Potpomognuta oplodnja

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • maja555

    Broj poruka: 383

    Prijavi adminu

    Vaki

    Ne vjerujem da će te slati na inseminaciju uz endometriozu. Ne znam, možda griješim. Zašto više ne uzimaš terapiju za štitnjaču, to se inaće može koristiti i u trudnoći?! Sretno, draga!


    Uzimam terapiju za stitnjacu i ok su mi hormoni stitnjace. Vadila sam spolne hormone i oni su mi isto uredni. Hvala.. :)

    Ja 30, Mm 34, nizak AMH; endometrioza
    2018.operacija polipa, HSG, ciljani odnosi
    03/19 stimulirani Ivf-biokemijska polik.Cito
    05/19 fet, beta 0 polik.Cito
    **od 10/19 na biljnim pripravcima, cokoladna cista smanjena s 5.4 cm na 1.2 cm**
    23.01.21. AIH

  • Avatar Lemon

    Lemon

    Broj poruka: 1031

    Prijavi adminu

    Meni su u Belgiji isto rekli da vraćaju peti dan jer su tako bolje šanse za uspjeh 

    💔💔💔💔
    28.06.23. ❤️
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Hrabrica

    Hrabrica

    Broj poruka: 1350

    Prijavi adminu

    maja555

    Pozz, vec sam se javila na forum i nap kako imam endometriozu i na terapiji sam za stitnjacu.
    2 mjeseca sam bila letrozolu, 2 folikula, narasli 17 i 19 mm, ali do oplodnje nije doslo. Evo treci mjesec sam preskocila letrotol i u dobila stavari 2 puta, znaci nakon 15 dana od proslog ciklusa. Inace, muzu je spermiogram ok, ja sam skinkla polip i napravila propuhivanje jajnika.
    Sad me zanima sljedece, mislite li da ima smisla ici na inseminaciju mozda??

    Ili da odmah idemo na IVF?


    Draga ja ti isto imam endometriozu i dvije inseminacije iza sebe, jednu neuspjelu i jednu prije par dana i sad cekamo betu  (doduse ta druga je bila neplanirana i prebacili su me na to jer su mi folikuli popucali prije punkcije pa da bar na taj nacin iskoristim ciklus) .. Opcenito moja doktorica ne vidi razlog zasto i tako nebi probali kad su svi drugi nalazi ok a i muzev spermiogram je uredan pa vjeruje u uspjeh. Za razliku od nje ja nisam takav optimist i vjerujem da je ivf daleko kvalitetniji i konkretniji korak do bebice..

    JA: 33 g, endometrioza
    MM: 33 g, bez dijagnoze, najveća potpora. Hvala dušo ❤
    11/2018 – inseminacija X
    02/2019 – IVF (klomifen+štoperica) X
    04/2019 – IVF (gonali, decapeptyl, štoperica) – prekrasna zdrava curica ❤️🙏
    04/2021 – IVF (puregon, cetrotide, štoperica) X
    06/2021 – FET X
    09/2021 – prirodna trudnoća X
    10/2021 – FET, pozitivan test i uredna beta ❤
    Sada dalje dan po dan ❤️Bože hvala Ti. ❤️
    [lilypie.com]

  • Avatar sany86

    sany86

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    Jutro svima. Meni je danas 8.mi dan od transfera,nemam bas nikakvih simptoma. Je li jos nekome tako bilo ? Vratili du mi 2 trodnevna embrija

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Jutro cuke! Lemon kad idete u Belgiju? Koliko znam kad za psg je obavezno 5.dnevni jer tek 4.dan mogu raditi selekcije! Nek je sretno i uspješno pa da nam rodis male nizozemce! 😉
    Hrabrica kako si ti?
    Sany mislim da je imanje nemanje simptoma vrlo individualno. Mene uvijek puca 230 razlicitih simptoma al od progesterona. 

    [tickerfactory.com]

  • nemasekirancije

    Broj poruka: 523

    Prijavi adminu

    Swift, naravno da sam odmah i googlala :)! 
    Sany po meni se uopce ne treba obazirati na imanje ili neimanje simptoma. Drzim ti fige za pozitivnu betu uskoro :)!
    Maja sve to ovisi od dr do dr. Najbolje je vidjeti u razg s njim koja je najbolja opcija za vas. I prema njehovom savjetu ces odluciti.

  • BackInBlack

    Broj poruka: 155

    Prijavi adminu

    Cure, situacija je takva da se oplodila samo 1js. Ako s njom bude sve ok, transfer bi trebao biti u utorak. Bas sam zalosna sto ih nema vise, ali eto ne mogu na to utjecati. Sada se samo nadam da i ta jedna izdrzi do utorka, sutra moram opet zvati da vidim stanje.

    38+6

  • Avatar Nasty

    Nasty

    Broj poruka: 1791

    Prijavi adminu

    Black jedna ali vrijedna.. Ne žalosti se, nekad je dovoljna samo ta jedna. Držim fige.

    [lilypie.com]

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    BackInBlack a bas mi je krivo da od 7js samo 1 se oplodila! Al sad drzimo fige toj jednoj da bude to onaj the embric! Kako se osjecas nakon punkcije? Nadam se da te ne boli jako.

    [tickerfactory.com]

  • Avatar sany86

    sany86

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    BackInBlack

    Cure, situacija je takva da se oplodila samo 1js. Ako s njom bude sve ok, transfer bi trebao biti u utorak. Bas sam zalosna sto ih nema vise, ali eto ne mogu na to utjecati. Sada se samo nadam da i ta jedna izdrzi do utorka, sutra moram opet zvati da vidim stanje.


    BackInBlack

    Cure, situacija je takva da se oplodila samo 1js. Ako s njom bude sve ok, transfer bi trebao biti u utorak. Bas sam zalosna sto ih nema vise, ali eto ne mogu na to utjecati. Sada se samo nadam da i ta jedna izdrzi do utorka, sutra moram opet zvati da vidim stanje.


    Jedna ali vrijednabice to ako Bogda jedna mala bebica

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.