Lh trakice iskustva

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar zvjezdica37

    zvjezdica37

    Broj poruka: 1230

    Prijavi adminu

    LELA

    Martina1892 ja se iskreno nadam,jer stalno nesto sanjam u vezi toga
    Zvjezdica37 ti si mozda razumila da je moja mama babica,ali ja sam to samo sanjala u stvarnosti je prodavacica,nazalost😥


    Hahaha joooj ja ocito  citam sta zelim🤣🤣🤣

  • Leptiric27

    Broj poruka: 55

    Prijavi adminu

    Vjerovatno🙊🙊🙊🙊

  • Avatar Mallla

    Mallla

    Broj poruka: 6880

    Prijavi adminu

    Čekam jutro za novi popis odbrojavanja pa da vidimo gdje se krije taj plus. 
    Čitamo se ujutro kad ću ponovo izvjestit o temp i nadam se ugledat neku sliku plusa. 

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Mallla

    Mallla

    Broj poruka: 6880

    Prijavi adminu

    Jutro!
    Iako mi je svaki graf različit jedan čimbenik je uvijek sličan, 9 ili 10dpo bude snažan pad pa onda rast i stgne M kroz 2 do 3 dana. Zanimljivo mi je što su mi ovaj mj temp. Općenito jako niske, al dobro.
    Uglavnom očekujem M. Graf kaže da stiže, mi nismo pokrili ključne dane tako da sam ovaj mj definitivno otpisana. Stavit ću sliku grafa. 

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Mallla

    Mallla

    Broj poruka: 6880

    Prijavi adminu

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • baby

    Broj poruka: 374

    Prijavi adminu

    Jos jedna trudnica u mom blizem zivotu…isplakala sam dusu…tesko se nositi sa osjecajem da su trudnice oko tebe i jos je sa svakom novom teret i pritisak veci

  • Avatar zvjezdica37

    zvjezdica37

    Broj poruka: 1230

    Prijavi adminu

    baby

    Jos jedna trudnica u mom blizem zivotu…isplakala sam dusu…tesko se nositi sa osjecajem da su trudnice oko tebe i jos je sa svakom novom teret i pritisak veci


    Izvini ali kada pocnes drugacije razmisljati onda ce se i stvari oko tebe poceti mjenjati.Ne kazu uzalud da slicno privlaci slicno.Dobila si puno savjeta i toplih rijeci,nosis neki svoj kriz i tesko ti je sto je razumljivo.
    Svima je tesko,nekad vise a nekad manje.
    Zivot ce ti biti onakav kakvog ti ga iskroje tvoje misli.
    Nitko nije kriv za tvoju moju tudju situaciju.
    Sto manje gledas druge vise ces biti okrenuta sebi.
    Svakako…zelim ti srecu

  • Avatar Lady_E

    Lady_E

    Broj poruka: 244

    Prijavi adminu

    baby

    Jos jedna trudnica u mom blizem zivotu…isplakala sam dusu…tesko se nositi sa osjecajem da su trudnice oko tebe i jos je sa svakom novom teret i pritisak veci


    Poznato…koliko god sam presretna radi tih osoba jer ih volim, toliko sam i jadna jer to nisam ja, a tako bi to zeljela… no doci ce i nase vrijeme, pitanje je samo trenutka. Tu je negdje iza ugla sigurno 😊 i bit cemo presretne i izvan sebe jer smo uspjele 🤗

    Podsjeti me da su Tvoji planovi bolji od mojih zelja 💖
    [lilypie.com]

  • Avatar Lady_E

    Lady_E

    Broj poruka: 244

    Prijavi adminu

    Danas je dan mog plusica. Od M nema ni traga, a ja sam se jutros popisala onak fino pospana bez razmisljanja da test uzmem 😁 imam grcice i osjetim jajnike. Sinoc sam ih isto imala, ali me i donji dio ledja rasturao. Mislila sam da me ujutro sigurno ceka M.

    Podsjeti me da su Tvoji planovi bolji od mojih zelja 💖
    [lilypie.com]

  • Avatar zvjezdica37

    zvjezdica37

    Broj poruka: 1230

    Prijavi adminu

    Mallla cini se da si na putu do M jer ti temp.osciliraju.moja je u postepenom padu i ocekujem isto M.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.