Potpomognuta oplodnja

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Vaki

    Vaki

    Broj poruka: 2238

    Prijavi adminu

    Hani - gle, pa ti stvarno vodiš statistiku. 🧐 Svaka čast! Ja bih pišnula još koji, nekako ne vjerujem testovima… 
    Grizli - onda držim palčeve da sve bude onako školski… 

    🤞❤️🙏
    [lilypie.com]url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 1379

    Prijavi adminu

    Nikitta

    Btw. Kad nisu bili zadovoljni visinom bete, radilo se o brojci 15. Meni ispala vilica, ono, to nema nikakve nade, beta 15 nekakvih 10 dana od transfera blastice. Ja sam u svojem prvom IVF -u imala toliku betu, pripisala boosterima i odmah otpisala. Naravno, išla je ponovit za 2 dana, pala na 7 i ciao. No, ovu njihovu kliniku ne kužim nimalo, koliko ih cijede za lovu. I onda objave video da su nedavno slučajno otkrili u nekom labu gdje inače ide vadit nekakve nalaze, da može tamo na teret zdravstvenog obavljat sve IVF pretrage, i da kako joj to njena dr. nije rekla. Inače Amerika ima valjda najskuplje postupke, i Australija, i tamo pratim jedan par. Isuse kakve su tamo procedure i debilane, preprestrašno. Neka nama naše HR 💅🏻


    Slazem se u potpunosti… 
    S obzirom u kakvim uvjetima Zivimo i s koliko novaca bolnice raspolozu nikad nisam do zivjela neugodnosti nit skrtarenja a o ult. Da ne prica.. U prvoj t cim sam prokrvarila malo bila sam na ult. 
    I gledali me do 7tt 4 puta zbog mog panicarenja… 
    I s tim da sam 3 puta zatrudnila u bolnici dok privatno ne uz potrosenih vise od 3000eura no ja sam imala 2 feta… 

  • Deleted user

    Broj poruka: 1379

    Prijavi adminu

    marijaiva

    Nikitta

    Btw. Kad nisu bili zadovoljni visinom bete, radilo se o brojci 15. Meni ispala vilica, ono, to nema nikakve nade, beta 15 nekakvih 10 dana od transfera blastice. Ja sam u svojem prvom IVF -u imala toliku betu, pripisala boosterima i odmah otpisala. Naravno, išla je ponovit za 2 dana, pala na 7 i ciao. No, ovu njihovu kliniku ne kužim nimalo, koliko ih cijede za lovu. I onda objave video da su nedavno slučajno otkrili u nekom labu gdje inače ide vadit nekakve nalaze, da može tamo na teret zdravstvenog obavljat sve IVF pretrage, i da kako joj to njena dr. nije rekla. Inače Amerika ima valjda najskuplje postupke, i Australija, i tamo pratim jedan par. Isuse kakve su tamo procedure i debilane, preprestrašno. Neka nama naše HR 💅🏻

    Slazem se u potpunosti…
    S obzirom u kakvim uvjetima Zivimo i s koliko novaca bolnice raspolozu nikad nisam do zivjela neugodnosti nit skrtarenja a o ult. Da ne prica.. U prvoj t cim sam prokrvarila malo bila sam na ult.
    I gledali me do 7tt 4 puta zbog mog panicarenja…
    I s tim da sam 3 puta zatrudnila u bolnici dok privatno ne uz potrosenih vise od 3000eura no ja sam imala 2 feta…


    I naravno sve pretrage su mi i dali nesto sam sama predlagala ostalo oni.. Nikad nikakvih problema.. 
    I sami su mi rekli ono sto i sama znam.. Preostaje nam PGD.. No hocu rec ista mi nisu muljalji i zavlacili me… 

  • Avatar soyseka

    soyseka

    Broj poruka: 40

    Prijavi adminu

    Bila sam u klinici u kojoj mi je sve radjeno,nisu me pregledali nego kazu da moj ultra zvuk i trebao da bude slijedece  sedmice da je jos  prerano i da se nista ne brinem jer mi je kao beta super 
    Tako da dzaba sam isla 90 km 🤦🏽‍♀️🤷🏻‍♀️
    Nadam se u ponedjeljak da ce sve da bude ok 
    A ako i ne navikla sam 😟 nisam hladna al vise ne znam ni sta da mislim
    Vama hvala svaki odgovor mi puno znaci 💕🍀divne ste i podrska ste velika
    Mene hvala Bogu nista ne boli osim glave al to je moja migrena🤦🏽‍♀️,imam strasne mucnine i gadljivost na hranu

