Jesenske bebe 2019. :)

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 5116

    Prijavi adminu

    Ma znam da je ljeto, al je pree vruco  inace volim ljeto al mi ga je vec dosta 😂😂 

  • renata.koscec

    Broj poruka: 555

    Prijavi adminu

    Jutro, danas se konacno da disati. Sinoc je bogme dobro rokalo. Tako sam fino zaspala i onda me.oko pola 12 probudio neki opaki grom. Jutros jesenska kisica, a moram sad malu buditi za vrtic. Mislim da cu se vratiti na spavanje  nakon sto je odvedem. 
    Jucer u shopingu nisam na kraju nista konkretno nasla. Kupila maloj jednu haljinicu bez rukava, nije na snizenju, u nextu nista i sebi u reservedu jednu haljinu za 50 kn, nine trudnicka a moze se i kasnije nositi, s kratkim rukavima je, do koljena.
    Sto se tice vitamina, pijem od elevita pronatal i pasu mi. Nemaju omegu pa nju pijem posebno, od natural weltha, jedino se ne sjetim uzeti svaki dan ni jedno ni drugo 🙄

  • Deleted user

    Broj poruka: 5116

    Prijavi adminu

    Ni ja se nesjetim sad vise se sitim uzeti magnezij za grceve nego li vitamine

  • Avatar Julie

    Julie

    Broj poruka: 1971

    Prijavi adminu

    Jutro svima ☀️ bome se lijepo spavalo nocas, ali ja sam za sunce uvijek……jest da je prevruce ali kisu ne mogu smislit 😂😂😂😂 

    [lilypie.com]

  • Avatar DijMar

    DijMar

    Broj poruka: 1746

    Prijavi adminu

    Jutroooo! Osvjezilo? Kisica? Mora da se salite 😋 Kod nas evo malo vjetar puse i nesto se slabo naoblacilo, ali vjerujem da nece kisa…meni je po ljeti najljepse kad nocu padnr kisa, a ujutro vec przi sunce tako da mi dan nije pokvaren i da se moze na plazu. Ne volim bas kisu. Ne volim vjetar. Ne volim snijeg. Nije da uzivam po vrucinama, pogotovo sad, ali draze mi je ovo nego zimi stavljat sve i svasta kad izlazim iz kuce 🧣🧤🧥 
    Jucer sam uspjela napraviti prvu snimku kak se mali mrda unutra, ali se preko kamere slabije vidi nek uzivo, no uspjela sam poslati mami, e sad jel stvarno vidla ili se pravila 😂😂😂  Al ko da ima neki senzor da mu javi kad snimam pa se umiri 🤔

    [lilypie.com]

  • Avatar luce35

    luce35

    Broj poruka: 1433

    Prijavi adminu

    Jutro, kod nas nije bilo kise al se oko 3 sata digao takav vjetar da si nam padali okviri sa slikama na komodici ispod prozora. Sve  pozatvarali i vratili se u krevet al nikako nisam uspjela zaspat, tek pred jutro mozda jos sat vremena.
    Sto se tice vitamina ja sam se nakon folacina u 14 tj prebacila na novalac, odgovara mi jer ne osjetim nikakav miris ni okus kao kod prenatala

    [lilypie.com]

  • Avatar LollyBB

    LollyBB

    Broj poruka: 337

    Prijavi adminu

    Jutro svima! Dišemo napokon. :) Što se tiče vitamina, meni je Novalac isto ok, ne pada mi teško, a inače imam osjetljiv želudac, ali se na posljednjoj krvnoj slici ipak vidi manjak željeza pa sad i to dodatno uzimam. A magnezij više ne preskačem jer su mi počeli grčevi u nogama. Ne jako često, ali češće nego inače. 
    Uživajte danas u danu. 

  • ReginaP

    Broj poruka: 506

    Prijavi adminu

    Jutro svima,
    Ja cijelu noc nisam uspjela zaspati i sad oko 7 napokon zaspim i kolega me zove u 9 h 5 puta jer je zaboravio da ja ne radim -.- sto je najgore nije nista trebao nego hocu ici na kavu haha poludila sam

    Ja sad trenutno pijem Solgarov prenatal i dodatno Omegu od Natural Weltha i Magnezij Citrat navecer. Razmisljala sam da predjem na Novalac pa se moram s doktoricom posavjetovat. Da vas pitam, negdje sam procitala da se nakon 32. tjedna ne bi trebao piti magnezij na dnevnoj bazi. Zna li netko zasto? Jasno mi je da ublazava kontrakcije pa da ga se mozda pred kraj ne bi trebalo piti

    [lilypie.com]

  • Avatar felicita28

    felicita28

    Broj poruka: 678

    Prijavi adminu

    Jutro cure, ja nemam problema sa spavanjem jos hvala Bogu. Mi smo na moru kod njegovih, sunce je i puse neka lagana burica, vani se cuju samo pticice i vjetar i bas je lijepo spavati uz otvoren prozor…sto se tice vitamina ja koristim od elevita prenatalne iako ih zaboravim nekada popiti, magnezij u granulama i kalcij svake prijestupne kad se sjetim

    [lilypie.com]

  • Avatar DijMar

    DijMar

    Broj poruka: 1746

    Prijavi adminu

    Mamite, da li su vam gin spomenuli trebate li i od kojeg tjedna brojati pokrete bebe? Mislim, meni se ne broji jer bih se full nabrojala 🤗  

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.