ZIMSKE BEBE 2019./2020. ❤️

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar aarauch

    aarauch

    Broj poruka: 182

    Prijavi adminu

    Curke sretno na pregledima

    👩38 🧔41
    👶2013 Patrik
    👶2020 Lukas

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Jutro curke! Ja opet nocas malo hodocastila malo spavala. Ja se spremam u bolnicu u trudnicku kod fetalnog na pregled da odluce dal ce mi uvest heparini ili ne. Iskreno se nadam da ipak nije tako nuzan i da je ovaj pregled samo mjera predostroznosti.
    Deewillow svaka ti cast sto si ostala tako smirena ja bi vec vristala na nju od zivaca. Nisam svadjiva osoba al ono jb se ne mozes tako samnom. 

    [tickerfactory.com]

  • Avatar annika

    annika

    Broj poruka: 1526

    Prijavi adminu

    Sretno svima danas na pregledima, Grizli  drzim fige da ti ne uvedu heparin
    Livia, ja isto mislim da ti se to materniva siri, ipak su kod tebe blizanci i mora biti malo drugacije
    Ja cekam nalaz niftyja, sestra mi u ponedjeljak kad sam radila rekla za tjedan dana ce mi javiti mailom. 
    Mikio ja nisam rekla nikom osim šefu, ali skužili su bas prosli tjedan jer mi je trbuh stvarno velik
    Deewillow  sad sam stvarno bezobrazna  ali ja bih joj zvala nadredjenog. Ne mogu vjerovati da se moze tako bezobrazno ponašati . Fuj

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • mustra

    Broj poruka: 174

    Prijavi adminu

    Jutro svima! Vidim ima novih cura-dobro dosle! Ja sam ovaj vikend vise manje cijeli prespavala pa me nije bilo! 
    Sad cekam pregled! Drzte fige da je sve dobro! I sve curke koje imaju pregled, sretnooo i javljajte!!
    Sto se tice snova, ja isto stalno nesto ruzno sanjam…i jos uvijek me muce mucnine, al mi se trbuh nekako malo ispuhao, izgleda nekako prirodnije,valjda je to ok! Ma sve cu saznat kroz koji trenutak…akooo ikad dodem na red!!

    [lilypie.com]

  • Avatar Red Fox

    Red Fox

    Broj poruka: 1383

    Prijavi adminu

    Jutro svima 😊
    Iva krenuo ti je kolostrum, nemoj se nista plasiti. To ti je kako kod koje zene. Moja frendica je cijelu trudnocu nosila uloske u grudnjaku jer joj je bas jako curilo.meni se prosli put isto tako samo pojavilo na grudnjaku. Nekima se ne pojavi dok je rode. Sve ti je to normalno 😊

  • leptiric00

    Broj poruka: 178

    Prijavi adminu

    Evo mene s pregleda,sve je uredu beba lijepo raste,ali ja sam pokupila gljivice ,nemam pojima kako,al kaze jednostavno mi smo bolje podlozne tome ,vrucine,stalno pisanje ,pa ja jos imam taj bijeli iscjedak ,dobila kremu i tablete

  • Mangomum

    Broj poruka: 186

    Prijavi adminu

    Dobro jutro evo mene sa pregleda danas 7+1tt srce se cuje ko veeeliko i narasli smo dosta od zadnjeg puta prije 7 dana kad me gin uplasila da je plod samo 3mm vel a sada je 1cm i 4mm tako da sam odahnila. Sretno i drugim curama

  • Avatar aarauch

    aarauch

    Broj poruka: 182

    Prijavi adminu

    Grizli

    Jutro curke! Ja opet nocas malo hodocastila malo spavala. Ja se spremam u bolnicu u trudnicku kod fetalnog na pregled da odluce dal ce mi uvest heparini ili ne. Iskreno se nadam da ipak nije tako nuzan i da je ovaj pregled samo mjera predostroznosti.
    Deewillow svaka ti cast sto si ostala tako smirena ja bi vec vristala na nju od zivaca. Nisam svadjiva osoba al ono jb se ne mozes tako samnom.


    Grizli sretno

    👩38 🧔41
    👶2013 Patrik
    👶2020 Lukas

  • Avatar aarauch

    aarauch

    Broj poruka: 182

    Prijavi adminu

    Eto lijepih vijesti na pocetku dana…eto sad vi koje ste bile na pregledima uzivaaajteeee sa svojim Mrvicama
    Cure,jeste vi na pocetku trudnoce bile nekako dezorjentirane,ja nekako ko mutava,neznam ko mi glavu nosi…vrtim se u krug a da nista ne napravim…inace nisam takva pa mi sve cudno

    👩38 🧔41
    👶2013 Patrik
    👶2020 Lukas

  • Avatar Red Fox

    Red Fox

    Broj poruka: 1383

    Prijavi adminu

    Cestitam svima na pregledima 😊
    Aarauch ja se nisam mogla danas sjetiti svog broja mobitela 🤦🏼‍♀️ toliko o tome 😂

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.