  • Deleted user

    Broj poruka: 1379

    Prijavi adminu

    soyseka

    Bila sam u klinici u kojoj mi je sve radjeno,nisu me pregledali nego kazu da moj ultra zvuk i trebao da bude slijedece sedmice da je jos prerano i da se nista ne brinem jer mi je kao beta super
    Tako da dzaba sam isla 90 km 🤦🏽‍♀️🤷🏻‍♀️
    Nadam se u ponedjeljak da ce sve da bude ok
    A ako i ne navikla sam 😟 nisam hladna al vise ne znam ni sta da mislim
    Vama hvala svaki odgovor mi puno znaci 💕🍀divne ste i podrska ste velika
    Mene hvala Bogu nista ne boli osim glave al to je moja migrena🤦🏽‍♀️,imam strasne mucnine i gadljivost na hranu


    Nadajmo se da imaju stvarno los ultrazvuk jer i sama bi vec vidjela u maternici gestacijsku da je ultrazvuk dobar uz toliku betu🙄
    Dobro je dok nista ne boli… Osim glave🙄
    Sretno 

  • Malizvrk2

    Broj poruka: 70

    Prijavi adminu

    Soyseka kako mislis nemas nigdje otic ja sam nakon sto su mi u klinici vidjeli plod i otkucaje s 6 tjedana morala nastaviti ici kod svog ginekologa 
    Kod kojeg sam platila 100 e preglede dodatne da radi ultrazvuk svaka 4 tjedna i to mi AOK vrati
    Nadji na internetu ginekologa nekog u blizini i nazovi jel prima nove pacijente i da mislis da si trudna 

  • Deleted user

    Broj poruka: 1379

    Prijavi adminu

    soyseka

    Bila sam u klinici u kojoj mi je sve radjeno,nisu me pregledali nego kazu da moj ultra zvuk i trebao da bude slijedece sedmice da je jos prerano i da se nista ne brinem jer mi je kao beta super
    Tako da dzaba sam isla 90 km 🤦🏽‍♀️🤷🏻‍♀️
    Nadam se u ponedjeljak da ce sve da bude ok
    A ako i ne navikla sam 😟 nisam hladna al vise ne znam ni sta da mislim
    Vama hvala svaki odgovor mi puno znaci 💕🍀divne ste i podrska ste velika
    Mene hvala Bogu nista ne boli osim glave al to je moja migrena🤦🏽‍♀️,imam strasne mucnine i gadljivost na hranu


    Oprosti ali to sto oni prica ju su gluposti.. Vec s betom preko 1000se moze nesto vidjeti a kamoli sa ovom tvojom.. Cca 6tt bi se svasta trebalo vidjeti a ne nista ili Mozda nesta… 

  • Malizvrk2

    Broj poruka: 70

    Prijavi adminu

    soyseka u kojem si gradu u De

  • Malizvrk2

    Broj poruka: 70

    Prijavi adminu

    soyseka u kojem si gradu u De

  • Deleted user

    Broj poruka: 1379

    Prijavi adminu

    marijaiva

    soyseka

    Bila sam u klinici u kojoj mi je sve radjeno,nisu me pregledali nego kazu da moj ultra zvuk i trebao da bude slijedece sedmice da je jos prerano i da se nista ne brinem jer mi je kao beta super
    Tako da dzaba sam isla 90 km 🤦🏽‍♀️🤷🏻‍♀️
    Nadam se u ponedjeljak da ce sve da bude ok
    A ako i ne navikla sam 😟 nisam hladna al vise ne znam ni sta da mislim
    Vama hvala svaki odgovor mi puno znaci 💕🍀divne ste i podrska ste velika
    Mene hvala Bogu nista ne boli osim glave al to je moja migrena🤦🏽‍♀️,imam strasne mucnine i gadljivost na hranu

    Oprosti ali to sto oni prica ju su gluposti.. Vec s betom preko 1000se moze nesto vidjeti a kamoli sa ovom tvojom.. Cca 6tt bi se svasta trebalo vidjeti a ne nista ili Mozda nesta…


    Drugo je kod spontanih trudnoca gdje se ne moze znati tocan datum ovulacije no kod ivf trudnoca se sve u dan zna i ne moze tu biti nekih velikih odstupanja… 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.