Potpomognuta oplodnja

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • perla

    Broj poruka: 329

    Prijavi adminu

    HarryPotter

    18 dan od transfera, sa betom 1218 nezz, nije kolicinski mnogo, bar ne za sada. Pratiti cu, odem u jutro..Pod terapijom sam svom mogucom, ne mogu mi nista ni dati vce. Ako krene, krene. 😣


    Onda miruj do sutra, moguće da je kakav hematom. Otići će ne brini. Javi se sutra doktoru Bit će sve OK 

  • Avatar Nasty

    Nasty

    Broj poruka: 1791

    Prijavi adminu

    HarryPotter

    18 dan od transfera, sa betom 1218 nezz, nije kolicinski mnogo, bar ne za sada. Pratiti cu, odem u jutro..Pod terapijom sam svom mogucom, ne mogu mi nista ni dati vce. Ako krene, krene. 😣


    Pokušaj ostat smirena, moguće je da je hematom. Ne brini. Ujutro ćeš zvat doktora. Nadam se da te ništa ne boli. 

    [lilypie.com]

  • Avatar Nasty

    Nasty

    Broj poruka: 1791

    Prijavi adminu

    Nikitta

    Harry drži se, hematomi su česti kod mpo trudnoća, kao i razna krvarenja, spottinzi, nikad mira. Ujutro nam se javi ❤️
    Nasty pratimo se skoro.. Ja imam još 2 pilule, pa pauza 7 dana i čekanje menge, i onda još 21 dan pilule i nadam se postupku. Nadam se da ti se situacija poboljšala 🤞🏻🍀


    Hvala draga, evo ne spavam, al to je zbog vikenda i dužeg spavanja.. Ma bit će sve ok. Priberem se ja kad moram. 😉 Nadam se da ti bolje podnosiš svoje tablete. Na prvoj kutiji sam bila još super, na drugoj relativno ok, a na ovoj trećoj ludilo.. Od fizičkih tegoba osjećam da će mi sise eksplodirat, ostalo je manje više isto.. Spasi me trening, pa se tamo izdivljam da mi jadni muž ne strada🤣
    Još malo pa krećemo i mi po bebe.. Jedva čekam! 😘Baš se radujem iglama i ostalim dodacima.. 

    [lilypie.com]

  • Avatar Nasty

    Nasty

    Broj poruka: 1791

    Prijavi adminu

    Jeli bio netko na abdominalnoj masaži možda? Baš idem na otvoreno predavanje pa ću se raspitat malo. Navodno je dosta dobra za naše tegobe. https://m.facebook.com/Ayurvedska-masa%C5%BEa-i-Chi-Nei-Tsang-masa%C5%BEa-abdomena-262484737538100/ [m.facebook.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Vaki

    Vaki

    Broj poruka: 2238

    Prijavi adminu

    Harry - mislim da samo povećaju dozu duphastona i utrogestana. Najčešće to preporuče trudnicama ako slučajno dođe do krvarenja + mirovanje, ali ti to već znaš. Doktori će ti sve reči, a i Nikitta ti je već rekla da je to kod MPO trudnoća čest slučaj… 

    🤞❤️🙏
    [lilypie.com]url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]

  • Avatar HarryPotter

    HarryPotter

    Broj poruka: 209

    Prijavi adminu

    Zene, otisla sam sinoc na Hitnu, malo je nezgodnu jer kod nas tj. Kod mene u Hercegovini MPO je kao znan. Fantastika…
    Ugl.dr.nije vidjela krvarenje, na uzv, gest.+zuto, izgledaju uredno,, samo su mi jajnici ogromni… I tu se sablasnula, al to sam vec znala, od hipera su…
    Ja se super osjecam, mislim  miruje., pijem tecnosti, nema drugog lijeka za to.. Vidjela sam svoju tocku u maternici 💓… Odradjeni svi nalazi kks, bikemije, zgrusavanja i bete hcg. Koja je 4000 i nesto…
    Nista, nadati se da je ono bilo nea prolazno, da nece vise doci, a svakako cu se konzultirati sa Citom, eto da vidim sta ce oni reci za sve. 

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • perla

    Broj poruka: 329

    Prijavi adminu

    Pitanje za Rijeku. Koja uputnica treba za vadjene beteNa humanoj imam onu d1. Sad dali mi treba nova od moje gin ili mi na humanoj daju neku internu? I koliko se čeka nalaz? 

  • perla

    Broj poruka: 329

    Prijavi adminu

    HarryPotter

    Zene, otisla sam sinoc na Hitnu, malo je nezgodnu jer kod nas tj. Kod mene u Hercegovini MPO je kao znan. Fantastika…
    Ugl.dr.nije vidjela krvarenje, na uzv, gest.+zuto, izgledaju uredno,, samo su mi jajnici ogromni… I tu se sablasnula, al to sam vec znala, od hipera su…
    Ja se super osjecam, mislim miruje., pijem tecnosti, nema drugog lijeka za to.. Vidjela sam svoju tocku u maternici 💓… Odradjeni svi nalazi kks, bikemije, zgrusavanja i bete hcg. Koja je 4000 i nesto…
    Nista, nadati se da je ono bilo nea prolazno, da nece vise doci, a svakako cu se konzultirati sa Citom, eto da vidim sta ce oni reci za sve.


    Baš mi je drago da je sve OK. 

  • Avatar 4 sreća

    4 sreća

    Broj poruka: 543

    Prijavi adminu

    HarryPotter

    Zene, otisla sam sinoc na Hitnu, malo je nezgodnu jer kod nas tj. Kod mene u Hercegovini MPO je kao znan. Fantastika…
    Ugl.dr.nije vidjela krvarenje, na uzv, gest.+zuto, izgledaju uredno,, samo su mi jajnici ogromni… I tu se sablasnula, al to sam vec znala, od hipera su…
    Ja se super osjecam, mislim miruje., pijem tecnosti, nema drugog lijeka za to.. Vidjela sam svoju tocku u maternici 💓… Odradjeni svi nalazi kks, bikemije, zgrusavanja i bete hcg. Koja je 4000 i nesto…
    Nista, nadati se da je ono bilo nea prolazno, da nece vise doci, a svakako cu se konzultirati sa Citom, eto da vidim sta ce oni reci za sve.


    Uh dobro je draga neka je sve u redu sa bebaćom.sretno dalje neka se nastavi do termina razvijati po psu sve

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    HarryPotter drago mi je da je sve u redu. Makar kontaktiraj svog mpo doktora pa ce ti oni dat jos koji savjet. Iako je to cesto kod mpo trudnoca.sretno! Beta je lijela velika!
    Perla a zasto bis betu vadila u Rijeci? Jel ti nije lakse kod sebe odakle jesi. Ne znam odakle si, a cini mi se da si rekla da putujes u Rijeku. Meni moja gin da uputnicu za nas labos u domu zdravlja. A sad za Rijelu mislim da se javis na odjel pa ti daju internu. 

    [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.