Ljetne bebe 2019.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • samy_lo

    Broj poruka: 234

    Prijavi adminu

    Hoce li mi neko objasniti kako da dodam u potpis ovaj ticker,napravila sam ga,ali sta da uradim da bi bio slikovno prikazan ovdje :)

  • Avatar Lavandica

    Lavandica

    Broj poruka: 417

    Prijavi adminu

    Imam za vas jednu anketicu, bas me zanimaju neke stvari:
    1. Koliko ste se udebljale do sada u trudnoci? Ja 4kg, inace sam sklona debljanju, tako da sam bas sretna s tom kilazom. A i zatrudnila sam s 80+, pa sam sretna sta ne budem bila 100kg.
    2. Kako spavate? Ste kupile bananu ili planirate? Ja spavam s jastucicem izmedju nogu na lijevom ili desnom boku. Nekad malo prebacim nogu preko njega a donju ispruzim, al brine me da to ne pritisne previse trbuh. A i osjetim da se beba tada vise mice.
    3. Sta pijete sve od vitamina? Ja elebaby, svaki drugi dan magnezij od twinlaba, i sad sam dobila neke tablete zeljezo s vitaminom c, al jos ih nisam podigla. 

    Stize nam Mihael ♡
    [lilypie.com]

  • Avatar Lavandica

    Lavandica

    Broj poruka: 417

    Prijavi adminu

    Mi danas tocno na pola puta sad mi dani nekako brze idu. Ono u trecem tromjesecju nikako proci

    Stize nam Mihael ♡
    [lilypie.com]

  • Avatar Lavandica

    Lavandica

    Broj poruka: 417

    Prijavi adminu

    U prvom tromjesecju**

    Stize nam Mihael ♡
    [lilypie.com]

  • Avatar tratinčica_maslačak

    tratinčica_maslačak

    Broj poruka: 149

    Prijavi adminu

    Ms, dobro da si isla u bolnicu. Vjerujem da ce te sad tamo imati na oku i vidjeti sto ti je i sto je najbolje za tebe. Bit ce sve ok, sve se da rijesiti, bitno da je beba dobro :)
    Lavandica boy ;) ja ne znam koliko sam se udebljala jer se nisam htjela vagnut sama na pocetku trudnoce, a sestra kod ginekologice me vagnula te u 10. Tjednu. Sad sam u 19. Tjednu i od onda sam dobila 2 kg. Ali mislim da sam prije tog prvog vaganja dobila barem jos 3 kg jer sam imala uzasne mucnine gdje su mi samo peciva pomagala, a od njih sam rasla ko kvas..  no sta je tu je, bitno mi je da se sad ne debljam previse, jer ipak imam jos puno do kraja a kazu da se kile nakupljaju tek u drugoj polovici. Bitno mi je da beba dobro napreduje i da njoj nista ne fali. :)
    Ja zasad spavam svakako, nijedan polozaj mi nesto posebno ni ne smeta ni ne odgovara.. jedino izbjegavam lezat na trbuhu i to mi vise bas ni ne odg, al ovo ostalo je sve ok. Kao sto su cure pricale, kad vise nece biti preporucljivo spavati na ledima u to vrijeme to nasem tijelu nece ni odg, prirpda se za sve pobrinula :)
    Sto se tice vitamina ja pijem elebaby. A jucer sam si kupila i magnezij jer me zadnjih par tjedana sve dolje boli od rastezanja i pritiska. I sad ne znam da je to placebo efekt, ali jucer sam popila jednu sumecu i za sat vremena je to sve popustilo i tako sam divno utonula u san. Jedino sto me brine je sto i elebaby ima u sebi magnezij pa ne znam je li to sad previsoka doza. Sta se moze desiti od previse magnezija?

    [lilypie.com]
    [daisypath.com]

  • Avatar ms_3197

    ms_3197

    Broj poruka: 304

    Prijavi adminu

    Lavandica boy 😄 evo da ispunim anketu ovako rano jer u bolnici nema spavanja, dvije cure u sobi su cijelu noc u trudovima, pa i ja pusem skupa s njima😂
    1. Ja sam evo u ovih 23+6 zasad na plus 6kg i zadovoljna sam s tim, imala sam bila neki ko skok u kilazi pa sam bila na +8, al sad sam pala opet na +6. Doktor kaze da je to super za ove tjedne i bebica je super tako da 😊
    2. Iskreno spavam svakako, uz stalna budenja na wc i od boli u ledima sretna sam da bilo kako spavam. Ja isto koristim jastuk 🤗
    3. Ja koristim pregnacare vitamine oni u sebi imaju sve potrebne vitamine, pa ne uzimam nista vise.

