Ljetne bebe 2019.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Lanchi_Zg

    Broj poruka: 281

    Prijavi adminu

    Ja sam isto skinula 20 kila dobivenih u trudnoći vrlo brzo, dojila sam i išla u šetnje s bebom, normalo jela i sve otišlo u pola godine. 

  • Lanchi_Zg

    Broj poruka: 281

    Prijavi adminu

    MaPeJu

    meni se samo vide po cicama, i jako mi se zile vide po njima od kako su narasle, jel tako  i vama?


    E točno tako je meni bilo!! Taman pred porod sam slavila kako nemam nijednu 😂😂 ali barem se strije smanjuje s vremenom i zaista postanu svijetle i manje vidljive. Ako ih mogu imati top modeli, možemo i mi!!! 

  • coolkiki

    Broj poruka: 113

    Prijavi adminu

    Vecer curke,brrr strije…  ja sam u prvoj trudnoci dobila po cicama samo, i to baaas puno, ali ja sam kriva, ni na kraj pameti mi njih mazati…  a imala sam prije toga po bokovima i guzi one tinejdzerske 😆
    a meni je ludilo sa kilama, proslu sedmicu 3 u plusu 😡 odmah sam danas otisla na dijetu, jer sad u sestom vec nagurala +10… strasno 
    u prvoj sam bila na +20 kg, ali sam u trudnocu usla sa 5 kg manje nego u ovoj, i hajd bila sam sebi zgodna, a sada i nisam bas 😂
    Iako odu sve te kile, i padnemo ispod one predtrudnicke kilaze, bas deprimira kad vidim brojke kako skacu, jos da se makar trpam slanom, masnom hranom pa da znam to kriviti, a ovako znam da je od voca kojeg baaas puno pojedem,ali se lakse osjecam kad pojedem citav nar nego citavu cokoladu, pa se mislim kako bi bilo da pojedem cokoladu, na +40 sigurno 😦

  • Avatar lena.5

    lena.5

    Broj poruka: 349

    Prijavi adminu

    Mapeju 15 je skroz ok, sve je skroz ok, nismo svi Kim Kardashian da se udebljamo 6 kg za cijelu trudnocu. Meni se vene vide svud, po grudima, stomaku,rukama, a grudi su vec dva broja vece,vidjet cemo do kraja kakve ce biti i kako ce to uticati na mlijeko. Jeste li vi curke vec razmisljale o dojenju, koji su vam planovi? 

    [lilypie.com]

  • coolkiki

    Broj poruka: 113

    Prijavi adminu

    Moje cice su 4 broja vece :'(
    I vene su svukud, a vcrs sam primijetila po nogama neke plavo-ljubicaste krugove,kontam udarila se, ali vidim da ih je visr i ne bole :/
    e to ne znam sta je… 
    ja planiram dojiti,prvog sam 18 mj i prestala zbog terapije koju sam napokon morala ponovo piti zbog bolova u zelucu
    nije bilo lahko, to nam jr bila najveca muka, jer je odbijao dojku od 20. dana…  sve pretrage odradili, dijagnoza lijen za vuci, flasice,dude,dohranu… nista nije htio, tako da smo izdrzali na nama lude nacine i to dojenje. 

  • Avatar lena.5

    lena.5

    Broj poruka: 349

    Prijavi adminu

    Coolkiki zao mi je da ste se oboje napatili ali mi je drago cuti tako ohrabrujuce iskustvo, nekako dosta put cujem da se odustane od dojenja vec nakon par pokusaja, a ti si istrajala 20 dana, svaka cast. Ja bih isto voljela da dojim, sto duze ali opet ne ovisi sve o mojoj zelji.

    [lilypie.com]

  • coolkiki

    Broj poruka: 113

    Prijavi adminu

    Ja ne znam sta mu se je desilo nakon te tri sedmice poslije poroda da je samo poceo plakati nakon par povlacenja dojke, mlijeka je bilo hB, izdajala sam se nekih 8 mjeseci, uvijek se bojala da ce nestati,pa da se stvori sto vise…  Prvo smo sve pretrage obavili, od uz-a stomaka, pregleda usta (zilice), krvnih pretraga, sve bilo hvala Bogu okej.  Na flasicu nije htio, pa smo u pocetku sa spricom i kasikicom, onda je i to odbijao… ljuljanje dok doji, nosanje, pjevanje, odredjeni hvatovi, sve poze, sve bi kratko trajalo, on malo povuce i ostavi i place… eh onda sam skontala kad ga uspavam da tad doji kao pravi sisavac, i tako smo idrzali do krute hrane sa 6 mj, kasnije nam nije trebalo uspavljivanje jer je bio veci, i nije bio toliko lijen 😂
    Samo treba ustrajati.
    Bradavice obavezno pripremati prije poroda, sa masazom,i nece biti ranica nikakvih.  I da beba ima dobar hvat 🙏

  • Avatar ms_3197

    ms_3197

    Broj poruka: 304

    Prijavi adminu

    Sto se dojenja tice ja imam veliku zelju dojiti. Bas sam danas citala sve moguce o dojenju i ici cu na tecaj za 2tjedna. 
    Istina i meni svi govore da samo treba biti uporan. Ako sve bude uredu, ja se nadam da ce dojiti barem 6mj 🤗
    coolkiki kakve su to masaze za bradavicu? 😊

    [lilypie.com]

  • Avatar Lavandica

    Lavandica

    Broj poruka: 417

    Prijavi adminu

    Cure, sori sto sam ko padobranac u vasim light temama  dakle jutros mi je ponestajalo zraka, pogotovo kad se izravnam na krevetu tj.jastuku.. bolje mi pase kad mi je glava na povisenom. Mislim mogu ja disat, al kao da disem na skrge na momente. Jel su to vec dosle posljedice pomicanja organa? Poceo mi trbuh rast ko germa.. za 3 mj bit cu bas big mama. Vidim da pisete o strijama, ja isto spadam u kategoriju da me to ne brine, cak i zaboravim na to. Namazem se jer mi koza suha. Budem negdje bila sarena ko mramorni kolac.

    Stize nam Mihael ♡
    [lilypie.com]

  • Avatar Lavandica

    Lavandica

    Broj poruka: 417

    Prijavi adminu

    P.s. Lavandica is back (proslo 30 dana zabrane) prije toliko smo saznali da nam se smjesi plava robica 

    Stize nam Mihael ♡
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.