak je dovoljan,  a ovo je genijalna stvar moje preporuke ja ga od 15-16 tjedna koristim i vozim auto i premjestam ga sa suvozacevog i vozacevog mjesta ovisno o potrebi ! 

    [lilypie.com]

  • Avatar mc_zgb

    mc_zgb

    Broj poruka: 542

    Prijavi adminu

    kzeli

    Čitam vas i netko tko se puno vozi u autu i sam i vozi auto najpametnije mu je kupit onaj trudnički pojas za auto ja imam be safe ima i jane negdje vidjela sam nemojte se zezat trenutak je dovoljan, a ovo je genijalna stvar moje preporuke ja ga od 15-16 tjedna koristim i vozim auto i premjestam ga sa suvozacevog i vozacevog mjesta ovisno o potrebi !


    Koliko košta taj pojas? Ova moja opcija mi je za sada ok, ali ne znam kako će biti kada još trbuh naraste, pa bolje da si uzmem tako nešto.

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar LollyBB

    LollyBB

    Broj poruka: 337

    Prijavi adminu

    mc_zgb

    kzeli

    Čitam vas i netko tko se puno vozi u autu i sam i vozi auto najpametnije mu je kupit onaj trudnički pojas za auto ja imam be safe ima i jane negdje vidjela sam nemojte se zezat trenutak je dovoljan, a ovo je genijalna stvar moje preporuke ja ga od 15-16 tjedna koristim i vozim auto i premjestam ga sa suvozacevog i vozacevog mjesta ovisno o potrebi !

    Koliko košta taj pojas? Ova moja opcija mi je za sada ok, ali ne znam kako će biti kada još trbuh naraste, pa bolje da si uzmem tako nešto.


    Baš gledam Jane pojas u Bubamari je trenutno na popustu, 200 kn, plus dostava. U drugim dućanima oko 270 kn. Be safe vidim da je oko 500 kn, nešto manje u HAK-ovom webshopu za članove. Sad ste mi stavile bubu u uho. Vozim dosta tako da mi se čini da ne bi bilo loše nabaviti taj pojas. 

  • Avatar kzeli

    kzeli

    Broj poruka: 577

    Prijavi adminu

    Ja sam imam be safe al ne sjecam se vise koliko sam ga platila mozda oko 400-500 kuna nisam sigurna. Kad sam kupila pojas onda sam naisla na ovaj Jane pojas koji je jeftiniji a jako slicno pa u svakom slucaju mozete i njega uzet posto je jeftiniji necete pogrijesit.  Ista stvar su oba a osjecat cete se puno sigurnije i kazem ja vec skoro 20 tjedana vozim s njim mozda i duze ☺ super stvar , slucajno naletila na to i ne bi ga mjenjala za nista 😁

    [lilypie.com]

  • ReginaP

    Broj poruka: 506

    Prijavi adminu

    Eto nas s pregleda,
    sve je ok, maleni je malkoc napredniji pa ima oko 38 cm i 1400 g. Čini se da nece bit sitan bas haha Dobila sam Heferol jer mi je mali posaugao željezo i kaze moram dalje mirovat iako mi se krvarenje nije ponovilo u ovih mjesec dana i uzrok se i dalje ne zna tako da moji snovi o vježbanju ostaju samo snovi :D Rekla je da ne zna što bi mi rekla za te bolove u rebrima i ledjima, ali mi je dala dopustenje da probam otici kod fizioterapeuta na kinesio trake pa se nadam se da ce to pomoci..
    Moja doktorica je od iduceg mjeseca na godisnjem pa sam dobila uputnicu za ambulantu u Merkuru. Znam da neke od vas su nastavile vodit trudnocu tamo pa me zanima ide li koja u “običnu” trudničku ambulantu tamo da me malo uputi? Zapravo ne znam jel imaju odvojene ambulante za visokorizicne, mpo i to

    [lilypie.com]

  • Avatar Julie

    Julie

    Broj poruka: 1971

    Prijavi adminu

    Ja ti idem tamo od početka, čim udes na lijevo ti je trudnička ambulanta, ima 4-5 soba, jedna do druge ma ko na traci 😂 svi tamo dolaze, trudnice i ostala svita tako da se pripremi na čekanje i uzmi si vode jer tamo je takva Sahara 😂😂😂😂
    Odmah prva je visokorizicna pa sad ne znam, ugl ako možeš birati kod koga da se naručiš preporucam prof. Matijevic (muško) pisala sam već o njemu hvalospjeve tak sa neću dalje jer će cure potjerat na wc 😂😂😂😂 ili dr. Zmijanac, isto vrlo strpljiva i stručna, nježna također. Ako te još kaj zanima pitaj

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 5116

    Prijavi adminu

    Curke izasao novi lidlov katalog ima svega osim za male bebe 

  • Avatar Angelina

    Angelina

    Broj poruka: 423

    Prijavi adminu

    ReginaP

    Eto nas s pregleda,
    sve je ok, maleni je malkoc napredniji pa ima oko 38 cm i 1400 g. Čini se da nece bit sitan bas haha Dobila sam Heferol jer mi je mali posaugao željezo i kaze moram dalje mirovat iako mi se krvarenje nije ponovilo u ovih mjesec dana i uzrok se i dalje ne zna tako da moji snovi o vježbanju ostaju samo snovi :D Rekla je da ne zna što bi mi rekla za te bolove u rebrima i ledjima, ali mi je dala dopustenje da probam otici kod fizioterapeuta na kinesio trake pa se nadam se da ce to pomoci..
    Moja doktorica je od iduceg mjeseca na godisnjem pa sam dobila uputnicu za ambulantu u Merkuru. Znam da neke od vas su nastavile vodit trudnocu tamo pa me zanima ide li koja u “običnu” trudničku ambulantu tamo da me malo uputi? Zapravo ne znam jel imaju odvojene ambulante za visokorizicne, mpo i to


    U ginekoloskoj poliklinici su sve trudnicke ambulante, jedan je salter za sve i nije bas neki ogromni prostor pa nemas sta ni gledati gdje je sta 😁 ali detalje ce ti reci Julie, ona se tamo kontrolira 😉

    [lilypie.com]

  • Avatar Angelina

    Angelina

    Broj poruka: 423

    Prijavi adminu

    Hahahaha evo je vec 🤣

    [lilypie.com]

  • Avatar DijMar

    DijMar

    Broj poruka: 1746

    Prijavi adminu

    Znaci, ja ne kuzim te mame - dovede curicu od oko 2 god na igraliste, ona se naslikava, a mala haraci okolo po tudjim kolicima i mazne igracku, dojde kod mame, a ona sva hepi kao sta to imas ajmo se slikat, mala ode dalje, a ona dalje po slikama 😠

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.