Jesenske bebe 2019. :)

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar luce35

    luce35

    Broj poruka: 1433

    Prijavi adminu

    Marta drzi se, zelim ti od sveg srca da se sto prije psihicki oporavis, poslije kise uvijek dolazi sunce 😘

    [lilypie.com]

  • Avatar jana35

    jana35

    Broj poruka: 120

    Prijavi adminu

    marta07

    Hvala vam curke 😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍


    Marta , suosjećam s tobom. Istu situaciju sam imala pred 6 godina.  Fizički ne boli ali treba se i psihički brzo dići i krenut dalje. Mene ni jedna trudnica nije mogla utješiti, bila sam ljuta na sve trudnice oko mene i pitala se zašto se bas meni to dogodilo. 
    Nikad taj razlog nećemo saznati, ali meni su govorili bolje da je na početku nego kasnije i to je istina. 
    Ja sam sad trudna 15 tj i strahujem uvijek prije uzv, do kraja trudnoće neću biti mirna, ali eto uzdam se u Boga i znam da će ovaj put  biti sve ok. Zelim i tebi isto 😘

  • renata.koscec

    Broj poruka: 555

    Prijavi adminu

    Marta07, zelim ti brz oporavak, prosla sam to u rujnu i tesko je.

  • Avatar lala3

    lala3

    Broj poruka: 492

    Prijavi adminu

    Drage moje, procitala sam sve sto ste pisale od prve do zadnje str. 😊, pa da se i ja ukljucim ako me primate… prije svega zao mi je zbog cura koje su imale neugodno iskustvo, glavu gore sve ce proci.. ja sam danas na 5+6, treca beba, zeljena kao i prve dvije 🤗.. saljem vam pusice i pratimo se

  • Deleted user

    Broj poruka: 5116

    Prijavi adminu

    lala3

    Drage moje, procitala sam sve sto ste pisale od prve do zadnje str. 😊, pa da se i ja ukljucim ako me primate… prije svega zao mi je zbog cura koje su imale neugodno iskustvo, glavu gore sve ce proci.. ja sam danas na 5+6, treca beba, zeljena kao i prve dvije 🤗.. saljem vam pusice i pratimo se

    Dobrodosla naravno da te primamo 😊 skolsku trudnocu ti zelim 

  • marta07

    Broj poruka: 231

    Prijavi adminu

    Hvala vam cure divne ste. 
    Je tesko al ne fizički nego psihički, gdje god se okrenem podsjetim se na sve.Uzas
    Ali glavu gore i idemo dalje.
    Došla sam kući ,pustena sam danas uz mirovanje. Kontrolu i nalaz za 10dana. 
    Pošto mi je ovo 2 spontani sve istom  u istom razdoblju trudnoće (a nema poroda- nemam djece), dobila sam preporuku od doktora napraviti prekoncepcijsku obradu. To  se radi navodno  samo u Petrovoj u Hrvatskoj. 
    Ja nisam  ni znala da postoji, to je detaljnija kao obrada krvi da se uoči u čemu je problem bio,pošto je to već 2put.
    Nisam ni znala za to dok nisam otišla kod glavnog sefa ginekologije i trazila za savjet i preporuku. Ljepo mi je u miru objasnio kako STA jer pretpostavljam da problem postoji u meni. I ići ću na te prvo pretrage kroz 3-4mj i da mi ne vredi ići ponovno na ivf desiti će se najvjerojatnije opet.
    Eto cure da znate i vi nesto iz mog iskustva,ako se nekom vasem bliznjem desi. 

  • Mtk39

    Broj poruka: 104

    Prijavi adminu

    Marta07, brz oporavak zelim i da nam se sto prije vratis na forum 😘❤
    Ayla, drago mi je da je sve super proslo na uzv i da bebica raste i dalje 😍
    Ja sam u pon na uzv nakon 4 tjedna, i ne mogu docekat. Ja jos svoju bebu ne osjecam i moram vam priznat da sam zabrinuta. Stalno osluskujem ali nista ne osjecam. Bas me je uhvatila panika 🙁 

    [lilypie.com]

  • Mtk39

    Broj poruka: 104

    Prijavi adminu

    lala3

    Drage moje, procitala sam sve sto ste pisale od prve do zadnje str. 😊, pa da se i ja ukljucim ako me primate… prije svega zao mi je zbog cura koje su imale neugodno iskustvo, glavu gore sve ce proci.. ja sam danas na 5+6, treca beba, zeljena kao i prve dvije 🤗.. saljem vam pusice i pratimo se


    Dobrodosla 🤗

    [lilypie.com]

  • Mtk39

    Broj poruka: 104

    Prijavi adminu

    ayla

    Julie

    Renatadobrodosla, Aylabravo za curku….. Sto se Kosa tice ja nisam sigurna gdje sad radi, koliko se sjecam bio je u Poloklinici Vili ako mislis raditi 4d.
    Btw super odabir, citala sam da je on top za 4d, da bas covjek zna ocitat kak spada, sve pokaze i objasni. Frajla dragi mi kupio knjigu koju si preporucila, veli on to je poznati pedijatar a ja nikad cula 😂 danas sam mu bas napomenula da bi ju htjela kad sam malo istrazila ko je on i kakva je knjiga i on otisao u knjizaru i kupio mi je. 😍

    Znam gdje radi bila sam kod njega prije 2 godine,u poliklinici ginekos je..zanima me koja je cjena 4d uzv rado bi otisla da on to detaljno pogleda i da imam slikicu za uspomenu


    Ja isto razmisljam o 4d, kazu da je najbolje do 20 tjedana sto se tice slikice za uspomenu. Jer kao kasnije je beba prevelika pa se ne moze sve uhvatit. Kod nas je 200kn. 

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 5116

    Prijavi adminu

    Mtk39

    Marta07, brz oporavak zelim i da nam se sto prije vratis na forum 😘❤
    Ayla, drago mi je da je sve super proslo na uzv i da bebica raste i dalje 😍
    Ja sam u pon na uzv nakon 4 tjedna, i ne mogu docekat. Ja jos svoju bebu ne osjecam i moram vam priznat da sam zabrinuta. Stalno osluskujem ali nista ne osjecam. Bas me je uhvatila panika 🙁


    Hoces kazu da prvorotkinje tek u 20 tj osjete ☺

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.