    [lilypie.com]

  • Avatar Hipo

    Hipo

    Broj poruka: 195

    Prijavi adminu

    Boy♡

    Imam za vas jednu anketicu, bas me zanimaju neke stvari:
    1. Koliko ste se udebljale do sada u trudnoci? Ja 4kg, inace sam sklona debljanju, tako da sam bas sretna s tom kilazom. A i zatrudnila sam s 80+, pa sam sretna sta ne budem bila 100kg.
    2. Kako spavate? Ste kupile bananu ili planirate? Ja spavam s jastucicem izmedju nogu na lijevom ili desnom boku. Nekad malo prebacim nogu preko njega a donju ispruzim, al brine me da to ne pritisne previse trbuh. A i osjetim da se beba tada vise mice.
    3. Sta pijete sve od vitamina? Ja elebaby, svaki drugi dan magnezij od twinlaba, i sad sam dobila neke tablete zeljezo s vitaminom c, al jos ih nisam podigla.


    1. Do sad 6kg, imala sam 74 kad sam zatrudnila
    2.Spavam jos uvijek dosta dobro, probidim se ujutro u 5 kad trebam piskiti i vise i ne zaspem, tek kasnije popodne, ako ne popodne onda vec u 21 spavam. Imam trudnicki jastuk i svoj normalni. Trudnicki zagrlim i stavim iznedu nogu, a ispod glave normalni. Trudnicki me spasio.
    3. Od vitamina za sad pijem prenatal, kako mi je i doktor rekao. Kupila sam i omegu, ali na njoj pise da se treba konzultirati s lijecnikom prije uzimanja pa cekam pregled da ga pitam 

    [lilypie.com]

  • babyq

    Broj poruka: 133

    Prijavi adminu

    Z 20 sam tjednu dobila sam 2kg.Spavam nikako non stop se budim. Prevrnem se na jednu pa na drugu stranu.Od vitamina pijem Prenetal.

    https://lmtf.lilypie.com/FEATp1.png [lmtf.lilypie.com]

  • Avatar ms_3197

    ms_3197

    Broj poruka: 304

    Prijavi adminu

    Kako sam ja danas zavrsila u bolnici a dragi je radio, morao mi je donijeti stvari u bolnicu, pa evo da vas malo nasmijem. Od danas cu definitivno drzati spremnu torbu za bolnicu za ne daj boze.
    Poslala sam mu popis najosnovnijih stvari za 1 noc.
    On je dosao sa 4 para carapa, 6 pari donjeg vesa, dvije pidzame, 3 tajicama, i dva topa/majica. Ove higijenske stvari se ajde sve sjetio donijeti. Da stvar bude jos bolja on je sve to stavio u moju TORBU OD LAPTOPA 😂😂😂 jer nije mogao naci torbu za bolnicu koja mu je bila na sred sobe 🤦🏼‍♀️ Kaze od nervoze je sve zaboravio, pa poludila sam.
    Isto tako mu rekla da mi kupi nesto voca, on dosao sa kilu banana, jabuka i mandarina 🤦🏼‍♀️ A ja na dijeti od ponoci zbog uzva, a on mi kaze eto da nisam gladna 😂😂 
    Sirocek sav se izbezumio, mislim se sta ce tek biti kada porod i trudovi krenu 😂

    [lilypie.com]

  • Avatar Hipo

    Hipo

    Broj poruka: 195

    Prijavi adminu

    ms_3197

    Kako sam ja danas zavrsila u bolnici a dragi je radio, morao mi je donijeti stvari u bolnicu, pa evo da vas malo nasmijem. Od danas cu definitivno drzati spremnu torbu za bolnicu za ne daj boze.
    Poslala sam mu popis najosnovnijih stvari za 1 noc.
    On je dosao sa 4 para carapa, 6 pari donjeg vesa, dvije pidzame, 3 tajicama, i dva topa/majica. Ove higijenske stvari se ajde sve sjetio donijeti. Da stvar bude jos bolja on je sve to stavio u moju TORBU OD LAPTOPA 😂😂😂 jer nije mogao naci torbu za bolnicu koja mu je bila na sred sobe 🤦🏼‍♀️ Kaze od nervoze je sve zaboravio, pa poludila sam.
    Isto tako mu rekla da mi kupi nesto voca, on dosao sa kilu banana, jabuka i mandarina 🤦🏼‍♀️ A ja na dijeti od ponoci zbog uzva, a on mi kaze eto da nisam gladna 😂😂
    Sirocek sav se izbezumio, mislim se sta ce tek biti kada porod i trudovi krenu 😂

    Najbolji mi je ovaj dio_ torba za laptop a jadni oni s nama

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.