Potpomognuta oplodnja

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Vaki

    Vaki

    Broj poruka: 2238

    Prijavi adminu

    Lilypie - stvarno si uranila… Nema šanse da se vidi tako rano, samo se mučiš… Već smo svjedočili negativnim testovima koji su napravljeni tako rano, a onda su postali pozitivni nakon 3 dana. 
    Ja bih ga isto voljela napraviti već 2. dan od transfera. 😂

    🤞❤️🙏
    [lilypie.com]url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Lilypie nisi glupa ja bi ko i Vaki odmah nakon 2 dana ga radila. Ja se jos dvoumim kad da ga radim jer po kalkulaciji trebala bi sutra dobiti i po tome bi vec mogla, al po danu transfera cini mi se jos rano jer je tek 5 dan. I sad nisam pametna. Tako da nemoj se uznemiravat sto je sad minus. Imas kakvih simptoma? Ti si imala 3dnevni? Oprosti zaboravila sam. 

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Lilypie

    Lilypie

    Broj poruka: 722

    Prijavi adminu

    Grizli

    Lilypie nisi glupa ja bi ko i Vaki odmah nakon 2 dana ga radila. Ja se jos dvoumim kad da ga radim jer po kalkulaciji trebala bi sutra dobiti i po tome bi vec mogla, al po danu transfera cini mi se jos rano jer je tek 5 dan. I sad nisam pametna. Tako da nemoj se uznemiravat sto je sad minus. Imas kakvih simptoma? Ti si imala 3dnevni? Oprosti zaboravila sam.

    Vracena 2 trodnevna 8 stanična embrija. Simptoma nula! Apsolutno ništa. Jedino me jučer nešto po sredini trbuha skakiljalo, zatezalo, ali i to, kad bolje razmislim, čini mi se da je vise bilo s lijeve strane 🙃 Nikakvih grčeva, ma ništa. Tebi je tako kratka lutealna? Inače dobiješ pod utricima ili ne? Oprosti ako si negdje već pisala.

    Nase princeze rodjene 13.02.2020.
    Sara & Nora 💞

  • Avatar sunshine25

    sunshine25

    Broj poruka: 831

    Prijavi adminu

    Lilypie, rano je!! Nemoj biti luda kao ja! 
    Kod mene ovak, opet sjena, mrvicu možda tamnija. I ja sam zabrijala da je to evaporacijska - ukratko, natjerala sam muža da piški na test, kod njega nema sjene hahahah
    Ali mi se i pojačava iscjedak i boli me za mengu.. zvala sam dr., kaže ne možemo ništa sad, strogo mirovanje i ponedjeljak beta. 

    ja ‘92. mm ’82.
    teški oat
    u mpo od 2018
    1. postupak škvorc - 5 blastica
    2. postupak repromed - 3 blastice
    3 biokemijske - 2 iz feta, 1 prirodno
    11/20 fet 🤖

  • marijetica8844

    Broj poruka: 8

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure..evo da vam se i ja pridruzim!iza mene su 3 inseminacije i 1ivf prirodnjak.ET je bio 8.3.menga kasni 4 dana(inace je kao svicarski sat na 25 dana).uglavnom da ne razvlacim radila test  jutros i ono negativan!😢😢a bas sam se ponadala😭ima li koja cura da joj je isto tako bilo i zasto kasni vjestica ako je test negativan?

  • Avatar Lilypie

    Lilypie

    Broj poruka: 722

    Prijavi adminu

    sunshine25

    Lilypie, rano je!! Nemoj biti luda kao ja!
    Kod mene ovak, opet sjena, mrvicu možda tamnija. I ja sam zabrijala da je to evaporacijska - ukratko, natjerala sam muža da piški na test, kod njega nema sjene hahahah
    Ali mi se i pojačava iscjedak i boli me za mengu.. zvala sam dr., kaže ne možemo ništa sad, strogo mirovanje i ponedjeljak beta.


    Danas si ga zvala ili je to od neki dan? Ma to mora biti plusic pogotovo sto sjene nema kod jadnog muza 😂😂🤣
    Kad bi inače trebala dobiti? Jel još uvijek smedje ili? Ja kao ginekolog  🤦🏻‍♀️

    Nase princeze rodjene 13.02.2020.
    Sara & Nora 💞

  • Avatar sunshine25

    sunshine25

    Broj poruka: 831

    Prijavi adminu

    Poslala mu poruku pa me nazvao 😂 ma smeđe, ne znam šta da kažem. Preko dana na ulošku ništa, malo kad se obrišem, a valjda se po noći skupi pa ujutro bude i na ulošku. Grozno je, ali ne mogu drugačije opisat 😂 danas/sutra bi trebala dobiti, tak da se bojim da se menga probija. Iako nema niš svježe krvi, ni kapljice

    ja ‘92. mm ’82.
    teški oat
    u mpo od 2018
    1. postupak škvorc - 5 blastica
    2. postupak repromed - 3 blastice
    3 biokemijske - 2 iz feta, 1 prirodno
    11/20 fet 🤖

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Lilypie meni su blasticu vartili 9 dana od ovulacije po mojoj kalkulaciji, a 7 po doktoricinoj. Imala sam ovulaciju izmedju 2 folikulometrije i sad neznam prvo kako da racunam, drugo kasniji transfer je bio, a obicno dobim 13-14 dana nakon O, sto bi bilo danas ili sutra. Tako da nemma pojma po cemu da se ravnam kad bi mogla test raditi. Mislila sam kao sutra al nekako mi se cini prerano. A opet znas unutra da sve skaklja kad cu ga napraviti.
    Sunshine hahhahahahahhahahhahaha… Ne ja se zeno kidam na ovo da si muza natjerala. Mene bi koj poslao u jedno mjesto. Znaci bar si sigurna da muz nije zatrudnio. Sala mala. Bitno da se vidim sjena rano je jos pa nije ni za ocekivat neka velika tamna cuda od crtica. Bit ce bit… U ponedjeljak beta i 🤞🤞🤞🍀🍀🍀🍀 da je to usojesna trudnoca.
    Marijetica pretpostavljam da koristis neki oblik progesterona i to je normalno da onda kasni bez obzira sto si prije procurila tocno u dan. Koliko dana je proslo od et? 

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Lilypie

    Lilypie

    Broj poruka: 722

    Prijavi adminu

    marijetica8844

    Pozdrav cure..evo da vam se i ja pridruzim!iza mene su 3 inseminacije i 1ivf prirodnjak.ET je bio 8.3.menga kasni 4 dana(inace je kao svicarski sat na 25 dana).uglavnom da ne razvlacim radila test jutros i ono negativan!😢😢a bas sam se ponadala😭ima li koja cura da joj je isto tako bilo i zasto kasni vjestica ako je test negativan?


    Vjerojatno zbog utrica ako ih koristiš. Kako to da nisi radila betu do sad?

    Nase princeze rodjene 13.02.2020.
    Sara & Nora 💞

  • marijetica8844

    Broj poruka: 8

    Prijavi adminu

    15 dana od ET-a a betu idem vaditi 27-og

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.