Potpomognuta oplodnja

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Kengurica

    Broj poruka: 2472

    Prijavi adminu

    Pa nisam ti nakon nalaza jos bila na razgovoru vec samo mailom slala. Koliko sam ja citala isto sam saznanja da se on gleda uz druge neke vrijednosti koje su mi na nalazu uredne i da je bitno da nije snizen. Pitat cu cim vidim doktora face to face.

    [lilypie.com]

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Anti dsDna je isto imuno pretraga to je jedna skupina antitijela koja spada pod ANA. Pretpostavka je da anti-dsDNA antitijelo može dovesti do abnormalnog razvoja oocita i embrija jer on posebno cilja genetski materijal (dna ) koji se nalazi u jezgi stanice. Embrij je genetski materijal. Ta istrazivanja su jos u razvoju za sad najcesce ako je ana negativna onda bude i anti dsDna medjutim malom broju zena se to uopce ispitivalo sa problemima plodnosti. Ima logike ako je ANA negativna da je i to al ja to ne prepustam slucaju nego sam ja i to vadila za svaki slucaj. To inace bude pozitivno osobama koje imaju lupus al recimo cak ni nemaju vidljivih simptoma. 

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Protein C je povezan sa vit K al ne znam dal to ima kakav utjecaj moglo bi se tu malo precackat da nije nesto vezano za to. Nisam se nikad time bavila i ne znam kako on utjece na vit K kad je nizi ili visi. Al nazalost kad ne znas odgovore onda se hvatas za svaku nepravilnost u nadi da je to puzzla koja fali za uspjeh. 

    [tickerfactory.com]

  • Kengurica

    Broj poruka: 2472

    Prijavi adminu

    Bas tako, hvatas se za slamke. Hvala na objasnjenju.

    [lilypie.com]

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Cure jel se desilo kojoj da nakon punkcije kad se nazivcirala da ju je poceo trbuh boliti u dijeli maternice. Bas jaka probadajuca bol. Makla sam se od izvora nervoze al bol je tu. Nikad ovo nisam dozivila. 

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Vaki

    Vaki

    Broj poruka: 2238

    Prijavi adminu

    Ja sam imala svakakvih nuspojava, jednom sam se od boli i slabnine srušila u trgovini. Nakon toga kao da ništa nije bilo. Baš sam se uplašila… Sve mi se zabijelilo pred očima. 

    🤞❤️🙏
    [lilypie.com]url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Dakle to je jedna od situacija “to je normalno”! Mislim sad su bolovi prestali al bas sam se uplasila. Tako probadujuce ko da me neko nozem probo. A i sokiralo jer nisam se osjecala toliko bas iznervirana a takva reakcije.
     BackInBlack kako si ti danas? Spremna za sutra? Hoces dobiti anesteziju? 

    [tickerfactory.com]

  • BackInBlack

    Broj poruka: 155

    Prijavi adminu

    Grizli, poslije punkcije i mene je znalo tu i tamo probadati, nekad jace, nekad slabije, pa nekako mislim da je to sve pod normalno s obzirom na stimulaciju.
    A inace sam ok, muci me jos ona povremena mucnina, i povremeno osjetim jajnike, pogotovo desnu stranu, ali nema lijeka nego pretrpjeti to sve.
    Spremna sam za sutra, imam dosta posla pa ne stignem posteno o svemu tome ni razmisljati, mozda je tako i bolje. S obzirom da je aspiracija u subotu, odmarati cu za vikend, a onda od pon opet po starom. Naravno, sve ovisi kako ce se stvari razvijati.
    Anesteziju cu dobiti, to je tamo pod normalno. 
    Iskreno, kad malo razmislim o tome nekako jedva cekam da to prode. Ali eto, ne moze se to pozuriti :-D
    Javi sutra kakav je rezultat ;-) Drzim fige da su se sve lijepo oplodile ;-)

    38+6

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    BackInBlack i ti javi kako prodje sve i drzim fige da te poslije sto manje boli!
    Nikita ponekad se neke stvari i ljude ne moze izbjeci. Danas sam ja malo ipak radila i nisam ni skuzila da je pol dana proslo. Al fino ja ko invalid laptop u krevet i odradila neke zaostatke da ne moram kasnije se jos i stime bakcati. Popodne se odlucila baciti na pecenje kolaca nekog laganog da ponesem sestri dolazi kuci iz bolnice i moram ju vidit. Sta se bolova tice shvatih da je trenutno sve normalno, pa vjerojatno i smedji iscjedak kojeg sam imama jutros nakon mokrenja. Vjerojatno je to ugrusak koji mi je dosao nakon punkcije. Sretno sa Duficima i da se ciklus skocka pa da nam uskoro krenes u akciju. 

    [tickerfactory.com]

  • perla

    Broj poruka: 329

    Prijavi adminu

    Grizli

    BackInBlack i ti javi kako prodje sve i drzim fige da te poslije sto manje boli!
    Nikita ponekad se neke stvari i ljude ne moze izbjeci. Danas sam ja malo ipak radila i nisam ni skuzila da je pol dana proslo. Al fino ja ko invalid laptop u krevet i odradila neke zaostatke da ne moram kasnije se jos i stime bakcati. Popodne se odlucila baciti na pecenje kolaca nekog laganog da ponesem sestri dolazi kuci iz bolnice i moram ju vidit. Sta se bolova tice shvatih da je trenutno sve normalno, pa vjerojatno i smedji iscjedak kojeg sam imama jutros nakon mokrenja. Vjerojatno je to ugrusak koji mi je dosao nakon punkcije. Sretno sa Duficima i da se ciklus skocka pa da nam uskoro krenes u akciju.


    Grizli možeš mi molim te ponoviti šta si sve dobila u stimulaciji i koji dan? Ja isto imam sada elonvu za početak. Pa da znam otprilike. Meni je spominjala puergon od 6 dana, 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.